• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Beklenen an geldi İşte karşınızda yeni canavarım :) Golf7

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Marka:
Meslek:
Guncel foto yok :) . Ama Mustafa cozmus beni bak :) . Bu araci Bora gibi yapmayacagim . Basladimmi bitiricem yani hersey ayni anda olacak :) . Firtina oncesi sessizlik diyelim :)
:ighh2:

Ne zaman ne zaman Okanka? :zipla:

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
Konuya bir hort cekeyim :p

Metin kankam Acemiyim ben . Bak alttaki fotograf senin icin Insaatin 5. katindan biri sana el salliyor gorebiliyormusun :dil:

Bu arada uygulama yok Aylar once ustun koru bir uygulama yapmistim . Bu sadece yikama.ve idrolak sonrasi

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Marka:
Meslek:
Boya boya değil ayna mübarek.Maşallah

metinmb407

1
İl Temsilcilisi
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Meslek:

Metin kankam Acemiyim ben . Bak alttaki fotograf senin icin Insaatin 5. katindan biri sana el salliyor gorebiliyormusun :dil:

Bu arada uygulama yok Aylar once ustun koru bir uygulama yapmistim . Bu sadece yikama.ve idrolak sonrasi

:D Kanka o vinçlerde arabana doğru bişeyi dikmişler ama burdan görünmüyor sen daha yakınsın oraya :komiikk:

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Marka:
Meslek:

Plaka neden yamuk :p :p

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Bülent
Soyisim
Çetin
Marka:
Meslek:
Nuri Hocam tam ayni soruyu soracaktm :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
:D Kanka o vinçlerde arabana doğru bişeyi dikmişler ama burdan görünmüyor sen daha yakınsın oraya :komiikk:
Kanka o vinclerle aramda kocaa bir E5 kara yolu var uzakligi sen hesapla . Arabaya o kadar yakin olsayfi adamin elini degil baska yerini gosterirdim sana (kirli sakalinin telini :p )

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
Plaka neden yamuk :p :p
Nuri Hocam tam ayni soruyu soracaktm :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Talihsiz bir olay, bir anlik dikkatsizlik , yanimdaki sahsin uslu durmamasi sonucu frene basmaya firsat bile olmadan arkadan bodoslama girdigim taksiden kalan bir eser . Taksinin bagaj havuzunun iki kat oldugu talihsiz kazada benim sadece plakam yamuldu cok sukur :) . App plaka yaptiracagim icin dokunmadim oyle duruyo :)

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Marka:
Meslek:
Talihsiz bir olay, bir anlik dikkatsizlik , yanimdaki sahsin uslu durmamasi sonucu frene basmaya firsat bile olmadan arkadan bodoslama girdigim taksiden kalan bir eser . Taksinin bagaj havuzunun iki kat oldugu talihsiz kazada benim sadece plakam yamuldu cok sukur :) . App plaka yaptiracagim icin dokunmadim oyle duruyo :)
Geçmiş olsun bende bora ile oyle bir olay yasamistim 😊

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
Geçmiş olsun bende bora ile oyle bir olay yasamistim 😊
Tesekkurler abi . Sanada gecmis olsun . Yalniz o kadar goz alici parlaklikta plakami fark ettiniz ya helal olsun size .Birdahakine colli915 uygulayimda bakalim gozlerinizi acabiliyormusunuz :dil:

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Marka:
Meslek:
Tesekkurler abi . Sanada gecmis olsun . Yalniz o kadar goz alici parlaklikta plakami fark ettiniz ya helal olsun size .Birdahakine colli915 uygulayimda bakalim gozlerinizi acabiliyormusunuz :dil:
Bende isterem :p

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Marka:
Meslek:
hey maşallah ne parlatmışsınız be ya :D
bu arada app şart ama ben plakaları perçinledim ya :(

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Marka:
Meslek:
hey maşallah ne parlatmışsınız be ya :D
bu arada app şart ama ben plakaları perçinledim ya :(
Parlatmadim adamim Rutin haftalik banyosunu yapti sadece . Uygulamayi aylar once yapmistim hizli ve ustun koru bir uygulama ;) . Detaya girmemis hali bu :) .

Ben silikonlamistim plakalari

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Marka:
Meslek:
Parlatmadim adamim Rutin haftalik banyosunu yapti sadece . Uygulamayi aylar once yapmistim hizli ve ustun koru bir uygulama ;) . Detaya girmemis hali bu :) .

Ben silikonlamistim plakalari
Bak ya adamın araba hwr daim böyle bizim ki de arada sırada çok kısa süreliğine

Üst Alt