Bora kapı switch değişimi

ugurbahcelı

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
bora 1.6
Mesleğiniz
elektrikçi
İsim Soyisim
uğur bahçeli
Selamlar herkese. Arkadaşlar bora aracımın ön iki kapısında switch arızasından dolayı hem kapı üzerindeki hem de tavan ışıkları yanmıyordu. Bulunduğum şehirdeki bir kaç oto elektrikçi ile görüştüğümde bana tek kapı için yaklaşık 250 tl fiyat verdiler. Buda 2 kapı için 500 tl demekti bende kolları sıvayıp bu sorunu kendim halletmeye çalıştım. Bu çalışmayı da detaylı şekilde videoya alarak aynı sorunu yaşayan arkadaşlara fayda sağlaması amacıyla paylaşmak istedim. Umarım faydalı olur.

Buyrun video linki:

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Geçenlerde aynı sorun için Ankara'da oto elektrikçiye sordum dört kapı için 450 tl fiyat verdi biraz pahalı buldum ve erteledim. Size teklif edilen fiyatı okuyunca 450 tl fiyat gerçekten çok ucuzmuş 😀
Oldukça faydalı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık ayrıca video paylaşımı için tşk ederiz.

ugurbahcelı

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw
Aracınızın Modeli
bora 1.6
Mesleğiniz
elektrikçi
İsim Soyisim
uğur bahçeli
Geçenlerde aynı sorun için Ankara'da oto elektrikçiye sordum dört kapı için 450 tl fiyat verdi biraz pahalı buldum ve erteledim. Size teklif edilen fiyatı okuyunca 450 tl fiyat gerçekten çok ucuzmuş 😀
Oldukça faydalı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık ayrıca video paylaşımı için tşk ederiz.
Teşekkürler zaman ayırdığınız için. Evet size verilen fiyat daha uygun ancak bana kalırsa yine de yüksek diye düşünüyorum. Biraz el yatkınlığı ile 4-5 saat gibi bir sürede iki kapıyı da halledebildim ve verilen fiyatla kıyaslarsam 10 saatte sürse değer diye düşünüyorum. tekrar teşekkürler.

Üst Alt