• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

"Aracı P konumunda terk edin" uyarısı

joker07

vwTürk Üyesi
Merhaba arkadaşlar
2015 dsg 1.2 golf 7 aracımda her zaman olmasada arada sırada hareket halin "aracı p konumunda terk edin" uyarısı ekranda görünüyor. Aracım 58000 km. başına gelen var mı? bu uyarının anlamı ne? Tamir edilmeli mi ? Yaklaşık olarak maliyet nedir?

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
Bu uyari normalde arac durdugunda gelmesi gerekir diye düsünüyorum. Herhangi bir ariza taramasi yaptirdiniz mi? Bakimlari serviste yaptiriyorsaniz onlara danismanizi tavsiye ederim. Malum DSG sanziman sakaya gelmez. Hassas bir sanziman. Gecmis olsun.

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
otomatik şanzuman arızası baslıyor demek.

joker07

vwTürk Üyesi
İnternet de araştırdım bu uyarıyı alan çok arkadaş varmış. Aynı vites Volkswagen,Seat ve Skoda marka araçlardada oluyormuş. Ben servise sormadım ama soranlar olmuş, vites kolunun altında bulunan bi sensörden ötürü bu hata uyarısı geliyormuş. Tamir ettirdiğini veya problemi çözdüğü söyleyen duymadım.

GOLFÇÜ39

vwTürk Üyesi
bu uyarıyı bende görmeye başladım servis güncelleme geliceğini söyledi bekliyorum.

Üst Alt