Audi A4 B6 kasanın kumandasını B7'ye çevirme (Yeni Tip Kumanda) Vol-3

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Necati Usta bu işte hata birazda bende adam ne güzel Bora higline alacaktı, Higline boraya yapacak fazla birşey bulamazdı, belki mercekli farlar felan. Zorla audiye yönünü çevirdik. Şimdi gözü başka bir şey görmüyor. Ama onunda az zamanı kaldı, şurda ağustos dan sonra arabanın yüzünü biraz zor görür.

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Necati Usta bu işte hata birazda bende adam ne güzel Bora higline alacaktı, Higline boraya yapacak fazla birşey bulamazdı, belki mercekli farlar felan. Zorla audiye yönünü çevirdik. Şimdi gözü başka bir şey görmüyor. Ama onunda az zamanı kaldı, şurda ağustos dan sonra arabanın yüzünü biraz zor görür.
haklısın abi, audi yi hala vw donanımına getiremedi :D . bugünde konuştuk ya şimdi yağmur sensörünü ve kararan aynayı kafasına takacak. hazır donanımlı bora varken gitti audi aldı passat daki donanımları eklemeye çalışıyor. :D :D :D :D
bu çocuk audiye bindikden sonra değişti çoook değişti. (gökhan agaaa anladın sen onuu :D:D:D)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
ee artık içeride B6 kasa dan eser kalmadı, bide koltuklara el atalım içi tamam. dışınada yurt dışındaki elemanın yaptığı gibi 4 çamurluk, 4 kapı, bagaj ve kaput 2 de far aldıkmı al sana B7.5. şimdi kafana takarsın felan dur neme lazım şaka yaptım. :D eline yakışan elinden geldiğince güzel yapmışın. çalışmalarının devamını beklemioruz artık. yeter bu kadar aga :D:
:zıp: :komiikk:

nişanlanmak için samsuna gitti adam . para başka şeylerde lazım olacak ona. heralde arabada yatıp kalkmayı düşünmüyor :D
abisi olarak YETER demek istedim . zaten her projede ön fizibiliteyi beraber yapıyoruz. projelere çalışırken bile gözlerinin içi gülüyo, bişey diyemiyorum. yeterki gülücükler yüzünden eksik olmasın.gerçi EVLENdiği zaman arabayı zor görürür artık. :D:D:D:D:D:D:D:D
Ben ona ne zamandır diyorum bırak bu işleri düğüne hazırlan yok adam dinlemiyor :D Düğünden sonra zor görecek arabanın yüzünü :D

Abi emin ol Highline Bora ya da yapacak birşey bulurdu. Gider klimasını manuele çevirirdi maksat farklı olmak :D

REC

vwTürk Üyesi
Tebrikler Göhancım yine döktürmüşsün :tebrik:

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Bu arada PANIC alarmı yok :dil:

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli