A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

ibozum

VWTURK Gold Member
Necati Abi'de çaktırmıyor ama kendi aracına her boş vaktinde ekledikçe ekleme yapıyor.. O da az değil haa :AD

BU arada Necati Ustam kıl adamlarla fazla uğraşma beaa sıkıntı çıkartır dururlar ha bire :dil:

akın84

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Maaşallah, Çok güzel oldu aracın Gökhanım. Allah kazadan, beladan, nazardan korusun. Necati abininde ellerine sağlık.

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
güle güle kullan gökhan ankaraya o kadar geldim tanışmak nasip olmadı hep günü birlik di gelişlerim.

Handbremse

vwTürk Üyesi
Kardesim Gule gule kullan Allah nazarlardan saklasin bu konularda cok sanslisin hemen hadi deyince ise girisecek Necati Usta gibi bir cevher var yanibasinda gercekten bu yavru oncekinden daha bir heybetli hale geldi suan itibariyle...Ustaninda seninde ellerinize saglik cok yakisikli oldu bu haliyle.

VW ci arkadaslar sizleri bilmiyorum ama ben Gökhan sayesinde B6 lari artik daha cok sevmeye basladim benim B6 Gokhanin Quattro kadar olmasada artik gozume daha bir sevimli gorunuyo ayrilasim gelmiyo :)

t&q

vwTürk Üyesi
panjurdaki sline ve quattro logolari siritmis. Ikisinide cikartip s4 logosu takabilirsiniz yada hicbirsey takmayin .

Recep Koç

vwTürk Üyesi
Zekeriya bey nasılsınız görüşemedik o günden sonra iyisinizdir inşallah ne yapıyorsak söylemlerim doğrultusunda sök tak orijinal birşekildedir kesinlikle kesme biçme olmadan (uyduruk birşey olmaz kesinlikle)inşallah allah nasip ederse baylaşırız hep beraber kendinize çok iyibakın selamlar görüşmek dileğiyle.

onderion

vwTürk Üyesi
Gökhanım maşallah. Necati ustramın da senin de elinize emeğinize sağlık.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Maaşallah, Çok güzel oldu aracın Gökhanım. Allah kazadan, beladan, nazardan korusun. Necati abininde ellerine sağlık.
Sağolasın Tahsin abim. Amin abicim cümlemizi korusun Rabbim. :)

güle güle kullan gökhan ankaraya o kadar geldim tanışmak nasip olmadı hep günü birlik di gelişlerim.
Nuri abi Ankara'ya geliyorsun haber vermiyorsun öyle mi. Neyse vardır bir bildiğin diyelim.
Bir dahaki sefere görüşelim inşallah. :)

Kardesim Gule gule kullan Allah nazarlardan saklasin bu konularda cok sanslisin hemen hadi deyince ise girisecek Necati Usta gibi bir cevher var yanibasinda gercekten bu yavru oncekinden daha bir heybetli hale geldi suan itibariyle...Ustaninda seninde ellerinize saglik cok yakisikli oldu bu haliyle.

VW ci arkadaslar sizleri bilmiyorum ama ben Gökhan sayesinde B6 lari artik daha cok sevmeye basladim benim B6 Gokhanin Quattro kadar olmasada artik gozume daha bir sevimli gorunuyo ayrilasim gelmiyo :)
Allah razı olsun İsmail abicim. Ankara'ya geldiğinde çektiğimiz yan yana olan fotoğrafı sana sormadan ekledim konuya kızmadın inşallah. :)

Sen bir dahaki gelişinden önce abi bana haber ver sana bir fizibilite yapayım Aracına yapacaklarımızla alakalı. Gerekli olan parçaları getir yanında. Senin öncelikle iç kapı çıtalarını S-line görünümlü fırçalanmış alüminyumla kaplayalım. Çok daha açıcı olacak iç görünümün. Sonra krom tip tuş takımıyla komple tuşlarını değişelim. Aslında benim eski B6'ya yaptıklarımın hemen hemen hepsini içeriye uyguladığımızda aracın çok daha ferah olacak. İçine bindikçe duyduğun huzur artacak. Senin avantajın arabanın çok temiz olması. Yani hiçbiryeri kurcalanmamış. Ufak rotuşlarla bambaşka olur bunlar. Ben de dediğin gibi bu kasayı kolay kolay değilemem başka modellere. Ancak B8 A4 olsa başka tabi :)

panjurdaki sline ve quattro logolari siritmis. Ikisinide cikartip s4 logosu takabilirsiniz yada hicbirsey takmayin .
Araç orjinal S-line paket ve Quattro'dur. Ancak bizim B6 kasalarda arka kapı bantlarında S-line yazar ön panjurda normalde yazmaz. Dediğiniz gibi benim de gözüme takıldı. S-line logosunu çıkaracam sadece Quattro yazsa daha sade olacak sanırım. :dusun:

