• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Beklenen an geldi İşte karşınızda yeni canavarım :) Golf7

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Beklenen an geldi İşte karşınızda yeni canavarım :) Golf7

Bu başlığı her gördüğümde çok heyecanlanıyorum bir bakıyorum Okanın eski canavar İşte ben :( alacağın olsun Okan :kizgin:
Abi konuyu acana niye bakmiyon :) . Senin icin yeni canavar alcam :dil:

H.Albayrak

vwTürk Üyesi
İsim
hakan
Soyisim
albayrak
Allah Kaza Bela vermesin Kupon Makine Renk Çok güzel.. Keyifle Kullanmanız Dileğiyle.

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Bülent
Soyisim
Çetin
Kirmizida ayri bir yakisiyor 7 ye :) hanimi kirmizi icin bi kandiramadim gitti :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Maşallah Okanka eline sağlık.. Allah nazardan kazadan beladan tüm kötü gözlerden sakınsın.. :duaci:
Seni bir hafta sonu bu tarafa getirmek şart oldu :sinsi:

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Allah Kaza Bela vermesin Kupon Makine Renk Çok güzel.. Keyifle Kullanmanız Dileğiyle.
Tesekkur ederim . Henuz kupon degil , ilerde olacak InsaAllah :)

Kirmizida ayri bir yakisiyor 7 ye :) hanimi kirmizi icin bi kandiramadim gitti :)
Kirmizi degil lutfen "gun batimi " :dil: . Saka bir yana Ibozumun buyuk katkisi var bu renk icin bana . Hanimda bu rengi isteyince karar kacinilmaz olmustu . Pismanmiyim ? Kesinlikle hayir . Ozellikle adinin bu olmasini saglayan Gunbatimi gunes isigi saatlerinde burundugu renk muazzam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Okanka'yı da biz kandırdık yoksa gidip antin kuntin rekle karşımıza çıkacaktı :AD
Maşallah Okanka eline sağlık.. Allah nazardan kazadan beladan tüm kötü gözlerden sakınsın.. :duaci:
Seni bir hafta sonu bu tarafa getirmek şart oldu :sinsi:
Aynen kanka , Pasific mavi , gun batimi ve beyaz arasinda cok gidip gelmistim ama hersey senin bana gonderdigin o fotoyla degisti :) . Benim oraya gelmeme gerek yok Orada "Kemalim" var o benden daha iyi :)

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Hocam senin arabada zaten kirmizinin guzelligini farkettm Allah kaza bela wermesin :)
Kırmızının yeri bende ayrıdır.. Çok teşekkür ediyorum.. Daha iyileri sizlerin olsun.. :sev2:

Tesekkur ederim . Henuz kupon degil , ilerde olacak InsaAllah :)
Aynen kanka , Pasific mavi , gun batimi ve beyaz arasinda cok gidip gelmistim ama hersey senin bana gonderdigin o fotoyla degisti :) . Benim oraya gelmeme gerek yok Orada "Kemalim" var o benden daha iyi :)
Böyle daha güzel oldu farklı adamsın farkın olmalı.. İyiki beyaz eşya almadın :AD Tekrardan kazasız belasız Okanka.. :sev2:

Kemal'i gördük bir de seni görelim bakalım, bir karşılaştırma yapalım.. :AD

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Kırmızının yeri bende ayrıdır.. Çok teşekkür ediyorum.. Daha iyileri sizlerin olsun.. :sev2:

Böyle daha güzel oldu farklı adamsın farkın olmalı.. İyiki beyaz eşya almadın :AD Tekrardan kazasız belasız Okanka.. :sev2:

Kemal'i gördük bir de seni görelim bakalım, bir karşılaştırma yapalım.. :AD
Kanka Kemali gorduysen beni gorme :) O benden iyi bu konuda :) yakala onu kacirma :)

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Kanka Kemali gorduysen beni gorme :) O benden iyi bu konuda :) yakala onu kacirma :)
Kemal'i görmek artık çok zor Okanka.. Randevu bile alamıyoruz.. :D

İştahlandırdın beni de bak.. Yakın bi zamanda bi detailing işine gireyim.. Kırmızıları çarpıştıralım :sinsi:

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Kemal'i görmek artık çok zor Okanka.. Randevu bile alamıyoruz.. :D

İştahlandırdın beni de bak.. Yakın bi zamanda bi detailing işine gireyim.. Kırmızıları çarpıştıralım :sinsi:
bu benim girmemis halim yalniz :) . Saka bir yana yaz geliyo kanka Yanmasi lazim kirmizilarin :) .

Üst Alt