Bir superb gider bir superb gelir ...

hoppala26

VWTURK Gold Member
Adamım şu profil resmini de değiştir artıkın :kizgin:

zgbayraktar

vwTürk Üyesi
Hayirli olsun eski aracini kaç km de kaç modeldi sattin
Şuan sifirina 92500 TL diyorlar

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR

LazOğli

vwTürk Üyesi
Eski araç 2012 modeldi. 12,500 km de idi. 72 Bin TL'ye sattım aracı. Biz alırken aracın sıfırı 95 Bin TL idi. Bu aylarda araç fiyatları genellikle düşüyor. Daha fazla araç satışı olup elde bulunan araç stoklarını eritmek için.

zgbayraktar

vwTürk Üyesi
Eski araç 2012 modeldi. 12,500 km de idi. 72 Bin TL'ye sattım aracı. Biz alırken aracın sıfırı 95 Bin TL idi. Bu aylarda araç fiyatları genellikle düşüyor. Daha fazla araç satışı olup elde bulunan araç stoklarını eritmek için.
Ayni araba icin 2 model yili icin fark baya çok geldi
Eski aracinizda ELEGANCE PRESTİJ paketmiydi lazoğli sanirim yeni aracin ELEGANCE PRESTİJ paket
Ben 2012 JETTA HİGHLİNE SUNROOF MANUEL aracimi 69100 TL ye sattim 77700 TL ye 2014 sifir km olani vardi sunrooflu

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR

LazOğli

vwTürk Üyesi
Araç ufak bir makyaj operasyonu geçirdi. Vergilerde artınca tüm araç fiyatlarında artış oldu. Birde araç DSG.

SedatAdanurr

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caravelle
Mesleğiniz
Photographer
Hayırlı olsun kazasız belasız inş. biraz geç oldu ancak gördüm :)

outlaw2

vwTürk Üyesi
Lazo kardeşim hayırlı uğurlu olsun.yaw arabanın içi çok dar gözükiyi arkay şöle iri kıyım 4 kişi otururda 5 kişi otursa iyiy di daaaaaaaaaaaaaaaa :di2:birde bacak bacağa atacak dabi :AD ANGARA,İZMİR ne gidilir lo bu Vasayit le daaaaaaaaaaa:D

emre3843

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
hemşerim hayırlı olsun..kazasız belasız kullanın inşallh...
..keşke suberb combiye bakıp deneme imkanınız olsaydı.....madem imkan var bence combi sw araçlarada bir göz gezdirin bence....

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
hemşerim hayırlı olsun..kazasız belasız kullanın inşallh...
..keşke suberb combiye bakıp deneme imkanınız olsaydı.....madem imkan var bence combi sw araçlarada bir göz gezdirin bence....
Değil mi. Lazım olunca çay toplarsın Lazo kamyoneti de sat :D

LazOğli

vwTürk Üyesi
Yok o tip araçları hiç sevmiyorum. Yabancı ülkelerde ki cenaze araçlarına benziyor. Tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz.

Üst Alt