Benim aracımda optik park sensörü varmı yokmu bilgi bulamıyorum

StrongLife

vwTürk Üyesi
İsim
Berkcan
Soyisim
Bergin
Arkadaşlar merhaba makyajlı 2015 polo 1.4 tdi bmt dsg var. RCD 330plus ekran var araçta.
kendi üzerinde arka park sensörü var. fakat bu geri vitese takınca ekranda çıkan çizgi çizgi tamponun yaklaştığı mesafeyi gösteren olay benim aracımda varmı yokmu?
birde ekstra olarak bu ekrana direk bir kamera ekleyerek ekranda görüntü alabilirmiyim teşekkür ederim.

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Hocam aracinizin üzerindeki teyp RCD330 PLUS degil, Composition Colour isimli cihaz. Ama arkasinda yüzde doksan görüntü cikisi vardir. Asagida paylastigim linkte, teyp arkasindaki konnektörün semasi mevcut ve kamera cikislari gösterilmis. Bunu kontrol edebilirsiniz aracinizda.

https://www.carsystems.eu/new-polo-aw-2018-my-low-line-rear-view-camera-kit-with-guidance-lines-retrofit,id3015.html

Ayrica aracinizin üzerindeki park sensörlerinin orijinal olduğunu zannetmiyorum. Orijinal OPS sisteminin sensörleri tampon ile ayni hizadadır ve disariya doğru bir cikinti yapmaz. Fotograf paylasirsaniz daha net söyleyebilirim.

StrongLife

vwTürk Üyesi
İsim
Berkcan
Soyisim
Bergin
merhabalar tekrardan kusura bakmayın işlerimden dolayı interenete giremedim.

Dediğiniz gibi kontrol ettim park sensörleri sonradan takılmış dışarı doğru teşekkür ederim.

Üst Alt