A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Eleştiriye her zaman açığımdır. Yalnız sizin orada gelişi güzel çekilmiş resimleri görerek eleştiri yapmanızı, eksik çekilmiş resimlerde dayanarak eleştirmenizi eleştirdim sadece. Bu zamana kadar yapmış olduğum hiç bir işim de memnuniyetsizliğini duyduğum müşterim çıkmadı. Arabanın sahibi arkadaşımda , buradan beni tanıyıp da işlerini yaptığım arkadaşlarımda memnuniyetsizliğini dile getirmediler. Bunu belirtmek isterim. Sonuç da bunlar el becerisi isteyen işler . bu işleri yapabilecek her türlü donanıma da sahibim. Emin olun ki yurt dışın da bu işi yapmış olan insanların yaptıklarından daha detaylı olmuştur. Saygılar benden

Tapatalk 

beetle65

VWTURK Gold Member
Eleştiriye her zaman açığımdır. Yalnız sizin orada gelişi güzel çekilmiş resimleri görerek eleştiri yapmanızı, eksik çekilmiş resimlerde dayanarak eleştirmenizi eleştirdim sadece. Bu zamana kadar yapmış olduğum hiç bir işim de memnuniyetsizliğini duyduğum müşterim çıkmadı. Arabanın sahibi arkadaşımda , buradan beni tanıyıp da işlerini yaptığım arkadaşlarımda memnuniyetsizliğini dile getirmediler. Bunu belirtmek isterim. Sonuç da bunlar el becerisi isteyen işler . bu işleri yapabilecek her türlü donanıma da sahibim. Emin olun ki yurt dışın da bu işi yapmış olan insanların yaptıklarından daha detaylı olmuştur. Saygılar benden

Tapatalk 
Eksik resimlerle konuyu açmanız benim hatam değil, bizler burada gördüklerimiz üzerine konuşuyoruz.

Bu sebeple beni eleştirme şansınız bence fazla kalmıyor ;)

Keşke o detayları belirten resimleri de zamanında koysaydınız, siz ve ben de bu saatte bu kadar birbirimizi yanlış anlama zahmetinden kurtulsaydık

Sevgiler ve iyi akşamlar

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
aslında bizim yaptığımız, bu işin yapılması ve gözler önüne serilmesi. yaptırmak isteyen arkadaşlar bu resimlere bakarak bişey yapamazlar saten. ben bu işi yaparken ,gökhanda bu kadar parayı harcamasının sebebi forumlarda konu açmak olmasa gerek. arka lip içinde konu açmıştı ama resimler yoktu. şimdi ben triger değişimi yaparken adım adım fotoğraf mı çekeyim. sizlerin burada görmeniz gereken arabanın son halidir. gerisi araç sahibinin memnunluğu ve yapan kişinin işi beğenmesidir. yapılan işcilik konusun da kuşkunuz olmasın diyorum bende.

o resimleri çekmem deki amaç oraya eklenen parçanın sağlam olduğunu gösterebilmek için çekilmiş resim. onların boyası saten yapıldı.
yanlış anlaşılma olmuş olacağını sannetmiyorum aramızda. siz düşüncelerinizi aktardınız bende yaptıklarımı. konu açılacağını bilseidim daha çok ve daha güzel fotolar çekerdim :)

sizede iyi akşamlar...

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Zafer bey ben bu zamana kadar en olamayacak işleri Necati ustama yaptırdım. Hiçbirinde bana klasik usta tabiriyle bu olmaz abi demedi. Ben hangi tekli ile gittiysem, hallederiz, olmayacak şey yok, bir bakalım dedi. Bu zmana kadar da çok şükür hepsinde muaffak olduk. Eminim ki benim kadar "kıl" aramızda çok nadirdir. Necati ustamın sabrına hayranım ve bana hala nasıl katlanabiliyor merak ediyorum. :D

Yani şunu demek istiyorum, ben bir işten memnun olmayacaksam o işe hiç başlamam. Bu işte de Necati abimizin bu montajına adım gibi emin olduğum için hiç panik bile yapmadım. Zaten orjinal spoilerinden şuan daha sağlam olmuş. Sadece resimlerimiz eksik. Aslında o sac parçaları siyah renkte boyalı şuanda. Ayrıca siyah mastik/silikon ile de desteklenmiş olan yerler var. Kaya kadar sağlam evel Allah. :) Beğenmesem yüzüne söylerdim zaten, o beni iyi tanır. Oldu ise oldu derim. Olmadı ise de olmamış abi bir daha yapacaz derim. Ama cuk oturduğu için, buradan tekrar kendisine teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Necati ustam. :)

Grey

1
Forum Sorumlusu
Tek kelime ile harika :alkis:

Allah nazarlardan korusun..

beetle65

VWTURK Gold Member
Arkadaşlar hayatta en korktuğum şeylerden biridir, klavye arkasından yanlış anlaşılmak ve değerlendirilmek

ben işin sonucu ile ilgili birşey söylemedim
Yazdıklarımı okursanız ''çok güzel olmuş emeğinize sağlık'' dedim

Benim amacım ; ki buradaki tüm arkadaşlar için aynı şey geçerlidir ; yapılacak her türlü şeyde en uygun ve en güzelini yapmak çabasıdır.

