• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

BORA ya her bindiğimde yaniden aşık oluyorum

denizorhan

vwTürk Üyesi
İsim
deniz
Soyisim
orhan
araba buram buram samimiyet kokuyor zamında peugeot 207 , e46 ,merso 190e gibi arabalara binmiş biri olarak en samimi araba boradan yanayım sıkıntısız sorunsuz bir şekilde biniyorum arabayı modifiye etmeye başladım baştan arabadaki tüm cam filmlerini söktüm soğuk pres yay aldım takıcam cuma günü bbs jant aldım ofsetli taktım baskı balata triger değiştirdim araba siyah renk komple pasta cila attım eksoz nasıl olur bilen varmı 1.6sr hitler motor

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Keyifle kazasıs günlerde kullanın(y)

jatvalca

vwTürk Üyesi
İsim
erkan
Soyisim
kılıç
10 sene oldu bende alalı ama şeytan kulağına kurşun en ufak bir masraf çıkartmadı sevmediğim tek yanı biraz hantal kalıyor

Üst Alt