• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

BMW M3 (E46)

alp59

vwTürk Üyesi
bence kumda oynamak gayet iyi bir seçenek en azından maliyeti yok oldukça da vakit geçirmeye yönelik sevimli bir uğraş.

Ben uzun zamandır BMW severim ancak öyle arabalar var ki halk otobüsleri daha temiz.

BMW sahibi olmak güzel bir kadınla birlikte olmak gibidir, her erkeğin belli dönemlerinde hayali olmuştur, canı istemiştir. Başkasının arabasını kullananlar hayal ettiği kadınla tek gecelik ilişki gibi herşey müthiş ve mükemmel. Gücü yeten bir müddet daha devam eder bu ilişkiye ve evlenme aşamasına gelmeye yakın bütün çevresi ve mantığı karşı çıkacaktır. Bakımları masraflıdır, dikkat çekicidir, yakıtı pahalı ayrıca ayın belli günler arızalı. Bütün bunları göze alabilmek lazım evlenmeden, evlendikten sonra boşanmaların çoğu bu sebeplerden ortaya çıkar. Velhasıl kelam BMW ile evlenebilecek duruma gelmek için maddi manevi kuvvetli olmak gerekli.

REC

vwTürk Üyesi
bence kumda oynamak gayet iyi bir seçenek en azından maliyeti yok oldukça da vakit geçirmeye yönelik sevimli bir uğraş.

Ben uzun zamandır BMW severim ancak öyle arabalar var ki halk otobüsleri daha temiz.

BMW sahibi olmak güzel bir kadınla birlikte olmak gibidir, her erkeğin belli dönemlerinde hayali olmuştur, canı istemiştir. Başkasının arabasını kullananlar hayal ettiği kadınla tek gecelik ilişki gibi herşey müthiş ve mükemmel. Gücü yeten bir müddet daha devam eder bu ilişkiye ve evlenme aşamasına gelmeye yakın bütün çevresi ve mantığı karşı çıkacaktır. Bakımları masraflıdır, dikkat çekicidir, yakıtı pahalı ayrıca ayın belli günler arızalı. Bütün bunları göze alabilmek lazım evlenmeden, evlendikten sonra boşanmaların çoğu bu sebeplerden ortaya çıkar. Velhasıl kelam BMW ile evlenebilecek duruma gelmek için maddi manevi kuvvetli olmak gerekli.
Ayakta alkışlıyorum... :alkis:

FameNeS

VWTURK Gold Member

ancak bu kadar benzetme olur :) ben 2. bir ferhat sezdim burda :S

alp59

vwTürk Üyesi
Hocam teşekkür ederim.

ancak bu kadar benzetme olur :) ben 2. bir ferhat sezdim burda :S
Ferhatlıktan ziyade yaşadığımız şeyler. 60-70bin TL hediye çekimiz olsa birçoğumuz gider Dizel bir focus, golf, jetta gibi orta sınıf otomobiller alır. Bu paralara E46 M3 alınabilir 3200 cc 343 hp oldukça güçlü, estetik, teknolojik bir milyon tane artısı olan bir otomobil. Niye satın almak istemezin cevabı yazdıklarımda, Doğuş satacak otomobil bulamazken, bazı arabalar yıllardır satılmaya çalışılıyor. Kötü bir BMW aynı Türk filmlerindeki kötü roldeki kadınlar gibidir, bütün malı mülkü yedirir yine de yetmez.

Wukill

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Bazıları olgun yaşamak için doğar bazıları çocuk kalmak için.. Sohbetin daha fazla uzamasının bir manası yok.. Bu güzel sözleri sarfeden abilerimin de ağzına sağlık kısaca özetlemişler.. Saygı çerçeve içerisinde yapılmayan bir konunun uzaması bu güzel sohbet paylaşım ortamını gerçekten bozuyor...

