• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Audi A4 B5 Otomatik ( Nam-ı Diğer Road Runner ) ( Bol Fotoğraf İçerir )

mustafafoca

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Araç an itibariyle mahallemde görüldü.

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
hayirli Ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin . Ankarada goremedik Bandirmada goruruz artik . Sandikli 1,5 senede bixenonu yapamadi cunku 1,5 senedir beni goremiyo özleminden eli hicbirseye gitmiyorda ondan :) . Desenize bu yaz hem iki Murat hemde iki 1.8T arasinda dilek tutacagim :))

Deep not : Iki 1.8T ile canakkale yolu ilk isiklardan kalkin siz ikinci vitese gecince ben kalkicam yalniz araniz acik olsun benim gecmem icin :) Tam aranizdan gecerken tutucam dilegimi :ppp

vutii

vwTürk Üyesi
hayirli Ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin . Ankarada goremedik Bandirmada goruruz artik . Sandikli 1,5 senede bixenonu yapamadi cunku 1,5 senedir beni goremiyo özleminden eli hicbirseye gitmiyorda ondan :) . Desenize bu yaz hem iki Murat hemde iki 1.8T arasinda dilek tutacagim :))

Deep not : Iki 1.8T ile canakkale yolu ilk isiklardan kalkin siz ikinci vitese gecince ben kalkicam yalniz araniz acik olsun benim gecmem icin :) Tam aranizdan gecerken tutucam dilegimi :ppp
Sandıklıyı bilmemde audiyi biraz zor yanından geçmek hocam sizde yazılım varmı bilmiyorum ama

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Araç satılmıştır....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt