Aliexpress - GearBest - Ebay Fırsat Ürünleri...

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Arkadaşlar Merhaba,

Yurtdışı alışverişler'de fırsat olarak değerlendirdiğiniz veya memnun kaldığınız ürünlerin linklerini bu başlık altından paylaşalım. Tek başlık altında toplanması forum üyelerinin yararına olacaktır...

İlk paylaşım sembolik de olsa benden olsun... ;)

A118C Kapasitörlü DVR Kamera İndirimde !!!

http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Sağol kimsenin ilgisini çekmedi ama takipteyim :)

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ben genelde aksesuar takiliyorum aliexpreste ilk defa kablo aldim vagcom 15.7 19$

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Tavsiye ederim
KingTop New Original USB Led Book Lamp For Reading Lights Mini Chip Adjustable Lighting In White/Blue/Green/Pink/Orange
http://s.aliexpress.com/qMfyyIZF
(from AliExpress Android)

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
hayırlı olsun bülent bey güzel oyuncaklar :) Diş fırçalamayı eğlenceli hale getirir inşallah ;)

hamitco

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Çinden alınan çocuk oyuncakları ve mutfak malzemeleri almak ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Sonuçta o oyuncaklar ile çocuklarımız oynayacak. Mutfak malzemesi ile yiyecek hazırlanacak ve onları tüketeceğiz. Acaba sağlık kontrolünden geçiyor mu?

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Çinden alınan çocuk oyuncakları ve mutfak malzemeleri almak ne kadar sağlıklı bilemiyorum. Sonuçta o oyuncaklar ile çocuklarımız oynayacak. Mutfak malzemesi ile yiyecek hazırlanacak ve onları tüketeceğiz. Acaba sağlık kontrolünden geçiyor mu?
Abi cinden gelen ile turkiyede satilan ki iyi marka diye bakip gordugum yerdekiler ayni urunler mumkun oldugunca kullanmamaya calisiorm mutfak malzemeside dikkat edersen genelde metal oldugu icin kullaniyorum ha kalitelimi deil ama turkiyedekilerin ordan gelmedgi kesinmi oda degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

marikan

vwTürk Üyesi

buzel

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Bora
Mesleğiniz
Bilgisayar Mühendisi
İsim Soyisim
Burak UZEL
ürün güzele benziyor, alayım mı derken 2,4 amper çıkışının olduğunu gördüm. acaba telefona zarar verir mi diye biraz araştırdığımda da aşağıdaki makalede hızlı şarjın bataryanın ömrünü çok daha kısa sürede tamamlamasına sebep olduğunu okudum. Sizin de bilginiz olsun.
https://www.sciencedaily.com/releases/2015/04/150414094117.htm

marikan

vwTürk Üyesi
Üzerinde yazan akım değeri max verebileceği akım değeridir.
Yani o cihaza 1A ile şarj olan bir telefon takarsanız 1A ile şarj olur. Kullandığımız cihazlar artık fazlasıyla akıllı. Akım koruma akım sınırlandırıcı gibi bir çok koruma devreleri var.
Velhasıl hiç bir problem olmaz.

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html

Araç içi kamera A118C

güzel ürün kullanan herkes bu ürünü tawsiye ediyor türkiye satışı yok zaten bulamadım malum sitede 2 .el satanda yok

demiştm de sonra aklıma gledi biri daha ürünü tawsiye etmişti ki ilk mesajı görünce jeton düştü silemedim daha :)

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Bugün ecnebilerin alışveriş festivali günüymüş bundan dolayı aliexpress te indirim var....Pek kayda değer indirim bulamadım ben festivalden önce ücretsiz sevkiyatlı bir ürün vardı indirimi bekledim indirimli alayım diye bu seferde sevkiyat ücretli olmuş.Siz yine de bakın belki istediğiniz üründe indirim vardır.

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Bir hafta önce fiyatlara bindirim yapıp 11.11 de indirdim diye satıyorlar . Arkadaşımın geçen hafta 8$ a aldığı bir parça dün 15 dolar 11.11 indirimiyle 9 dolar olmuş :D yersen :)

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Konu güncel olmuşken sorayım;Amazon'dan alışveriş mümkündür?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt