ankara lastik değişimi mekanı tavsiye

tkontbay

vwTürk Üyesi
İsim
Tahir
Soyisim
KONTBAY
merhabalar arkadaşlar,

ankara'da lastik değişimi için önerebileceğiniz bir yer var mıdır? daha önceki değişimlerde lastiklerden biri 36, biri 30, diğeri 34 psi gibi değişik şekilde hava basıyor çoğu yer. hatta 'ben avrupa solüsyon kullanıyorum' diyen bile oldu. :) şöyle teknik çalışan, kıl müşteriye hitap eden bir mekan var mı bildiğiniz?

selamlar.

N

NECBEY

Guest
Ben öyle ince düşünen temiz çalışan (müşteri memnuniyetini ön planda tutan) bir işletmeye rastlamadım... Nereye gittiysem tanıdık, tanımadık fark etmiyor kenarı çizilecek diye kıyamadığım jant kapaklarını tornavidayı takıp kanırta, kanırta açıyorlar bende akıllandım artık gitmeden önce kapakları çıkartıyor öyle gidiyorum... Öyle temiz, düzgün bir işletme bulursanız bizimde haberimiz olsun.:icon_moneyeyes:

uguro

vwTürk Üyesi
İsim
UĞUR
Soyisim
ÖZCAN
Şaşmaz 36. Sokakta rot balans cı mustafa var. Dayı rot balans. 10 yıllık lastikçimdir. Daha bir defa şikayetçi olan görmedim.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Lastikleri nerede muhafaza ediyorsunuz? Benim imkanim olmadigi icin lastik oteline birakiyorum, kil musteriye iyi hizmet veriyorlar, 4 yildir ben de ordan hizmet aliyorum, hatta gecen hafta gectim kisliklara. İsterseniz buranin bilgilerini verebilirim. Ya da Kazim Karabekirde ustam var, lastik muhafaza edemiyor ama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

uguro

vwTürk Üyesi
İsim
UĞUR
Soyisim
ÖZCAN
Valla benim kışlıklar da yazlıklarda jantları ile beraber mustafa ya emanet.

Sent from my iPad using Tapatalk

marikan

vwTürk Üyesi
İsim
Mustafa
Soyisim
ARIKAN
Lastik değişiminde bu kadar kıllanacak bir şey yok bence. Lastikçiden çıkınca gider petrolde havasını kontrol edersiniz olur biter :) Zaten ayda bir lastik havasını kontrol etmek gerek.

tkontbay

vwTürk Üyesi
İsim
Tahir
Soyisim
KONTBAY
Lastikleri binanın altında sığınakta muhafaza etme imkanım var. Petrollerdeki hava pompalarının kalibrasyonları iyi değil. İki petrol arasında bile çok oynama oluyor. Bir arkadaşım aracının Doğuş'ta tüm lastiklerinin 4'ünün de hiç sapmadan tam 32 psi yapıldığını söylemişti. Bunu yapan veya cihazları bu kadar kalibre iyi bir lastikçi lazım. Bu arada sorunun cevabını iş yerindeki tüm arkadaşlara ileteceğim, cevaplarınız onlar da bekliyor. Genelde tüm arkadaşların muhafaza için kendi imkanı var.

Şaşmaz 36.sk Dayı rot balans
Bir de Kazım Karabekir'deki mekanın tam yeri nedir? kime neresi uyarsa oraya gitsin.

Ben geçen sene lastiği değiştirdim, eve geldim. Sabah bir tanesi patlamış gibi havası tamamen inmişti. Bir yerlerden zor bela aküden çalışan bir pompa bulup şişirdim ve lastikçiye tekrar gittim. Yeni taktığı sibop hatalıymış vs. Çok sıkıntı değil de uğraşmamak için bir yer belirleyip oraya gitmek lazım.

Cevaplarınız için çok teşekkürler, başka öneri de alabilirim.

Selamlar.

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Selam Tahir Bey, muhafaza imkaniniz varsa iyiymis. Ben hic problem yasamadim ya, zaten yazin nitrojen, kisin hava bastiriyorum. Kazim Karabekirdeki ustanin yerini tam bilmiyorum telefonu atiyorum size.

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
İsim
Ömer
Soyisim
TÜRKŞANLI
Selam Tahir Bey, muhafaza imkaniniz varsa iyiymis. Ben hic problem yasamadim ya, zaten yazin nitrojen, kisin hava bastiriyorum. Kazim Karabekirdeki ustanin yerini tam bilmiyorum telefonu atiyorum size.

Maşallah vallahi ustalar, adresler, telefonlar şoktayım sizi takip ediyorum...

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Ahahahaha:) Neden soktasiniz ya:) Sizlerin yaninda ben hicim:)

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
İsim
Ömer
Soyisim
TÜRKŞANLI
Ahahahaha:) Neden soktasiniz ya:) Sizlerin yaninda ben hicim:)

Ben anlamadığım için gittim yüksek model masrafsız araba aldım, tanıdığım usta bile yok... Depoyu doldur devam mantığı var bende... Ne tecrübesi

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Anladim, yorumlarinizi okumadim o yuzden bilginizi tam bilemiyorum tabi ama uyelik yiliniza baktigimda uzun suredir buradasiniz, bir de bana cok sey ogrenirsiniz demistiniz sizin de ogrendiginizj varsaydim o an. O zaman ne guzel hep birlikte paylasarak ogrenecegiz. Bu arada ben de sizin gibi, anlamadigim icin ayni yola basvurdum. Tanidiginiz usta olmamasi da guzel demek cok ihtiyaciniz olmadi. Benim maalesef gereksinimlerim
Oldu cok :(

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
İsim
Ömer
Soyisim
TÜRKŞANLI
Her şeye bir bahaneniz var:sev2: maşallah,:sev2:

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Bahane olarak algilamanizi anlamlandiramadim, fikrimi paylastim.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
istanbulda arıyorsanız ben varım :) kılık hakında herseye kabulumdur :)

Üst Alt