• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Başkent'te Hatay Günleri

Arves

vwTürk Üyesi
2-6 Kasım tarihinde yapılacak olan Başkentte Hatay Günleri etkinliğinde;

Hatay'ın Defne sabunu, doğal zeytinyağı gibi yöresel ürünleri, Halay yöresi halk oyunları gibi yöresel oyunlar, yöresel kıyafetler, Hatay mutfağı ve çeşitli tiyatro gösterileri, yöresel şarkılar ve daha bir çok etkinlik sergilenecektir.

Ankara'da bulunan değerli forum üyelerini, Hatay'ın tarihsel, kültürel, sosyal, ekonomik ve turistik değerlerini tanıtmak amacıyla, Başkentte Hatay günleri etkinliğine bekleriz.

Etkinlikte hiç bir siyasi içerik bulunmamaktadır.
Etkinlik 2-6 Kasım tarihleri arasında, Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleşecektir.
Etkinlik 2 Kasım saat 13:00'te açılacaktır.

Etkinliği paylaşmama izin veren Forum yönetimine de çok teşekkür ederim.

N

NECBEY

Guest
Bol tanıtımlı humuslu, kabak tatlılı, künefeli günler...:)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Askerliğimin Acemilik dönemini Hatay'da geçirdim . Hatay'a gidipte künefe(çok severim) yemeden gelen tek akıllı benimdir sanırım . Rahmetli babama kızmıştım ve bir lokma dahi almamıştım . Hep içimde uktedir o benim hep :) Künefeyi yine yerim ama Babamla katşılıklı ..:(

N

NECBEY

Guest
Askerliğimin Acemilik dönemini Hatay'da geçirdim . Hatay'a gidipte künefe(çok severim) yemeden gelen tek akıllı benimdir sanırım . Rahmetli babama kızmıştım ve bir lokma dahi almamıştım . Hep içimde uktedir o benim hep :) Künefeyi yine yerim ama Babamla katşılıklı ..:(
:)Serinyol :)

alisoyak

vwTürk Üyesi
Sevra hemşehrim ankarada memleket hasreti çeken kız kardeşim bu etkinliğe çok sevinecek

Arves

vwTürk Üyesi
Sevra hemşehrim ankarada memleket hasreti çeken kız kardeşim bu etkinliğe çok sevinecek
Ali bey, kız kardeşinizle zamanında bir telefon görüşmesi fırsatımız olmuştu, aracımın hasarı ile ilgili Ankara'da yer ararken.
O zaman da belirtmiştim, bu tarihlerde etkinlik olacak diye.
Maalesef Perşembe sabahına kadar Ankara'dayım, kendisiyle hem tanışmak, hem de teşekkürlerimi iletmek, hem de etkinlikte ağırlamak isterim eğer Ankara'da ise.
Ankara'dayken çok yardımcı olmuştu kendileri bana.

DiAbLo

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Jetta
Bilemedin abi :) İskenderun Deniz Alayı :) Manken gibi olanları denizci yapıyolar :dil:
Aynı yerden geçmişiz..Ben de "acemilik bitince kendimi güzel bir restorana atıp bütün yemekleri deneyeceğim" demiştim ama hiçbirşey yemeden Adana'ya gidip havaalanına atmıştım kendimi :D

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Aynı yerden geçmişiz..Ben de "acemilik bitince kendimi güzel bir restorana atıp bütün yemekleri deneyeceğim" demiştim ama hiçbirşey yemeden Adana'ya gidip havaalanına atmıştım kendimi :D
aha benden biri daha . Sıcak arkadaş çok sıcakk :) . 85 kilo gittim 21 günde 68 kilo çıktım (terlemekten )

kahtalı_mıçı

vwTürk Üyesi
Cuma günü bende bir uğramayı düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Manken gibi olanları seçiyorlardı Okan bey :)
Giderken Öyleydim :dil: Boyum 1.85 ve 85:kiloydum (vücutngeliştirme sporuyla upraşırım) . İskenderunda hiç birşey yapmadım desem yeridir . Fakat öyle bir sıcak vardı ki , içtima alanında yere oturanın gözünden yaş geliyordu . Nem cabası . Yemek yoktu zaten . Karşılığı 17 kilo kayıp oldu :)

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Giderken Öyleydim :dil: Boyum 1.85 ve 85:kiloydum (vücutngeliştirme sporuyla upraşırım) . İskenderunda hiç birşey yapmadım desem yeridir . Fakat öyle bir sıcak vardı ki , içtima alanında yere oturanın gözünden yaş geliyordu . Nem cabası . Yemek yoktu zaten . Karşılığı 17 kilo kayıp oldu :)
Bende mi gidip askerlik yapsam acaba orda

Arves

vwTürk Üyesi
Başkent'te Hatay Günleri etkinliği bitmiştir. İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz..

N

NECBEY

Guest
Gün içinde iki defa niyetlendik ancak trafik ve otopark yoğunluğundan dolayı her ikisinde de geri dönmek zorunda kaldık.:(

Arves

vwTürk Üyesi
Gün içinde iki defa niyetlendik ancak trafik ve otopark yoğunluğundan dolayı her ikisinde de geri dönmek zorunda kaldık.:(
:( Necdet bey, iletişim problemi olmasın diye Hatay'a dönünce ilk işim, o problemi gidermek olacaktır. En kısa sürede dönüş yapacağım..

Üst Alt