A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Tekrar cok tesekkurler kardesim o guzel gunu yeniden hatirlattigin icin fotolara bakinca derin bir ic gecirdim simdi vatanda olmak vardi :((( :6_18_5[1]:
Rica ederim abicim.
inan düğün dernek işleri için geldim aslında hep aklıma geldi de öyle ayaküstü görüşmek istemediğim için haber vermedim bir daha ki sefere inşallah
İnşallah abicim, sizi tanımak isterim. :)
Gokhan hayirli ugurlu olsun. Bencede b6 icin olmazsa olmaz uygulamalarinda basinda geliyor ultra sportlar. Bende su siralar b6 t&q kasintilari basladi :) bu on arka ekler spoiler izgaralar kapi bantlari falan ne kadar tutuyor?
Abi ilk alımda direkt olarak Ultra Sport S-line alabilirsin. Yani Türkiye'de bu donanımla gelenler var. Benim araba da orjinal S-line yalnız 2003 model. 2004 2005 orjinal S-line'lar Ultra Sport olarak geldi.

Mesela örnek ilanlar :

Ultra Sport S-line 3.0 V6

Ultra Sport S-line 3.0 V6 Quattro

Ultra Sport S-line 1.8T Quattro

Yani Ultra Sport S-line bir donanım peketidir. Türkiye'de de var. Ancak oldukça az sayıda. Benim aracımda kullandığım bu parçalar tamamen orjinaldir ve Almanya'dan getirttim. Bana maliyeti 1200 TL tuttu. Yetkili servisten alınmaya kalkılsa 2000 TL'yı geçiyor. :)

Mesela aşağıda eklediklerim de S-line ancak Ultra Sport değil :

Bu ilan benim arabanın eski hali tamamen;
S-line 1.8T Quattro

freeman

vwTürk Üyesi
Ben servisten aldin saniyodum. Tabiki oncelik o sekilde almakta ama herzaman istedigin gibi olmuyo ikinci el arac alirken. Ya rengi uymaz ya kmsi ya boyasi degiseni vs aklimda olsun senin yola da basvurmak gerekebilir ileride :) kendi aracimida satmaya kiyamiyorum ama her an bi delilik yapip ilani verebilirimde :) ankaraya geldigimde yuzyuzede gorusmek isterim kismet olursa. d.i.y. Konularini merakla takip ediyorum bende severim elimdende gelir az cok.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

Söyleyin bakalım kaç kişinin ustası böyle uzun saçlı, karizmatik ve yakışıklı :karisma:

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Vayyysss görmeyeli uzun zaman olmuş bu ustayı :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Ustamız 10 Numara her işin çözümünü bulur. Klasik ustalar gibi bu olmaz deyip geçmez, o ana kadar hiç karşılaşmadığı bir konu olsa bir araştırıp bakalım abi der. Necati usta bu güne kadar yaptıkların için teşekkürler, bundan sonra yapacakların için kolay gelsin. :D

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ustamız 10 Numara her işin çözümünü bulur. Klasik ustalar gibi bu olmaz deyip geçmez, o ana kadar hiç karşılaşmadığı bir konu olsa bir araştırıp bakalım abi der. Necati usta bu güne kadar yaptıkların için teşekkürler, bundan sonra yapacakların için kolay gelsin. :D
:) teşekkür ederim abi.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Benim ön tamponu yaparken Mecnun usta dahil 3 tane kaportacı olmaz demiş. Ben senin için değil, bu kaportacılara inat yaptım diyor. Maaşallahı var 10 parmağında 10 marifet ustamızın. :)

Zekeriya abi onun en büyük korkusu benim gene araba değiştirmem :D
Hatta bu A4'ü almadan önce bana sıfır Golf6 aldırmak için elinden geleni yaptı, ama başarılı olamadı, başına gelecekleri biliyor tabiki :sinsi:

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
sana sıfır araba şart. en dolusu ve opsiyonlusu olacak ama. yada ben şehir değiştirecem :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
:D Sence en dolusu olsa bile, benim katacağım özellik olmaz mı aga, sen bence şehir değiştir. Ben de tayinimi oraya aldırayım :D

freeman

vwTürk Üyesi
gökhan panjur ve orta ızgaranın baklava dilimlisi yok mu?
eski rs lerdeki gibi

ibozum

VWTURK Gold Member
sen var ya. saça bak ne hale gelmiş adam
Hakkını ödeyemez Gökhan, Necati Ustam.. Onun arabayla ilgilenicem diye saçları kestriecek vakit bile bulamıyorsundur muhakkak.. :AD

Necati Abi her daim karizmadır :karisma:

Bu arada Ömer Abi, Necati Abi şehir değiştirirse buraya gelecek :zipla: Gökhan biraz daha uğraştırırsa burdan bi yer açıcaz ona :dil2:

