Araç kameranıza takılan görüntüler...

marikan

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Passat
Mesleğiniz
EEM
o kamyon nası başarmış o yolda yan yatmayı.. Allah hepimizi korusun..
Hemen öncesindeki kavşak sıkıntılı. Sol şeritten girersen kendini sağ şeritte buluyorsun. Bu kamyonda o kavşakta kontrolü kaybedip ileride devrilmiş.

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Hemen öncesindeki kavşak sıkıntılı. Sol şeritten girersen kendini sağ şeritte buluyorsun. Bu kamyonda o kavşakta kontrolü kaybedip ileride devrilmiş.
İnsanlar bilmediği yollarda hız yapmaya bayılıyor.. kendi canlarını hiçe sayıyorlar eyvallah ama bi başkasının canının sıkılabileceğini düşünmüyorlar.. Allah hepimizi korusun..

M_Özyürek

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Citroen
Aracınızın Modeli
C5
Mesleğiniz
Sigorta Acentesi
o kamyon nası başarmış o yolda yan yatmayı.. Allah hepimizi korusun..
O kavşak çok güzel bir kavşaktı.. Yeni çalışma yaptılar ve göbeği iki katına çıkardılar.
Ancak yola gerekli açıyı vermediler.. Yola dosdoğru giren birisi kendini göbeğin ortasında bulur.
Ayrıca bir türlü bitirip de sinyalizasyonu da tamamlamadılar.
3 aydır yol çalışması var Nevşehir'de çok fazla kaza oluyor. Şehir içi ölümlü kazalar bile oldu. Akşam olduğu zaman eve hangi yoldan gitsek diye kara kara düşünüyoruz. Ben bir dağ başı yol keşfettim oradan gidiyorum artık.
Sonuç tırcı suçlu mu.. Evet suçlu. Ama o kavşağı o şekilde yapan da tırcı kadar suçlu.

rene

vwTürk Üyesi
Otobanda tuzla tarafında 140 civarı giderken sol şeritte üzerime koşan anadan doğma çıplak bir adama denk geldim kendimi sağa attım Allahtan boştu kameram olsa şuan ana haber bültenindeydim

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Otobanda tuzla tarafında 140 civarı giderken sol şeritte üzerime koşan anadan doğma çıplak bir adama denk geldim kendimi sağa attım Allahtan boştu kameram olsa şuan ana haber bültenindeydim
Telefona cekseydin

Üst Alt