• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Audi A5 sportback sport sline 1.4tfsi scuba blue

SerdarYMN

vwTürk Üyesi
Daha önceki araçlarım focus,mondeo,3.20ied nin ardından a5e geçtim aracımı kısa bi süre önce aldım tanımaya çalışıyorum kendilerini :)
Kullandıkça detaylı izlenimlerimi yazmaya çalışacam.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Hayırlı olsun çok güzel bir araç kazasız günlerde keyifle kullanın inşallah:)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun. Anladığım kadarıyla araç quattro değil. Arkadan itiş bmw'den sonra ön çeker a5'i sportiflik açısından değerlendirirsen memnun oluruz. Ayrıca bmw 3.20i ed'nin yakıt tüketimi ve kronik sorunları olup olmadığını merak ediyorum. Yazarsanız memnuniyet duyarım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerdarYMN

vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun. Anladığım kadarıyla araç quattro değil. Arkadan itiş bmw'den sonra ön çeker a5'i sportiflik açısından değerlendirirsen memnun oluruz. Ayrıca bmw 3.20i ed'nin yakıt tüketimi ve kronik sorunları olup olmadığını merak ediyorum. Yazarsanız memnuniyet duyarım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bmw ile 8 ayda 30 bin km yol yaptım bende hiç bi sıkıntı olmadı tahrik bobin arzası tuboya giden hortumda problemler yaşayanlar oluyor kapıda gıcırdama problemi vardı onuda serviste bantla hallediyorlardı yakıt tüketimi kullanıma bağlı ş içi 8-8.5 lt ş dışı 5.5 ltlere kadar düşüyordu. Aklıma gelen bunlar yine sormak istediğiniz birşey olursa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.

gostil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
PASSAT 2.0 TDI
Güzel araç, Rabbim kaza bela vermesin.

BMW den sonra malzeme kalitesi, izolasyon konfor vs olumlu yönde çok fark edecektir. Bana göre arkadan itiş küçük hacimde avantaj değil dezavantaj oluyor, zaten yüksek güçlere çıkınca AUDI quattro ile arkadan itişli araçlara gereken cevabı veriyor ki bu konuda rakibi yok.

Eski bir audi kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim, VW güzeldir ama AUDI ayrı bir dünyadır.

M_Özyürek

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Vw
Aracınızın Modeli
Golf 6
Mesleğiniz
Sigorta Acentesi
Serdar hayırlı olsun..
Hayranı olduğun bir kasa ama, tabletini hiç sevmedim.. Tez zamanda eskiye dönüp, tableti ekran olarak ön göğüse gömmelerini bekliyorum...
Bir de A3'te A6'da gizlenebiliyor.. Bunu neden böyle yapmışlar hayret..

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Serdar hoşgeldin buraya kardeşim Ömer abin ben. Kazasız belasız

SerdarYMN

vwTürk Üyesi
Serdar hayırlı olsun..
Hayranı olduğun bir kasa ama, tabletini hiç sevmedim.. Tez zamanda eskiye dönüp, tableti ekran olarak ön göğüse gömmelerini bekliyorum...
Bir de A3'te A6'da gizlenebiliyor.. Bunu neden böyle yapmışlar hayret..
Teşekkürler abi
Tablete bmwden alıştım mercedes gibi emanet durmuyor enazından

Üst Alt