Audi A4 B6-B7 Krom Tip Tuş Takımı ve S-Line Kaplama Upgrade (Regeneration Vol1)

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
Ellerine sağlık Gökhan, yine döktürmüşsün :) İlerleyen zamanda ben de boyamayı düşünüyorum, özellikle 2 kapımın kolları çok sinirimi bozuyor :) Ancak benim aracın döşeme rengi de o plastiklerin rengi de çok farklı, açık renk. Ona nasıl bir boya bulabilirim (renk tonu olarak)?

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Ellerine sağlık Gökhan, yine döktürmüşsün :) İlerleyen zamanda ben de boyamayı düşünüyorum, özellikle 2 kapımın kolları çok sinirimi bozuyor :) Ancak benim aracın döşeme rengi de o plastiklerin rengi de çok farklı, açık renk. Ona nasıl bir boya bulabilirim (renk tonu olarak)?
Farklılık yap gümüş yada krom renk boya. GTI amblemlerle far anahtarınla falanda uyumlu olur :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Senin kapı döşemeleri açık renk mi? Araç rengi yada siyah renge boyasan nasıl olur :tebrik: Gümüş koyu renge gider senin döşemeleri hatırlayamadım şu an.

Görkem@ni@

vwTürk Üyesi
Senin kapı döşemeleri açık renk mi? Araç rengi yada siyah renge boyasan nasıl olur :tebrik: Gümüş koyu renge gider senin döşemeleri hatırlayamadım şu an.
Çok açık renk abi, siyah sırıtır kanaatindeyim, çünkü her şey krem renk :) Foto olarak da benim aracın konusunda ilk sayfada vardı 1-2 foto, kapı kolları gözükmese de döşemeler, plastik renkleri gözüküyordu :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Konu güncellenmiştir, iyi forumlar. :)

seran

vwTürk Üyesi
Çok başarılı bir çalışma olmuş.

muallim

a4udi