Aklınız Vosvosta Kalıyormu?

ihtiyar1

vwTürk Üyesi
Bu yaşa geldim , çok araba kullandım en son 2012 Jetta kullanıyorum ama aklım hala vosvos'larda. Birde şu ördek kornasımı ne ondan olacak (Ebüvee) :icon_blackeye: Ölmeden muhakkak alacağım bir tane :icon_profileright:
Yolda ne zaman görsem peşinden bakıyorum tabi hanım neyini seviyorsun şu tosbağın diyor ama gelde anlat..

Vosvos'ların yeri her zaman bir başka

sizce?

cem41

vwTürk Üyesi
ilk arabamdı sene 2001 askerden gelmişim çepte kuruş yok askerden önce çalıştığım işyerine yine devam ediyoruz yanımızda kaplunbağa tamircisi doktor çaymaz abinin dükkanı vardı arkadaş kanıma girdi 70 model 1300 kırmızı kaplunbağamızı 2 ortak aldık 4tane cumhuriyet altını borç almıştım annemdem birde yüz lira para vermiştik alırken o nasıl bir arabaydı öyle bir ruhu vardı kanlı canlı bir şeydi sanki her hafta denize giderdik onunla 1sene kadar sonra motor falan indirmiştik benzin kadar yağ yakıyordu 100kmrede 3litre yağ yakıyordu kaporta boya falan 6-7 ay daha öyle kullandım çok bnzin yakıyordu artık para yettiremiyordum o zamanlar ekonomim şimdiki kadar iyi değildi satmayı falan düşünürken hurda kanunu çıkmıştı ve sattığım paraya 13 tane cumhuriyet altını almıştım hayatımın en güzel yıllarıydı şimdi trilyonlar versem o günleri bir daha bulamam şimdi boraya biniyorum ama temellerinde kaplunbağamı sattığımda aldığım o 13 tane altın vardır ve ne bora nede başka bir araba kaplunbağam gibi olamaz

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Senin kablumbağa caretta ceratta cinsindenmiş galiba iyi para etmiş.

Üst Alt