• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Audi 2000 1.8 motorda kırık Plastik Parça

sezgin1

vwTürk Üyesi
selamlar arkadaşlar o parça yapılır ama benim o parçayı çeken membran kopuk nereden bulabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim.bu parçanın görevi 3500-4000 devirden sora kısa yoldan hava girmesini salar bunu biyerde okudum normal kullanışta performansı etkilemez ama kısa mesafeli yarışlarda ışıklararası mesela bence yetkiler yapılması gerek

sezgin1

vwTürk Üyesi
kardeş şu adımları bi denemekten fayda var ben buji kablo bobin derken yine düzelmedi.1-hava filtresinin borusunda bi sensor var hava basınç sensörü iki vidası var soketi çıkar ve iki vidayı sök sensörü çek ve havayla temizle hava tut ve yerine tak.olmadı 2-sıcaklık derece sensörü iyi çalışmadı zaman bilgisayara yanlış bilgi gönderir ve performansı yetkiler bu parça ucuz onu deyiş ve eskisini orjinali atma belki oda temizlemeyle düzelir ama 50 lira yeni tak bence düzelir

Üst Alt