ANKARALI ÜYELER AYDOĞDU VW SERVİSİNİ ŞİTDETLE TAVSİYE EDİYORUM

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Arkadaşlar geçen gün aracım arıza ışığı yaktı, bir müddet sonra rolantide sarsıntılı çalışmaya başladı, arıza ışığı yanıp sönmeye başladı. kullanma klavuzunda lamda sensörü veya ateşleme arızası olabilceği yazıyordu. formdan cihan arkadaşımızın daha önceden yaptığı tavsiye üzerine Özel Aydoğdu VW servisine gittim. YAhsa usta ile tanıştık, kendisi 15 yıl VW servisinde hizmet vermiş, daha sonra çalıştığı yer kapanınca erciyes sanayi sitesinde kendi iş yerini açmış, aracı vagcom cihazına bağladı, 8 ayrı hata çıktı. Vagcom cihazında yine ateşleme hatası olarak arıza belirtiliyordu. Ama yahya usta tecrübesi ile arızanın motorun dışında bulunan bir plastik subaptan olduğunu anında anladı. 20 lira subaba bir miktar da yahya ustaya verdim. Gerçekten çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. İşinin ehli, böyle ustalara sahip çıkmak lazım. herkeze tavsiye ediyorum. gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilirsiniz. saygılar.

freeman

vwTürk Üyesi
İsim
Özgür
Soyisim
YILDIZ
Öncedende bahsettiğimiz gibi yahya usta iyidir :)

the_golf

vwTürk Üyesi
İsim
Hkn
Soyisim
Hrm
Her arabaya yahya ustamı bakıyor :)

freeman

vwTürk Üyesi
İsim
Özgür
Soyisim
YILDIZ
bildiğim kadarıyla 3 kişiler, ben gittiğimde samimi olduğumuzdan hep o ilgileniyor ama diğer ustalarda iyidir onlarda bildiğim kadarıyla yetkili servisten ayrılmaydı

sith_master

vwTürk Üyesi
İsim
MM
Soyisim
A
gecmis olsun iyi usta bulmak cok zor
sacma sapan ustalarla yok o degisecek olmadı sonra bunu degiştirelim bak bu damı olmadı abi kesin senin beyinde sorun var ama o da cok pahalı sen sat en iyisi bu arabayı dememiş.
ben M.Cengize gidiyorum ve cok memnunum yaklasık 3 senedir bir yanlıslarını gormedim
ister orjinal ister yerli parca oneriyorlar.fiyatları da uygun bende tavsiye ederim

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
gecmis olsun iyi usta bulmak cok zor
sacma sapan ustalarla yok o degisecek olmadı sonra bunu degiştirelim bak bu damı olmadı abi kesin senin beyinde sorun var ama o da cok pahalı sen sat en iyisi bu arabayı dememiş.
ben M.Cengize gidiyorum ve cok memnunum yaklasık 3 senedir bir yanlıslarını gormedim
ister orjinal ister yerli parca oneriyorlar.fiyatları da uygun bende tavsiye ederim

üstat, bir sonraki iş için yahya ustaya bir uğra istersen, gerçekten çok samimi ve iyi bir usta mehmet cengiz'in ustalığına diyecek birşey yok belki ama fiyat konusunda bana göre değil. örneğin yukarıda bahsi geçen arızada muhtemelen m.cengizden 100 TL 'den aşağı çıkçağımı pek tahmi etmiyorum.

sith_master

vwTürk Üyesi
İsim
MM
Soyisim
A
Zekeriya Abi sen M Cengizde hangi ustaya gidiyordun?
uzun boylu Cahit var pırlanta gibi ustadır. Kac kere değiştir ugrastırma beni dememe ragmen değiştirmedi balataları diskleri vs.
eskiden parca satısta Ercan vardı o da iyi adamdı ama cıktı.
ama haklısın Mehmet usta doymus onun eline dusersen bazen affetmiyor .Ama benim arabadan gelen sesi 2 ay bulamadık artık en sonunda Mehmet Ustayla test ettik adam ruzgar sesi bu diyince icimden hadi ordan demiştim :)
eskiyen anten yerine orjinal 3 santim kısa antenden dolayı araba bilya yemiş gibi ses yapıyordu . Ustalığına soz soyleyemem ama doymus iste
Ama ben 3 senedir gittigim icin fiyatta sorun olmuyor.
senin Yahya Ustanın adresini alabilir miyim ?
aklımızda bulunsun

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Mehmet usta doymus onun eline dusersen bazen affetmiyor .
bende tam bunu söylemek istemiştim. Gerçekten gittiğim zaman sanki neden geldin dergibi bir surat bir karış, allah kelamı yok, ama 20 lira eksik vermek isteyince bülbül gibi şakıyor, aslında pekde dedikosunu yapmak istemiyorum, mehmet ustanın,
Benim asıl söylemek istediğim yahya usta gerçekten iyi bir usta ve değerli bir insan, ben bütün işlerimde öncelikle karşımdaki insanda insanlık vasfını ararım.
hiç boya olmayan aracımı otoking'e küçük bir tamir için götürdüm. parça boya yapacağız dediler, gittiğimde çamurluğu tamamen boyamışlar ve rengini tutturamamışlar, ama müşteri temsilcisi olan arkadaş işin peşini bırakmadı bir kez daha boyandı renk oldu, ben bişey demedim. neden karşımdakinin elinden geleni yapmaya çalıştığını bildiğim için.
Neyse Yahya usta ile yeni tanışmış olmama rağmen gerçekten iyi bir insan ve usta, sanada tavsiye ederim. erciyes sanayi sitesinin içerisinden devam ediyorsun, yaşarlar diye bir mercedes özel servisinden sonra sağa dönüyorsun, bir git tanış gerçekten çok kaliteli bir insan.

