Audi A4 B6 Multifonksiyon B7 Direksiyon ve Cruise Control Montajı - Vol4

ibozum

VWTURK Gold Member
:alkis: Elinize sağlık şahane olmuş bence ama sizin araçları gördükçe kendi araçlarımızdan ufak da olsa soğuma oluyor:D
Bu görmüş olduğun adam klasman dışı Ersincim.. Sadece izleyeceksin belgesel gibi yoksa yaptıklarını yapayım dersen işin içinden çıkamazsın.. :D

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Bu görmüş olduğun adam klasman dışı Ersincim.. Sadece izleyeceksin belgesel gibi yoksa yaptıklarını yapayım dersen işin içinden çıkamazsın.. :D
Abi ben direksiyonu çevirirken korkuyorum nerde bende sökecek cesaret ancak izlerim böyle işte :D

akın84

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Allah nazarlardan korusun aracı ve sahibini. ve birileri artık dur desin, nereye kadar :D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
:alkis: Yakında bende girişiyorum bu işe :) Güle güle kullan :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Hoyt :D

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
güzel olmuşda. buna rns-e lazım şimdi. o ne zaman :D :D

FameNeS

VWTURK Gold Member
emeğine aklına sabrına cebine sağlık. allah artırsın inşaallah. senin kalbine neler yakışır neler gökhanım. benim aracı göndersek MKVI olur mu acep :dil2:

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Hepinize teşekkür ederim. :)
Bu arada sevgili Necati ustamın ve sevgili Zekeriya abimin desteklerini unutamam. Airbag'i Zekeriya abim sayesinde aldık. Hemde ikinci el fiyatından sadece 100 TL daha fazla vererek sahip olduk, hem de sıfır airbag. Servis fiyatı 1750 TL. Necati abimin dremel aleti cruise control için direksiyonun alt kapağını kesmek için çok işime yaradı. Hatta daha doğrusu dremel olmasa kesinlikle bu kadar güzel olamazdı. Bu arada direksiyonun montajı fotolardan gördüğünüz gibi gece gerçekleşti çünkü çok sabırsızlanmıştık. :)
Yarın KPDS sınavım var dua edin arkadaşlar :(

ekremkly

vwTürk Üyesi
emeğine sağlık. aracın içi çok muhteşem olmuş. forumda takdir edilecek insanlarsınız valla.

ibozum

VWTURK Gold Member
emeğine aklına sabrına cebine sağlık. allah artırsın inşaallah. senin kalbine neler yakışır neler gökhanım. benim aracı göndersek MKVI olur mu acep :dil2:
MKVII'yi yapar Fatih Abi VI zaten yapılmış :D

Bu arada sevgili Necati ustamın ve sevgili Zekeriya abimin desteklerini unutamam. Airbag'i Zekeriya abim sayesinde aldık. Hemde ikinci el fiyatından sadece 100 TL daha fazla vererek sahip olduk, hem de sıfır airbag. Servis fiyatı 1750 TL. Necati abimin dremel aleti cruise control için direksiyonun alt kapağını kesmek için çok işime yaradı. Hatta daha doğrusu dremel olmasa kesinlikle bu kadar güzel olamazdı. Bu arada direksiyonun montajı fotolardan gördüğünüz gibi gece gerçekleşti çünkü çok sabırsızlanmıştık. :)
Şansın bahtın hep böyle olsun Gökhancım :)
Yarında Allah zihin açıklığı versin en yüksek puanları almak nasip olsun :duaci:

haha hala gülüyorum ya. sınavı unuutup az kalsın amasraya gidiyoduk. sınavda sana başarılar diliyorum.
Adam aşık biliyoruz da neye aşık ona karar veremedim arabasına mı nişanlısına mı? :S

:D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
haha hala gülüyorum ya. sınavı unuutup az kalsın amasraya gidiyoduk. sınavda sana başarılar diliyorum.
Sorma yaa lan benim aklımda bişe vardı ama diordum :dusun:
Demekki KPDS varmış :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Şansın bahtın hep böyle olsun Gökhancım :)
Yarında Allah zihin açıklığı versin en yüksek puanları almak nasip olsun :duaci:

Adam aşık biliyoruz da neye aşık ona karar veremedim arabasına mı nişanlısına mı? :S

:D
Allah razı olsun abicim, hepimizin inşallah. :)

Sus hanım duymasın :D

ceMM

vwTürk Üyesi
Sorma yaa lan benim aklımda bişe vardı ama diordum :dusun:
Demekki KPDS varmış :D
Buna kahkaha atarim iste :D :D
İllahi Gokhanim bugun tel de sana Amasra isini sorarken bana ya abi ben birseyi unutmusum dedigin anda sinav aklima geldi benimde :D
Dualarimiz seninle.

Bu arada bu sinav isinin cikmasina yorumum: Her işte bir "hayır" vardir diyorum :)

FameNeS

VWTURK Gold Member
şansın bahtın ve yolun açık olsun allah yar ve yardımcın olsun gökhanım. inşaallah sınav da zorluk çekmezsin:duaci:

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Gökanım bu arada benimde direksiyonu 55 tork söküyormuş :) Nerden tedarik edeyim :)

Birde bizim airbag ı sökmek için direksiyonu 90 derece sağ ve sol kollar yukarı gelecek şekilde çevirip arkadaki deliklerinden tornavidayı kastırıp sökmek gerekiyor. Aklıma takılan akü kutup başını söktük aracı çalıştırmadan direksiyonu nasıl çevircez :S

Üst Alt