Audi A4 B6-B7 Single Din to Double Din (Regeneration Vol2)

sline

vwTürk Üyesi
Audi aracımda audi concert teyp var xcarlin taktırmak istedim olmadı soketi takılan yer farklıydı acaba farklı bir markanın cihazı olurmu Gökhan Bey?

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Audi aracımda audi concert teyp var xcarlin taktırmak istedim olmadı soketi takılan yer farklıydı acaba farklı bir markanın cihazı olurmu Gökhan Bey?
Ben zaten xcarlink'in soketini kullanmadım. Xcarlink'in soketinden pinleri tek tek söküp aracın cdchanger girişinin de olduğu sokete, cdchanger girişinin yerine taktım. Yani soketin olup olmaması önemli deil. Size adamakıllı bir otoelektrikçi lazım. Aracımda kullandığım xcarlink cihazı Sevgili Zekeriya (zekidinc55) abimizin B5.5 Passat'ından söktüğü bir cihazdır. Normalde olmaması gerek birbirine, ama pinlerini söküp doğru yerlere yerleştirebilirseniz sorunsuz çalışıor. Ben ayrıca torpidonun içinde kalan aux in girişini konsolun içinden öektiğim gizli kablo ile kolçağın altındaki bölmeye de koydum. Şuan müzik keyfim yerinde çok şükür. 6 adet cd, 99x6 = 594 adet mp3 çalabilen ve bunu hafıza kartından ya da usb bellekten dinleme özelliği, ayrıca aux in ile müzik keyfi ve hatta araç profiline ayarladığınız (otm. cavaplama) telefonunuzla araç kiti olarak kullanma :)

sline

vwTürk Üyesi
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Benim bu cihaz bir başka bahara kaldı benim yaşadım çevrede bunu yapıcak oto elektirik'çi malesef yok. 100 liralık teyplerde bile aux var audi bunu nasıl yapmaz yada neden uyumlu bir şekilde araçlarına takmaz anlamadım keşke serviste olsa da taktırsam.

sline

vwTürk Üyesi
Gökhan bey sizden bir yardım istesem ben oto elektirikçisiyle konuştum benden bir şema istedi nasıl bağlandı diye bağlarkende yanlış takılsa devrelerin yanma olasılığı varmıdır ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız çok teşekkür ederim.

FameNeS

VWTURK Gold Member
Ben zaten xcarlink'in soketini kullanmadım. Xcarlink'in soketinden pinleri tek tek söküp aracın cdchanger girişinin de olduğu sokete, cdchanger girişinin yerine taktım. Yani soketin olup olmaması önemli deil. Size adamakıllı bir otoelektrikçi lazım. Aracımda kullandığım xcarlink cihazı Sevgili Zekeriya (zekidinc55) abimizin B5.5 Passat'ından söktüğü bir cihazdır. Normalde olmaması gerek birbirine, ama pinlerini söküp doğru yerlere yerleştirebilirseniz sorunsuz çalışıor. Ben ayrıca torpidonun içinde kalan aux in girişini konsolun içinden öektiğim gizli kablo ile kolçağın altındaki bölmeye de koydum. Şuan müzik keyfim yerinde çok şükür. 6 adet cd, 99x6 = 594 adet mp3 çalabilen ve bunu hafıza kartından ya da usb bellekten dinleme özelliği, ayrıca aux in ile müzik keyfi ve hatta araç profiline ayarladığınız (otm. cavaplama) telefonunuzla araç kiti olarak kullanma :)
kendi gözlerimle gördüm ben:D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Gökhan bey sizden bir yardım istesem ben oto elektirikçisiyle konuştum benden bir şema istedi nasıl bağlandı diye bağlarkende yanlış takılsa devrelerin yanma olasılığı varmıdır ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız çok teşekkür ederim.

Umarım işinize yarar. :)]

SEDAT38

vwTürk Üyesi
Eline sağlık Gökhan kardeşim güle güle kullan. Senin yapamayacağın iş yok artık.

mustafaözen

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Bora
Mesleğiniz
Turizm
İsim Soyisim
Mustafa ÖZEN
güle güle kullan kardeşim..darısı başıma :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

sline

vwTürk Üyesi
Çok teşekkür ederim bende bunu bekliyordum ilgilendiniz için çok saolun

Aksel_TR

vwTürk Üyesi
Eline emeğine sağlık Gökhan kardeşim geçte olsa görebildim konuyu:)Kaliteli bir paylaşım olmuş .Bilgi ve birazda cesaret gerektiren bir iş olmuş.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

Burak Batın

vwTürk Üyesi
Eline emeklerine saglik gökhan.Üstün bi basarı malzemeyi buluşun ki emegin zaten basustunde.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro