Borama hız sabitleyici :)

buzel

vwTürk Üyesi
İsim
Burak
Soyisim
UZEL
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Bora
Mesleğiniz
Bilgisayar Mühendisi
İsim Soyisim
Burak UZEL
Abi arabam 2005 bora pasific bcb motor kodu şimdi metin abi ile seninki farklı soleki metin abi beyne çekiyor ve bir kablo elektrik için sigortaya bağlanıyor. Abi sendeki olayda 5 kablo var hepsini sokete mi bağlıyoruz. Biraz Rica etsem detaya iner misiniz
Benim aracım da 2005 model, BFQ motor. Sizde de belirttiğim soket vardır. Orjinal kabloda sadece bir kabloyu sigortaya bağlıyorsunuz, diğerlerini siyah sokete takıyorsunuz. Büyük ihtimal sigorta kablosu için de soket vardır ama ben bilmiyorum.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Benim aracım da 2005 model, BFQ motor. Sizde de belirttiğim soket vardır. Orjinal kabloda sadece bir kabloyu sigortaya bağlıyorsunuz, diğerlerini siyah sokete takıyorsunuz. Büyük ihtimal sigorta kablosu için de soket vardır ama ben bilmiyorum.
Ustad bfq da silecege kadar geliyir bcb de ek yapilip beyne cekilecek.

kanka0666

vwTürk Üyesi
İsim
emin
Soyisim
açıkgöz
Ustad bfq da silecege kadar geliyir bcb de ek yapilip beyne cekilecek.
Abi, şimdi kolu takıyorum. Kola gelecek soketleride takıyorum.koldaki mavi,beyaz,siyah ve kirmiziyi ek yapıp beyine goturuyorum. Kahverengi kabloyu sigortadan kontk açılınca elektrik veren artı uclu sigortaya bağlıyorum. Abi Beyinde sokette numaralar var mi orn. T21 gibi . Sonra vga ile korkuyorum. Başka yapacağım atladigim var mı.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Abi, şimdi kolu takıyorum. Kola gelecek soketleride takıyorum.koldaki mavi,beyaz,siyah ve kirmiziyi ek yapıp beyine goturuyorum. Kahverengi kabloyu sigortadan kontk açılınca elektrik veren artı uclu sigortaya bağlıyorum. Abi Beyinde sokette numaralar var mi orn. T21 gibi . Sonra vga ile korkuyorum. Başka yapacağım atladigim var mı.
Var evet. Biraz arastirirsan bulursun :) Ben takarken yurtdisi forumlardan ogrendim yurtici forumlarda da paylastim :)

kanka0666

vwTürk Üyesi
İsim
emin
Soyisim
açıkgöz
abi. benim anlamadım. bu kadar kolay olan şeyi Almanlar neden fabrika çıkışında yapmamış? kol ve kablo var beyinde yeride hazır. kodlama desen onların elinde. cumartesi takacam. abi cep varmı takıldım yer olursa sormak için. benim cep 0506 851 8774

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
abi. benim anlamadım. bu kadar kolay olan şeyi Almanlar neden fabrika çıkışında yapmamış? kol ve kablo var beyinde yeride hazır. kodlama desen onların elinde. cumartesi takacam. abi cep varmı takıldım yer olursa sormak için. benim cep 0506 851 8774
Dolu paketinde var diğer paketler de opsiyonel olarak satılmış

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
abi ek kablo yapıyormuyuz orjinal kablo yetiyor mu?

birde beyinde hangi sokete ve hangi bölmeye takacağımızın bilgisi var mı?
Yeni fark ettim foruma tanışma konusu açmamışsiniz forum geleneğimiz olan tanışma konusu açıp kendinizi ve aracınız tanıtırsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.Keyifli forumlar...

bacadir68

vwTürk Üyesi
İsim
BAHADIR
Soyisim
SİNGİN
2004 bora pasific otomatik aracıma hız sabitleyici takmak/taktırmak istiyorum. Konu çok eski, bu konuda bilgisi olan var mı?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
2004 bora pasific otomatik aracıma hız sabitleyici takmak/taktırmak istiyorum. Konu çok eski, bu konuda bilgisi olan var mı?

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?

bacadir68

vwTürk Üyesi
İsim
BAHADIR
Soyisim
SİNGİN
Orası biraz karışık :)

Şu an Şırnak'tayım. Ama Bora'm Aksaray'da. Cuma günü bende Aksaray'da olacağım. Bayramdan sonra Civic'i Aksaray'a bırakıp Bora ile Şırnak'a geleceğim. Temmuz'a kadar Şırnak'ta kalıp, Temmuz'da Aksaray'da olacağım.

Üst Alt