• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Bugatti Veyron teslimatı...

FameNeS

VWTURK Gold Member
o değilde arabadaki saat bile bizim arabalardan 5 tane alıyor bea
O hediye kutusunada 10k istemezlerse ben neyim

Reactive

vwTürk Üyesi
EEE ne demısler zenıngının malı züürdün çenesini yorarmıs :D

Handbremse

vwTürk Üyesi
Arabayi almaya gittikleri aracta Maybach mi neydi? oyle asagisi kurtarmaz tabii ayrica o torpidoya attigi buz kaziyiciydi degilmi :D yaa bu arabaya buz kaziyici nerde lazim olacak merak ettim anahtarida öyle jan janli bisey degildi bildigimiz passat ve benim A4 un anahtari gibi biseydi tek fark uzerindeki logoda simdi sorsak sadece anahtarin parasiyla 3-4 tane A4 alinir :p

safkanturk

vwTürk Üyesi
Olmaza abi çekiciyle getircekler. lastikelrde toz olmayacak o derece, dava ederim satıcıyı harbi harbi

dct mhmt

vwTürk Üyesi
Bugatti almaya Maybach ile gidiyorlar diye birisi de çıkıp dememiş ki.. :D

Ben alacak olsam şayet basın açıklaması yaparım :D

alikoseoglu

vwTürk Üyesi
Ne heyecanı Recai Hocam yaaa bende bişey var sandım geldim altı üstü
1,700,000$'lık, sakin kullanımda 24lt, yüksek hızlarda 40lt/100km tüketimi olan, max. 407km/h'a çıkabilen, 1001bg ve 8000motor gücünde 16 silindirli, 4 turbo şarjlı naçizane bir araç :dil:

:nasilyani:
Peeeh hemde 0-100km 2,5sn, 0-160km'ye 5.1sn'de çıkıyormuş :dil2:
Muhteşem yorum :D

hsngencer

vwTürk Üyesi
cidden teslimati cok şaşırttı.karanlık ortamda yerde kutular.hatta hp nin ürünü(pc dunyasında tam bir cöp artık.)insan bi tanıtımlı filan teslimat yapar.arabayi anlatmadi bile.

otomobilibo

vwTürk Üyesi
407km/s sürat ile giderkende 100km'de 67lt yakıt tüketiyor. 100lt'lik deposunu boşaltması sadece 22 dakika sürüyor :)

Üst Alt