• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Altın Bora

Arves

vwTürk Üyesi
İsim
Sevra
Soyisim
Keskin
İkinci aküyü bağladım bayağı zahmetli oldu.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun. Güle güle kullan. :)
Şarj durumu, tam dolum süresi vs. merakla bekliyorum.
Bakalım havuz problemi işe yaramış mı. :D

Bugün kapıyı söktüm ben, ayna ayar düğmesini değiştirmek için.
Hoparlörler perçinli imiş. Perçinleri çıkarıp yeni hoparlörleri taktıktan sonra, perçinlerin yerine ne kullanıyorsun?
Arka sağ hoparlörü sökmem lazım, keçesini değiştireceğim.

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marikan

vwTürk Üyesi
İsim
Mustafa
Soyisim
ARIKAN

Hoparlörler perçinli imiş. Perçinleri çıkarıp yeni hoparlörleri taktıktan sonra, perçinlerin yerine ne kullanıyorsun?

Perçin pensesi alıp tekrar perçin atın en güzeli. Somunlu civata da olabilir ama onu kullanabilmeniz için kapı iç sacını sökmek gerek.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel

Ben sonradan kasnak aldım onu somunlu civatayla sabitledim ben sacın icerisine elimi sokup civatayi delikten dışarı doğru geçirdim ama senin bunu yapma imkanın yok en temizi sen sacı da sok rahatça yap, aslında başka bir fikrim var ama anlatması zor.Şarj işini takip edeceğim gerekirse dinamoyu güçlendirme yoluna gideceğim elektronik arabaya 90ah dinamo koymuşlar .

Yasin Şimşek

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Şimşek
Maşallah , müzik dinlemek için arabadan inmezsiniz artık

munlu

vwTürk Üyesi
İsim
Mahir
Soyisim
Ünlü
Yanlışlıkla boş mesaj gitti. Silemedim de...

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Hanginiz nazar etti sistem cortladi.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Dinamonun kablo cortladi, zaten hepsinin kablosunu değişecektim lakin hava soğuk olduğu için üşeniyordum bı kontrol edeyim dedim baktım yalan olmuş kablo

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Kablonun içi kararmış. Yaza bırak bence soğukta hiç çekilmez şimdi...

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Dinamonun kablo cortladi, zaten hepsinin kablosunu değişecektim lakin hava soğuk olduğu için üşeniyordum bı kontrol edeyim dedim baktım yalan olmuş kablo

gecen sene baktıgımda kopmustu üstüne bindirmiştim sonra dedim buda olmaz altına kablo soyup atmıstım.

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Kablo değişimi nasıl oluyor? Yani bu siyah ya da kırmızı kabloların devamı nereye kadar gidiyor? Hani değişmek falan isterse nasıl yaparız ben de merak ettim. Geçmiş olsun bu arada.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Kablo değişimi nasıl oluyor? Yani bu siyah ya da kırmızı kabloların devamı nereye kadar gidiyor? Hani değişmek falan isterse nasıl yaparız ben de merak ettim. Geçmiş olsun bu arada.
O parmağımla gösterdiğim kablo şarj dinamosunun kablosu dinamoya bir tane somun ile bağlı,dinamodan söküp parmağımın altında ki somunu da çıkarıp kabloyu geçtiği yerlerden kurtarıp çıkarıyorsun yenisini takıyorsun.Kırmizi kablolar arabanın içine gidiyor direksiyonun altında rolelerin orada baglilar ve arabanın marş dinamosu hariç bütün elektronik parçaları o kablolar yardımıyla besleniyor.

Üst Alt