• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

AUDI A3'M

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Özlem hanım aracınız hayırlı olsun çok güzel bir tercih A3.. 1.6 tdi motoru 5-6aydır kullanıyorum çok ideal gerektiğinde ekonomik gerektiğinde performanslı olabiliyor.

Arkadaşlarımızın dediği gibi böyle bilinçli ve arabadan anlayan bayanların çoğalması lazım

Benim hanım geçende "şu 123 kasa mercedes yağ yakıyor dedi" nasıl mutlu oldum anlatamam yanında konuşarak kızıda zehirledik sonunda

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eren Bey cok tesekkur ederim. 1.6TDI ile ilgili birebir goruslerimi yorumlamissiniz, ben de bayildim.

Gorusleriniz icin de ayrica cok mutlu oldum, sizlerin de destekleri beni sevindiriyor.

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Ne yalan söyleyim A3 o kadar sevmeme rağmen hiç olmayacak jant bunlar.. Bence de ilk fırsatta değiştirmeye bakın :AD
İlerleyen gunlerde detay paylasacagim, gorebilirsiniz, hic sevmiyorum cidden, yaz gelsin farkli alternatiflere bakilir.

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
Ozlem Hanim hayirli uğurlu olsun, kazasiz belasiz cezasiz keyifle kullanin.

+Bixenon. Onunda farlar alindi guzfuz fari alindi mercek beyin ampul alindi girisim eksik :AD Napalim saglik olsun :)
Abi o arabanin orijinal Bi-xenon farlarini neden almadin? onlar baya güzel aslinda :)

Özlem hanım aracınız hayırlı olsun çok güzel bir tercih A3.. 1.6 tdi motoru 5-6aydır kullanıyorum çok ideal gerektiğinde ekonomik gerektiğinde performanslı olabiliyor.

Arkadaşlarımızın dediği gibi böyle bilinçli ve arabadan anlayan bayanların çoğalması lazım

Benim hanım geçende "şu 123 kasa mercedes yağ yakıyor dedi" nasıl mutlu oldum anlatamam yanında konuşarak kızıda zehirledik sonunda

Ahahahahahahha :D :D :D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member

Abi o arabanin orijinal Bi-xenon farlarini neden almadin? onlar baya güzel aslinda :)
Onlari alsam bile selektor calistirmiyor mecburen yine tadilat gerekecek. Benim yaptigim sekilde yari fiyatina neredeyse.

Ozlem1

vwTürk Üyesi

Ahahahahahahha :D :D :D
Gence Bey tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin.

ocinoglu

vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun Özlem Hanım, güle güle kullanın. Kiri tozu çok gösterse de Siyah rengin ayrı bir güzelliği var. Kazasız belasız İnşallah..

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Hayırlı olsun Özlem Hanım, güle güle kullanın. Kiri tozu çok gösterse de Siyah rengin ayrı bir güzelliği var. Kazasız belasız İnşallah..
Cok tesekkur ederim Orcun Bey :) Evet ben de dayanamadim yine tercihimi siyahtan yana kullandim, asaleti yeter :)

Üst Alt