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
bu yahya ustanın tlfnunu özelden atabilecek var mı?bir konu hakında görüşüne başvurcam ankaraya yolum düşerse de uğrayacağım

yakup-128

vwTürk Üyesi
İsim
yakup
Soyisim
kayın
iletişim

Arkadaşlar geçen gün aracım arıza ışığı yaktı, bir müddet sonra rolantide sarsıntılı çalışmaya başladı, arıza ışığı yanıp sönmeye başladı. kullanma klavuzunda lamda sensörü veya ateşleme arızası olabilceği yazıyordu. formdan cihan arkadaşımızın daha önceden yaptığı tavsiye üzerine Özel Aydoğdu VW servisine gittim. YAhsa usta ile tanıştık, kendisi 15 yıl VW servisinde hizmet vermiş, daha sonra çalıştığı yer kapanınca erciyes sanayi sitesinde kendi iş yerini açmış, aracı vagcom cihazına bağladı, 8 ayrı hata çıktı. Vagcom cihazında yine ateşleme hatası olarak arıza belirtiliyordu. Ama yahya usta tecrübesi ile arızanın motorun dışında bulunan bir plastik subaptan olduğunu anında anladı. 20 lira subaba bir miktar da yahya ustaya verdim. Gerçekten çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. İşinin ehli, böyle ustalara sahip çıkmak lazım. herkeze tavsiye ediyorum. gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilirsiniz. saygılar.
arkadaslar merhaba,
Aydogdu servısın telefonu veya adres bılgısı var mı acaba ?

Son düzenleme:

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
yahya usta 05354214604

fsgh

vwTürk Üyesi
İsim
saip
Soyisim
Haznedaroğlu
slm,arkadaslar,
ben dun yanı cumartesı gunu aydogdu vw servısıne gıttım yahya usta ve suleyman usta ıle tanıstım her ıksıde gercekten bu ısın ustaları herkese tavsıye ederım.ben cok memnun kaldım su zamanda boyle ustalar bulmak cok zor.zekerıya beyın paylasımı ıcın tsklr.

Erhan

vwTürk Üyesi
İsim
Erhan
Soyisim
Balcı
paylaşım için teşekkürler.. en kısa zamanda bende gidip tanışacağım..

onurhan

vwTürk Üyesi
İsim
onurhan
Soyisim
aral
peki tam adresi nerede ankaranın neresinde ?hangi mahalle hangi semt?

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
peki tam adresi nerede ankaranın neresinde ?hangi mahalle hangi semt?
Bir önceki sayfada telefon numarası var, tam yeri ise; Gimat Topancılar sitesinin arka tarafında Erciyes iş merkezleri var, İstanbul yolu Batıkent istikametine giderken anadolu bulvarı üzerinden geçen köprüden sonra sağ tarafta büyük bir makro market var hemen yan tarafından giriyorsun, sağ tarafta sitenin ikinci bir girişi var orayı da geçtikten sonra hafif bir rampa var orayı çıkarken sağ tarafta bir bir site var oranın içerisinde atölye, telefon ile ararsanız yahya usta sizi alır.

yakuzz

vwTürk Üyesi
İsim
mustafa
Soyisim
koçak
Eyvallah Zekeriya Bey. Telefon ve adres bilgilerini bende aldım. Doğudaki görevimiz bitti, nevşehire geleceğiz ve artık aracın bakımı için Ankara'ya geleceğim sanırım. Bu tip bilgilerin gerçekten çok faydası olacak.

Aslında herkes inandığı, güvendiği ve tavsiye edip, kefil olabileceği ustaların-parçacıların adres ve telefon bilgilerini verse, forum tam olarak amacına ulaşacak.

Tekrar teşekkürler paylaşım için.

mkosker

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Köşker
Bende Tavsiye ederim İkiside çok iyi usta aynı zamanda adam gibi adamlar efendi ve dürüstler işlerinde tam ehiller

teknomusa

vwTürk Üyesi
İsim
TEKNO
Soyisim
MUSA
Bugün bende ordaydım gerçekten işçilikleri + kişilikleri mükemmel tam esnaflar ve gerçekten makul ücret alıyorlar ayrıca aracıma vagcom'dan neler eklenebiliyorsa eklediler ücretsiz.
Adresi veriyorum: Erciyes işyerleri sitesi 9.cad A.O.S. Sitesi no:16/45 macunköy tel 387 33 00 cep: 0535 421 46 04

Üst Alt