Bora orjinal siyah cam?

mehmets

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
.
Merhaba arkadaşlar
Malum yaz geliyor ve güneşte orjinal camlar yakıyor.Camlara film çektirmeyi düşünüyordum.Bunun yerine orjinal siyah cam bulabilir miyim?Bilginiz var mı?

atakom

vwTürk Üyesi
İsim
Atalay
Soyisim
Kömürcü
benim yan camlar orjinal aynalı camlardan, film değil. aynalısı varsa siyahı da vardır.

a4udi

Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 2012
benim yan camlar orjinal aynalı camlardan, film değil. aynalısı varsa siyahı da vardır.
Arkadaşlar benim camlar da kendiliğinde esmer duruor. Film falan olmamasına rağmen film var mı die soruor arkadaşlarım. Orjinal karartılmış cam olsa gerek. :dusun:

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ama fiyatı önemli tabi :) Orijinal ön camın fiyatı mesela 800-900 lira :)

ceMM

vwTürk Üyesi
İsim
Cem
Soyisim
iLHAN
Arkadaşlar benim camlar da kendiliğinde esmer duruor. Film falan olmamasına rağmen film var mı die soruor arkadaşlarım. Orjinal karartılmış cam olsa gerek. :dusun:
sahiden bana da birkaç kiş sordu Gökhancım camlarda film mi var diye. bende yoo dedim. hani şu boya koruma konumda da sorulmuştu camlarda film mi var diye bana.

Camlar lazerle istenilen düzeyde karartılıyor diye biliyorum ?? :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
sahiden bana da birkaç kiş sordu Gökhancım camlarda film mi var diye. bende yoo dedim. hani şu boya koruma konumda da sorulmuştu camlarda film mi var diye bana.

Camlar lazerle istenilen düzeyde karartılıyor diye biliyorum ?? :)
How much :)

ceMM

vwTürk Üyesi
İsim
Cem
Soyisim
iLHAN
take a look :)

http://www.lazercam.com/

yanlış hatırlamıyorsam sonax tarzı bazı yerlerde de yapılıyordu. arabanun camını lazerle karartıyorlar

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Adana diyo be abi :D Hemde yok ben almaktan caydım ha bire para yiyo :)

a4udi

Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 2012

mehmets

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
.
adana bana yakın.bir görüşeyim bu firmayla.

basarm

vwTürk Üyesi
İsim
Başar
Soyisim
MÜSTECAPLIOĞLU
2 hafta sonra bende Gaziantep e gideceğim. geçerken uğrayayım bende ne kadar sürüyor acaba yapmaları. hata eğer olursa ben filmleri söktürüp yaptırayım. cam filmleri ile vizeden geçemeyeceğim çünkü bu filmlerle. filmleri güzelce söktüreyim renkli cam olmuş olsun :) en azından arka cam. neden arka cam film olmasın yıllar geçtikçe daha çok yapışıyor ve sökmek istediğin zaman canım üzerindeki bütün resistanslar filmle beraber geliyor. gelmemesi için 1 yöntem varmış ama şuan İzmir de 150 tl karşılığı yapıyorlarmış. Mehmet bey eğer benden önce irtibata geçerseniz aldığınız bilgileri iletir misiniz buradan. ne kadar sürüyor ve sitede yazan 400 tl bütün camların toplam fiyatı mı? renk farketmeksizin aynı fiyat mı?

ceMM

vwTürk Üyesi
İsim
Cem
Soyisim
iLHAN
cam filminin muayeneden geçmemesi çok doğrudur bence. Allah korusun bir kaza anında o cam filmi çok büyük tehlike. bu lazer işi güzel birşeye benziyor :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ama cam filmi muayeneden hafif kusur olarak geçtiğini biliyorum :S

basarm

vwTürk Üyesi
İsim
Başar
Soyisim
MÜSTECAPLIOĞLU
bende o şekilde diye biliyorum...
yoksa yandık benim arac gecemez :(
sizin filmlerin rengi hangi tonda bilmiyorum ama benim filmlerden içerisi neredeyse görünmüyor.mesela akşam hava kararında iyice cama yapışarak baksanız bile göğüslük görünmüyor. :) ayrıca sonax ta kaplatılan filmler sorunsuz geçiyor.sonax harici açık renk kaplatılan filmler de sizin dediğiniz gibi hafif kusurlu geçiyor olabilir onu bilmiyorum :S

jettaco

vwTürk Üyesi
İsim
Ayhan Can
Soyisim
Çemberlitaş
evet hafif kusur olarak geciyor simsiyah bendekiler :)

kafo

VWTURK Gold Member
İsim
aytaç
Soyisim
kaftan
sizin filmlerin rengi hangi tonda bilmiyorum ama benim filmlerden içerisi neredeyse görünmüyor.mesela akşam hava kararında iyice cama yapışarak baksanız bile göğüslük görünmüyor. :) ayrıca sonax ta kaplatılan filmler sorunsuz geçiyor.sonax harici açık renk kaplatılan filmler de sizin dediğiniz gibi hafif kusurlu geçiyor olabilir onu bilmiyorum :S
o kadar koyu degıl benımkıler en koyunun bı acıgı...
umarım gecer :S

jettaco

vwTürk Üyesi
İsim
Ayhan Can
Soyisim
Çemberlitaş
2 hafta sonra bende Gaziantep e gideceğim. geçerken uğrayayım bende ne kadar sürüyor acaba yapmaları. hata eğer olursa ben filmleri söktürüp yaptırayım. cam filmleri ile vizeden geçemeyeceğim çünkü bu filmlerle. filmleri güzelce söktüreyim renkli cam olmuş olsun :) en azından arka cam. neden arka cam film olmasın yıllar geçtikçe daha çok yapışıyor ve sökmek istediğin zaman canım üzerindeki bütün resistanslar filmle beraber geliyor. gelmemesi için 1 yöntem varmış ama şuan İzmir de 150 tl karşılığı yapıyorlarmış. Mehmet bey eğer benden önce irtibata geçerseniz aldığınız bilgileri iletir misiniz buradan. ne kadar sürüyor ve sitede yazan 400 tl bütün camların toplam fiyatı mı? renk farketmeksizin aynı fiyat mı?
nasıl bir sistemle söküyorlar acaba bende 2 kat film var ama bikac yerden balon yaptı simdi söktüremiyorum korkuyorum rezidanslarda gelir diye

basarm

vwTürk Üyesi
İsim
Başar
Soyisim
MÜSTECAPLIOĞLU
nasıl bir sistemle söküyorlar acaba bende 2 kat film var ama bikac yerden balon yaptı simdi söktüremiyorum korkuyorum rezidanslarda gelir diye
izmir sonax ta söylediler bana da. buharlı sistem ile söküyorlarmış.ve garanti veriyorlar hiç hasar almıcağına. özel şirketmiş. öğrenmeye çalışırım şirketi eğer öğrene bilirsem size bilgi veririm.

Üst Alt