• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Anadolu yakası, audi usta önerisi..

venomS4

vwTürk Üyesi
Katılım
16 Haz 2018
Mesajlar
25
İsim
yusufhan
Soyisim
karakelle
Meslek:
Geçtiğimiz hafta yine forumdan Murat abinin 98 model a4 1.8 tQ aracını alarak aranıza katılmış bulunuyorum. an itibari ile gebzede ikamet ediyorum, aracımın direksiyon pompa değişimi için gebzede bir kaç yer ile görüştüm. Ön panelin komple inmesi gerektiğinden bahsettiler. Halbuki lift üzerinden panel sokturmeden bu işi yaptıran arkadaşlarımız var. Bu yüzden pompa değişimi ve hortumların genel kaçak testini yaptırabileceğim, anadolu yakasında bir usta tavsiyesi istiyorum. Teşekkürler..
 

Wwcihan

vwTürk Üyesi
Katılım
22 Eki 2018
Mesajlar
31
İsim
Armağan
Soyisim
Cihan
Marka:
Meslek:
Hocam sanayiye gidin araştırın :p Kim ne derse desin bu iş tecrübe gerektiren bir iş :D Başlarda dandik ustalara denk gelmeniz olağan olacaktır yani.
 
Üst Alt