Audi A4 B6 Multifonksiyon B7 Direksiyon ve Cruise Control Montajı - Vol4

okaya

vwTürk Üyesi
çok düşündüm çok inceledim dediğin fonksiyonel direksiyonu Gökhanım uygun maliyetli parçalarda buldum ama gel gelelim ki tam ekran yol bilgisayarı olmadan içime sinmeyecek.
2.el uygun göstergeyi bulmak imkansız gibi.
Aradiginiz gostergenin parca numarasi varmi? Ben belki size yardimci olabilirim.

oguzhansmsn

vwTürk Üyesi
Aradiginiz gostergenin parca numarasi varmi? Ben belki size yardimci olabilirim.
teşekkür ederim Osman Bey ancak bırakın parça numarasını nette resmine dahi ulaşamadım gerekli parçanın. otomatik, benzinli, 2004-2005 bora highline göstergesi yani.

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
çok düşündüm çok inceledim dediğin fonksiyonel direksiyonu Gökhanım uygun maliyetli parçalarda buldum ama gel gelelim ki tam ekran yol bilgisayarı olmadan içime sinmeyecek.
2.el uygun göstergeyi bulmak imkansız gibi.
Oğuzhan bey size maliyeti nedir bu direksiyonun?Ben de düşünüyorum.:sev2:

TFSİ1

vwTürk Üyesi
Maaşşalah hem araca hem sana.

Bi ön tampon da gider di yenı kasa :D

auslander

vwTürk Üyesi
gökan ustam benim aracimin dreksiyonuda senin eski direksiyondan bende tempomat yok ben aracima sadece tempomat taktirmak istiyorum maliyeti nekadar olur yada senin eski mazemeler noldu bana satsan :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
.

auslander

vwTürk Üyesi
ustam uyum lu olup olmadigini nerden ogrenecem ben burda servise gittim tempomak tarktirmak istedigimi sordum direksiyonda tus olup olmadigini sordu direksiyonumda tus yok senin eski direksiyonunun eski si 400 euro istedi servis ebydada baktim orjinal parca modulle birlikte 220 euro civarinda sirf kol 32 60 civarinda orjinali nasil ogrenecem uyumlu olup olmadigini
bu cikma
http://www.ebay.at/itm/Audi-A4-B6-8E-00-04-Lenkstockschalter-Tempomat-Kombischalter-/180925091456?pt=DE_Autoteile&hash=item2a1ff9ce80

buda orjinal sifir
http://www.ebay.at/itm/Audi-RS4-GRA-A4-S4-S-Line-8E-B6-B7-Original-Tempomat-Schalter-Lenksaule-Sonderpr-/380412463677?pt=DE_Autoteile&hash=item5892598a3d

buda sirf kolu orjinal galiba
http://www.ebay.at/itm/Tempomat-GRA-Audi-A4-Typ-8E-8H-Diesel-Benzin-/390409641269?pt=DE_Autoteile&hash=item5ae63a5d35

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Size direksiyonda tuş olup olmadığını sormasının nedeni tamamen Lenkrad Modul'ün uyumluluğuyla alakalı. Lenkrad Modul multifonksiyon direksiyonu çalıştırıyorsa tempomatı haydi haydi çalıştırır. Siz bana Lenkrad Modül'ün parça nosunu öğrenin. Yani 8E0-953-549 (?) sondaki harf önemli, yukarıda açıkça behsettim. Eğer modül uyumlu ise sadece son linkte verdiğiniz kolu almanız yeterli. :)

Bu arada ben usta değilim bildiğiniz memurum. :D

auslander

vwTürk Üyesi
tesekkur edirm bende usta fana degilim ama bazi konularda cok iyiyim ve cokda bilgiliym sende bu konuda bayya bilgilisn usta olmasanda kalfalik var :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Konu güncellenmiştir, iyi forumlar :)

Üst Alt