Wukill

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Maşallah çok güzel olmuş, orta ızgaranın da yanlardaki ızgara gibi petekli olanını bulabilirseniz çok güzel olur gibime geliyor... Fakat arabanın duruşu çehresi değişmiş :)

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Hakkını ödeyemez Gökhan, Necati Ustam.. Onun arabayla ilgilenicem diye saçları kestriecek vakit bile bulamıyorsundur muhakkak.. :AD

Necati Abi her daim karizmadır :karisma:

Bu arada Ömer Abi, Necati Abi şehir değiştirirse buraya gelecek :zipla: Gökhan biraz daha uğraştırırsa burdan bi yer açıcaz ona :dil2:
Yok ağam Antepe gelecek biz onunla diğer projeleri tamamlıyacaz.:sev2:

beetle65

VWTURK Gold Member
Çok güzel olmuş

Ancak geri işçilik için aynı şeyi söylemek mümkün değil

Yapılan metal işçiliği , paslı pullar , kesimdeki gelişigüzellik ....

Bu konuda gerçekten daha bir özen ve detay gerekli olduğunu düşünüyorum

Sonuç gerçekten güzel ....

Ama ben belki çok titiz bir kullanıcı olduğum için tüm detaylara dikkat ederim ...

Amacım yapılan emeği karalamak değil
lütfen yanlış anlamayın

sadece çok daha güzel olacaktır, diğer detaylara da dikkat edildiğinde

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ora da yapılan işçilikte görmüş olduğunuz perçinler be sac kar boyanmıştır resimleri çekmekdeki amaç araç sahibine nasıl bir malzeme kullanıldığını göstermek amacında çekilmiştir. Bu tür işlerde sırf forumlarda konu açılsın diye resim çekilecek olsa idi bu iş kolay kolay bitmez di sanırsam . Siz kendi arabanız için bu işi mekanik ustasına yaptırmayı bi deneyin isterseniz. Sonunda işin sağlamlığı ve araç üzerinde nasıl durduğu değilmidir.

Tapatalk 

beetle65

VWTURK Gold Member
Ora da yapılan işçilikte görmüş olduğunuz perçinler be sac kar boyanmıştır resimleri çekmekdeki amaç araç sahibine nasıl bir malzeme kullanıldığını göstermek amacında çekilmiştir. Bu tür işlerde sırf forumlarda konu açılsın diye resim çekilecek olsa idi bu iş kolay kolay bitmez di sanırsam . Siz kendi arabanız için bu işi mekanik ustasına yaptırmayı bi deneyin isterseniz. Sonunda işin sağlamlığı ve araç üzerinde nasıl durduğu değilmidir.

Tapatalk 
Detay önemlidir.

Ben çok uzun yıllardır araç kullanıyorum ve detay ne demektir çok iyi biliyorum
Amacım polemik değil, sadece daha çok özen ve dikkat ve sonuçta güzel olan bir işçiliğin geri planının da güzel olması dileği ...

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Detay önemlidir tabi . Bu işin Türkiye de ilk defa yapılıyor olması, s- LİNE tamponuna ultra spor lip takılması . Sizin daha görmediğiniz birçok detaylar orada. Ben bu iş için konu açılacağını bilseydim boyasından sonraki resimlerini de çeker dim . Artık Gökhan kardeşim o resimleri çeker sanıyorum . Kaputu açınca görülüyor sonuç da. Tamponun kesilmiş haline takılmış olmanızı umar dım . Orjinal parçayı kestik biçtik sonuç da.

Tapatalk 

beetle65

VWTURK Gold Member
Detay önemlidir tabi . Bu işin Türkiye de ilk defa yapılıyor olması, s- LİNE tamponuna ultra spor lip takılması . Sizin daha görmediğiniz birçok detaylar orada. Ben bu iş için konu açılacağını bilseydim boyasından sonraki resimlerini de çeker dim . Artık Gökhan kardeşim o resimleri çeker sanıyorum . Kaputu açınca görülüyor sonuç da. Tamponun kesilmiş haline takılmış olmanızı umar dım . Orjinal parçayı kestik biçtik sonuç da.

Tapatalk 
Merak etmeyin tüm detayları gördüm.
Orjinal parçanın kesilmesini de görüyorum
ben sadece bu konuda biraz daha iyimser ve eleştiriye açık olacağınız düşüncesiyle , kendi düşüncelerimi paylaşmıştım ..

Bundan sonra yapılacak işlerde daha dikkat edeceğinizi ve müşteri memnuniyetinin yanında arka detayların da önemli olduğunu belirtmek istemiştim

Sevgilerimle ....

Üst Alt