Audi chorus aux takilirmi

egrikuyu

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
eraslan
Aracınızın Markası
audi
Aracınızın Modeli
a4
Slm, resimde görülen,audi chorus a aux kablosu takilirmi? Aux kablosunu taktim ama baglanti kuramiyorum. Radio var, cd var ama aux yok.

Marka: Blaupunkt 8T1 035 152 A

Not :Ekranda aux yazisi goruluyor ama resim internetten alintidir.

Kolaygelsin

Ekli dosyalar

egrikuyu

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
eraslan
Aracınızın Markası
audi
Aracınızın Modeli
a4
Oncelikle cevaplariniz için teşekkürler. Ben zaten aux kablosunu taktim ama aux a geçiş yapamiyorum. Media içinde aux yazisi yok. Belkide bilgisayar ile aux un acilmasi gerekiyor.

Ekli dosyalar

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Oncelikle cevaplariniz için teşekkürler. Ben zaten aux kablosunu taktim ama aux a geçiş yapamiyorum. Media içinde aux yazisi yok. Belkide bilgisayar ile aux un acilmasi gerekiyor.
Hayır sadece bunu takmakla olmaz arada bir cihaz olması gerekir. CanBus ile çalışır ve bunu tetikleten CanBus özellikli cihazlar vardır. Hem USB Çalar hemde Aux. Hatta elimde olacaktı.

egrikuyu

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
eraslan
Aracınızın Markası
audi
Aracınızın Modeli
a4
Hayır sadece bunu takmakla olmaz arada bir cihaz olması gerekir. CanBus ile çalışır ve bunu tetikleten CanBus özellikli cihazlar vardır. Hem USB Çalar hemde Aux. Hatta elimde olacaktı.
Tesekkurler.

egrikuyu

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
eraslan
Aracınızın Markası
audi
Aracınızın Modeli
a4
Aliexpressten usb aux adapter getirttim maalesef buda olmadi

Ekli dosyalar

a4udi

Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 2012
Slm, resimde görülen,audi chorus a aux kablosu takilirmi? Aux kablosunu taktim ama baglanti kuramiyorum. Radio var, cd var ama aux yok.

Marka: Blaupunkt 8T1 035 152 A

Not :Ekranda aux yazisi goruluyor ama resim internetten alintidir.

Kolaygelsin
Değerli üyemiz bağlantıyı pinout'a uygun olarak yaptığınıza göre Media/Source 'da Aux seçeneğini görebilmek için. Vag-Com kablosu aracığıyla 56-Radio birimine bağlanarak Long Coding Helper altında Aux seçeneğini aktif etmeniz gerekli.
www.instagram.com/home_of_audi sayfamızdan takip edebilirsiniz. Keyifli forumlar dilerim. :)

egrikuyu

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
eraslan
Aracınızın Markası
audi
Aracınızın Modeli
a4
Değerli üyemiz bağlantıyı pinout'a uygun olarak yaptığınıza göre Media/Source 'da Aux seçeneğini görebilmek için. Vag-Com kablosu aracığıyla 56-Radio birimine bağlanarak Long Coding Helper altında Aux seçeneğini aktif etmeniz gerekli.
www.instagram.com/home_of_audi sayfamızdan takip edebilirsiniz. Keyifli forumlar dilerim. :)
Tesekkurler, Vag-Com ile aux aktif oldu.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Gökhan seni buralarda görmek güzel :)

a4udi

Forum Sorumlusu
İsim
Gökhan
Soyisim
KİP
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 2012
Hakkımı yedin şimdi, geceleri hep nöbetteyim. :D