• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Audi A4 1.8T Quattro (B5)

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Arkadaşlar Merhaba,

Yine yeniden halka ile tanışma şerefine ulaştık. Audi grubunda tatmadığımız Quattro kalmıştı oda şükürler nasip olmuş durumda. İnşallah mutlu mesut biner kullanırız. Ufak tefek eksiklikleri var onları tamamlıyorum. Baskılara dayanamadım konusunu açma gereği duydum. Zamanla diğer araçlarımızda olduğu gibi, bu aracında konusunu detaylar ile süsleriz.

Kısaca bahsedecek olursak,

* A4 - B5
* 1998 Model
* 1.8T AEB Motor
* Sunroof
* Quattro
* 320.000 Km
* Tüplü ve Öfkeli başkada bir şey yok :)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Biz neler beklerden neler oldu :D Allah kaza bela vermesin mutlu günlerin olsun kardeşim, şimdi tek resim olmuyor neler yapılabilir olarak devam bekliyoruz :)

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Biz neler beklerden neler oldu :D Allah kaza bela vermesin mutlu günlerin olsun kardeşim, şimdi tek resim olmuyor neler yapılabilir olarak devam bekliyoruz :)
Çok sağol Hasan'ım valla dediğim iş olmayınca 3'üncü araba olarak bu araç geldi. :)
Hadi seni kırmayayım bir foto daha atayım. İlk iş sarkık halde bulunan tavanı kaplattım. Malum vag grubunun kronik sorunu. ;)

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Hayırlı olsun Murat Quattro bir başkadır kar, kış, yağmur, çamurla baş etmek onun işi ama bu sene hiç biride yok maalesef geçen hafta az, kar yağdı onuda belediyeciler eritti :)sabah bir kalktım her yer vıccık, vıccık:( neyse heyecanla bekliyoruz 1.8t AEB iyidir üzmez seni güle, güle iyi günlerde kullan:)

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Hayırlı olsun Murat Quattro bir başkadır kar, kış, yağmur, çamurla baş etmek onun işi ama bu sene hiç biride yok maalesef geçen hafta az, kar yağdı onuda belediyeciler eritti :)sabah bir kalktım her yer vıccık, vıccık:( neyse heyecanla bekliyoruz 1.8t AEB iyidir üzmez seni güle, güle iyi günlerde kullan:)
Abi ben quattro aldım kar yağmıyor :) Sorun bende kabul ediyorum :D

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
bir Quattro da satılık vural abinin vardı.
hayırlı olsun ozaman.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
bir Quattro da satılık vural abinin vardı.
hayırlı olsun ozaman.
Beyaz olanı diyorsan o quattro değil diye biliyorum

Beni kırmayıp resim eklediğin için teşekkür ederim :D, hayırlısı diyelim aklında olsun benim iş arıyorum hala :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Murat hayırlı olsun. Arabaları triblex yaptın bakalım bu işin sonu nere varacak.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gostil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
PASSAT 2.0 TDI
hayırlı uğurlu olsun, Rabbim kaza bela vermesin.

altyapı olarak çok sağlam araç, eğer uzun süre binmeyi düşünüyorsanız ve yakıt çok problem değilse LPG yi sökün atın derim:icon_blackeye:

bir de araç manuel vites galiba

Matchmaker

Forum Sorumlusu
hayırlı uğurlu olsun, Rabbim kaza bela vermesin.

altyapı olarak çok sağlam araç, eğer uzun süre binmeyi düşünüyorsanız ve yakıt çok problem değilse LPG yi sökün atın derim:icon_blackeye:

bir de araç manuel vites galiba
Amin teşekkür ederim. İllaki aracı aktif olarak kullanacağım. LPG tankının vs süresi 3 yıl sonra doluyor. Şimdilik bu şekilde kullanalım bakalım.

Evet araç manuel.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Farları sıfır olarak temin ettim. Buzlu cam hiç sevmiyorum. Makyajlı kasada bulunan mercekli tipe geçiş yapacağız...

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İç aksamı;
tepeden tırnağa,
koltuklardan kapılara
hem detaylı temizlik
hemde yenileme kararı aldım...
Son halini işlemler bitince paylaşırım.. ;)

marikan

vwTürk Üyesi
Murat hayırlı olsun. Yine kendine uğraş bulmuşun

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Hayırlı olsun

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Aracım artık günlük kullanım kıvamına geldi. Ufak tefek eksiklikleri illaki var onlarıda zamanla tamamlayacağız.

* Triger Seti klima gergi bilyasına kadar değiştirildi. Ses yapan bilyalar değiştirildi.

* Tavan ve direkler yeniden kaplandı.

* Koltuklar komple yapıldı.

* Pasta - Boya Koruma yapıldı.

* Lastikler değiştirildi. Goodyear UG8 - 2015

* Kalorifer Peteği tıkanıklığı giderildi.

* Egsoz spirali kaçırıyordu yenisi ile değiştirildi.

* Farlar komple makyajlı tip farlarına dönüştürüldü. (Tesisatı Dahil) ( Yazın Bi-xenon'a geçilecek )

* Sunroof bakımı yapıldı.

* Alt takımdan acil olan sesler giderildi. Yaza doğru direksiyon kutusu elden geçecek. Vs vs..

Ankara - Eryaman Autowash ekibine ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten işçilikleri muazzam. Taban temizliğinden tutun motoruna en ince ayrıntısına kadar ilgilendiler. Pasta, cila ve boya koruma olarak Meguiars kullanıldı.

Üst Alt