Gökhanım maşallah. Necati ustramın da senin de elinize emeğinize sağlık.
Allah razı olsun abicim. Walla Necati aga Ankara'da benim herşeyim. Bir de benim ustamın sabırlı biri olması lazım. Ben herşeyi kafaya takan biriyim resmen ustanın işine karışırım :D

Hem iyi bir dost, hem işinin hakkını veren biri hem de adam gibi adamdır. :)

Handbremse

vwTürk Üyesi
a4udi
Allah razı olsun İsmail abicim. Ankara'ya geldiğinde çektiğimiz yan yana olan fotoğrafı sana sormadan ekledim konuya kızmadın inşallah.
estagfurullah kardesim niye kizayim keske digerlerini de ekleseydin o guzel gunu hatirlayip hasret giderirdim guzel memleketimin guzel bir mekaniyla...

Kismet bakalim bir dahaki izine bizim emektarla yollarimiz ayrilmassa bu sefer aynen dedigin gibi hazirlikli gelecegim cok tesekkurler dusundugun icin.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
estagfurullah kardesim niye kizayim keske digerlerini de ekleseydin o guzel gunu hatirlayip hasret giderirdim guzel memleketimin guzel bir mekaniyla...

Kismet bakalim bir dahaki izine bizim emektarla yollarimiz ayrilmassa bu sefer aynen dedigin gibi hazirlikli gelecegim cok tesekkurler dusundugun icin.
Ne demek abicim. Allah'a emanet ol, işin gücün rast gitsin. :)

3 Eylül 2012 günü Sevgili İsmail Abimiz ile keyifli geçen buluşmamızdan fotoğraflar :

ibozum

VWTURK Gold Member
Gökhancım ben de aracı göndersem sana gerekeni yapsan olmaz mı? :cokmutlu:
Kafana göre ekle çıkart sök tak kes.. vb :sev2:

ceMM

vwTürk Üyesi
Çok güzel olmus Gokhanim. Güle güle kullan. Acikcasi arabanın bakışını değiştirmiş :). Çok hircin bir A4 oldu. Maşallah nazar değmesin

Tapatalk 

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Gökhancım ben de aracı göndersem sana gerekeni yapsan olmaz mı? :cokmutlu:
Kafana göre ekle çıkart sök tak kes.. vb :sev2:
Necati usta ne diyorsun bu teklife :dusun:
Krom çıtalardan başlayalım o zaman :D

Çok güzel olmus Gokhanim. Güle güle kullan. Acikcasi arabanın bakışını değiştirmiş :). Çok hircin bir A4 oldu. Maşallah nazar değmesin
Allah razı olsun abicim. Çok teşekkür ederim. :sev2:

ibozum

VWTURK Gold Member
Valla Necati Ustam senin Bora'ya, Gökhan'ın Quattro'ya yaptıklarınızın bir kısmını benimkine yapacak olursanız ben çıtaları feda etmeye razıyım.. :AD

Handbremse

vwTürk Üyesi
Tekrar cok tesekkurler kardesim o guzel gunu yeniden hatirlattigin icin fotolara bakinca derin bir ic gecirdim simdi vatanda olmak vardi :((( :6_18_5[1]:

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
inan düğün dernek işleri için geldim aslında hep aklıma geldi de öyle ayaküstü görüşmek istemediğim için haber vermedim bir daha ki sefere inşallah

freeman

vwTürk Üyesi
Gokhan hayirli ugurlu olsun. Bencede b6 icin olmazsa olmaz uygulamalarinda basinda geliyor ultra sportlar. Bende su siralar b6 t&q kasintilari basladi :) bu on arka ekler spoiler izgaralar kapi bantlari falan ne kadar tutuyor?

Üst Alt