Driftking95

vwTürk Üyesi
Sakin gençler iyiki BMW alalım dedik yinede sağolun.Bu kadar tepki sadece yas 18 diye aldık herhalde yoksa M3 diyoruz ruhu yeter.Yalnız bi şey sorucam 2000 yılında benzinin litresi 0,59kurusmus şimdi 4.50 bu doğrumu?

BRSv5

vwTürk Üyesi
evet 2000 de o civardaydı litresi hatta 1 tl olursa binilmez arabaya diyorduk :D

Driftking95

vwTürk Üyesi
Yazık ne diyim 12yılda 10 kat artarmı bide bu benzin yani :D

H-a-d-i

vwTürk Üyesi
M3 seni kısa bir zaman sonra kesmeyebilir. M3 alıp, onu tekrar satacağına bence temiz bir M5 bakmalısın. Z4'ler de fena değil. askere de Corvette ile gidersin artık...

Altug

1
VWTURK Gold Member
Mustafa'cigim, M3 tarzi araclarin sakasi olmaz. Bunu sana 420hp'lik bir arac kullanan birisi olarak soyluyorum.. Bu tarz araclarla bir anlik heyecan veya dalginligin sakasi olmaz. Senin yasinda benzer bir arac kullanan genc dostumuzu 2-3 yil kadar once topraga verdik. İnsanlarin hassasiyeti bu yuzden. Ayrica maddi durumun ne olursa olsun, mutevazi olmakta fayda vardir.. Burada guc bela bir arac alan dostumuz da var, corap degistirir gibi Porsche, Lamborghini alan da var.. O yuzden sen sen ol, bu tarz konularda hep mutevaziligini koru..

Gelelim soruna, M3 tarzi araclar gunluk kullanim icin dusunuluyorsa benzini falan sorgulanmamali. Eger benzinini dusunuyorsan zaten yanlis araca bakiyorsun demektir. Bu tarz araclar benzini, vergisi, parcasi, bakimi pahali araclardir. Karsilayabileceksen buralarda sormana bile gerek yok :) alip gule gule binersin..

Her ne arac secersen sec, insallah kazasiz belasiz surersin..
Sevgiler.

Driftking95

vwTürk Üyesi
Sagol Altug abi ben ne yaptığımı biliyorum sakin.Hem dediğim araç en fazla 80.000TL.Bu arada 420hp dediğin araç nedir?

alp59

vwTürk Üyesi
Mustafa'cigim, M3 tarzi araclarin sakasi olmaz. Bunu sana 420hp'lik bir arac kullanan birisi olarak soyluyorum.. Bu tarz araclarla bir anlik heyecan veya dalginligin sakasi olmaz. Senin yasinda benzer bir arac kullanan genc dostumuzu 2-3 yil kadar once topraga verdik. İnsanlarin hassasiyeti bu yuzden. Ayrica maddi durumun ne olursa olsun, mutevazi olmakta fayda vardir.. Burada guc bela bir arac alan dostumuz da var, corap degistirir gibi Porsche, Lamborghini alan da var.. O yuzden sen sen ol, bu tarz konularda hep mutevaziligini koru..

Gelelim soruna, M3 tarzi araclar gunluk kullanim icin dusunuluyorsa benzini falan sorgulanmamali. Eger benzinini dusunuyorsan zaten yanlis araca bakiyorsun demektir. Bu tarz araclar benzini, vergisi, parcasi, bakimi pahali araclardir. Karsilayabileceksen buralarda sormana bile gerek yok :) alip gule gule binersin..

Sevgiler.
Altuğ klavyene sağlık.

salihdutman

vwTürk Üyesi
:tebrik::alkis::alkis:

Sevgiler.

H-a-d-i

vwTürk Üyesi
konuyu amma da ciddiye aldınız....şaşırıyorum doğrusu

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
M3 seni kýsa bir zaman sonra kesmeyebilir. M3 alýp, onu tekrar satacaðýna bence temiz bir M5 bakmalýsýn. Z4'ler de fena deðil. askere de Corvette ile gidersin artýk...
Cok yasa Hadi oldurdun gece gece beni gulmekten :D

Üst Alt