Ben resimlerden gördüğüm kadarı ile bir süre sonra o paslı yerlerden sorun çıkar mı düşüncesi ile ilgili bir gözlem paylaşmaktı

O bölümler ile ilgili gerekli işlemlerin yapıldığını söylüyorsunuz, araç sahibi memnun, o zaman gerisi boş konuşma oluyor ;)

Sizleri kırmadığımı umuyor sevgilerimi sunuyorum ....

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Abi kırılmak söz konusu olmaz bile. Umarım bende sizi kırmamışımdır. Ben bu işlemi yaparken diğer müşterilerimin de arabasını yaptım tek başıma çalışıyordum . Yurt dışında bu işlemi yapan arkadaşlar başka malzemeleri kullanmışlar ben oraya 2 mm ilk sac parçası ekledim onları Gökhan'a göstermek için çekmiştim. Hatta kendi arabama yaptığım uygulamalarda hiç resim çekmediğim için Gökhan'dan azar işittiğim de olmuştur.
Tekrar diyorum sizi kıracak bir kelamım oldu ise özür dilerim.

Tapatalk 

beetle65

VWTURK Gold Member
Abi kırılmak söz konusu olmaz bile. Umarım bende sizi kırmamışımdır. Ben bu işlemi yaparken diğer müşterilerimin de arabasını yaptım tek başıma çalışıyordum . Yurt dışında bu işlemi yapan arkadaşlar başka malzemeleri kullanmışlar ben oraya 2 mm ilk sac parçası ekledim onları Gökhan'a göstermek için çekmiştim. Hatta kendi arabama yaptığım uygulamalarda hiç resim çekmediğim için Gökhan'dan azar işittiğim de olmuştur.
Tekrar diyorum sizi kıracak bir kelamım oldu ise özür dilerim.

Tapatalk 
Herşey yolunda kardeşim

Daha güzel işlerde fikir alışverişi yapmak dileği ile
Kolay gelsin ...

kemiksiz

vwTürk Üyesi
Gökhaaaaannnn :)

Yokluğumda A4 boşluğunu hakkıyla dolduruyosun bakıyorum daaaa :p :))

Sana acilen USP Blade bulmamız lazım, istersen ara beni ya Almanyadan ya Amerikandan bulalım ivedi biçimdeee:)

Şuanda eksiğimi bu kalmış durumda.. !

Güle güle kullan çok güzel bi araba çıkartıyorsun ortaya, satarken ağlayacaksın, demedi deme :)

kemiksiz

vwTürk Üyesi
Bi de altlı üstü S4 ızgarası alıp, alt tarafı biraz modifiye ile USP altına uydurmamız gerek :)

Diğer kısmı yazının öbür topikte kalmış, ikiye bölmüşün kafam karıştı :))

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Sertaç abi senin S4 satılmadan door blade'leri bana ayırmadın böyle oldu işte :D
Abi şimdi dediğin gibi Door Blade'lerimiz kaldı. Ancak fiyatı çok pahalı olduğu için mevcut blade'leri kendi renginden boyasam olmaz mı :)

kemiksiz

vwTürk Üyesi
Sertaç abi senin S4 satılmadan door blade'leri bana ayırmadın böyle oldu işte :D
Abi şimdi dediğin gibi Door Blade'lerimiz kaldı. Ancak fiyatı çok pahalı olduğu için mevcut blade'leri kendi renginden boyasam olmaz mı :)
400$ A SATMIŞTIM AMA :))

USP ler daha ucuz aslında, 250$civarına bulabiliriz. Yeni evli adamsın, hanımdan gizli yapcaz tabi bu işleri :))

( USP ler biraz daha az dolgun ve dışarı çıkık.. ) Karar verdiğinde ararsın zaten haberleşiriz..

Bence o parça acilen alınmalı, bu orjinaller ile olmaz bu iş :p :)

gökhan4

vwTürk Üyesi
devrem allah kaza bela vermesin maşallahı var aracının

Koray Okur

vwTürk Üyesi
Makina yakıyoooor :) İlk hallerini biliyorum, maşallah çok güzel oluyor..

ERHAN.

1
Forum Sorumlusu
Gökhan maaşallah tay gibi valla..Allah kaza bela vermesin...

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
400$ A SATMIŞTIM AMA :))

USP ler daha ucuz aslında, 250$civarına bulabiliriz. Yeni evli adamsın, hanımdan gizli yapcaz tabi bu işleri :))

( USP ler biraz daha az dolgun ve dışarı çıkık.. ) Karar verdiğinde ararsın zaten haberleşiriz..

Bence o parça acilen alınmalı, bu orjinaller ile olmaz bu iş :p :)
Abi senin de aklında olsun Ultra Sport Door Blade takımı alalım. Audize'e de bakıorum ama şu sıralar yok. Selamlar. :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Konu güncellenmiştir arkadaşlar, ilk sayfadan detayına ulaşabilirsiniz. İyi forumlar :)

Üst Alt