A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Gökhan Hayırlı uğurlu olsun. Allah'ım öncelikle senin tamponlarını nazardan korusun sebebini biliyorsun. Ayrıca bize zaman zamanda olsa quattro kullanma şansını verdiğin içinde sağolasın. Bu arada bir kaç yıl bu arabayı satmayacağına eminim, çünkü 18T olması üstüne üstelik birde sline pardon Ultra spor olması cabası, Arabanın içi dışı bitti artık motora girme zamanı geldi. Her ne kadar sen bu olaylara sıcak bakmasan da.

H-a-d-i

vwTürk Üyesi
Gökhan, harika bir görünüme kavuşmuş aracın. maşallah, ellerine sağlık...

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Necati Ustamın ellerine sağlık sonradan yapıldığı kesme biçme olduğu hiç belli değil herşeyi tam ayar yapmış.. Böyle usta tüm dostlar başına... :duaci:

Gökhancım sen de güle güle, kazasız, sorunsuz, belasız kullanmaya devam edesin :duaci:
Bizler Bora'yı seninle daha bi çok sevdik ve galiba bundan sonra hangi aracı alacağımızın şekli belli oluyor, o yol çiziliyor :cokmutlu:
teşekkür ederim ibrahim. arabanın sahibi kıl olunca :D mecbur olunuyor.

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Masallah. Necati bey eline saglik. Gokhancim iyi gunlerde kullan. Cok yakismis arabanin havasi degismis.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Gökhan Hayırlı uğurlu olsun. Allah'ım öncelikle senin tamponlarını nazardan korusun sebebini biliyorsun. Ayrıca bize zaman zamanda olsa quattro kullanma şansını verdiğin içinde sağolasın. Bu arada bir kaç yıl bu arabayı satmayacağına eminim, çünkü 18T olması üstüne üstelik birde sline pardon Ultra spor olması cabası, Arabanın içi dışı bitti artık motora girme zamanı geldi. Her ne kadar sen bu olaylara sıcak bakmasan da.
Teşekkür ederim abicim. 1.8T LPG'li oluşuyla hem ekonomik, vergi diliminde 6 aylık vergisi 312 TL, hem de çok güçlü bir motor. stok 220nm torque ve 163 hp güçten bahsediyoruz. Bu da 9 yaşında bir araç olmasına rağmen yolda görebileceğiniz sizi alt edebilecek araç sayısının oldukça az olması anlamına geliyor. Yakıtı bakım yapıldıktan sonra daha da düştü. En son 43 lt LPG ile ş.içi tam 370 km yol yaptı, bu da demek oluyor ki ş.içi şuanda 31 krş yakıor sakin kullanımla. Arkadaşta Astra var duyunca yakarım arkadaş ben bu arabayı deyip dellendi :D
Tabi Quattro'ya girmeyelim o başlı başına bir özellik zaten. Yani dediğin gibi ben bu aracı çok sevdim. Rabbim bizi ayırmazsa 3-5 sene daha binerim inşallah. :)

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Çok teşekkür ederim Ömer abi, walla Necati ustanın hakkını ödemek mümkün deil. Saolsun var olsun, kral adam. :)
şımartma canım sende :) parmağn kesilmesine babam derdi sanaat giriyo diye de, bende hep kızardım öyle sanaata diye :D demekki daha girecek sanaat varmış :D:D

kardeşim allah naazarlardan saklasın. çok güzel durdu hakketden. tekrar terar hayrlı olsun ultraspor A4UDİ ´n .
dedim ya sırf 2 tane kaportacının olmaz bu , nasıl olacak bu tampon yüksek , diğeri daha kısa oturmaz uğraşma demelerini ,oysaki elimizde dökümanda vardı. araba bitip sokağın ortasına çıkarıp gelin ulen buraya deyip suratlarının halini görmek beni daha da mutlu etti.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
teşekkür ederim ibrahim. arabanın sahibi kıl olunca :D mecbur olunuyor.
Adamı hasta etme bak :D Gelirim oraya :D

Bunu satar bir tane daha B6 alırım, baştan başlamak zorunda kalırsın haberin olsun :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Masallah. Necati bey eline saglik. Gokhancim iyi gunlerde kullan. Cok yakismis arabanin havasi degismis.
Sağolasın Hacı abi, Necati abi bizim arabayı adam ediyor işte sağolsun. :)
Ama Boraya neler neler yapmış, görünce hasta oldum yaaa. Dış kapı tutamakalrına gizli led koymuş. Porche tarzı sanırım. Aman yarabbi bu kadar olur yaa :)

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Sağolasın Hacı abi, Nacati abi bizim arabayı adam ediyor işte sağolsun. :)
Ama Boraya neler neler yapmış, görünce hasta oldum yaaa. Dış kapı tutamakalrına gizli led koymuş. Porche tarzı sanırım. Aman yarabbi bu kadar olur yaa :)
far larda çift sinyalde tamam.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
VW Bora Dış Kapı Kolları Aydınlatma by Necati KAYGUSUZ :

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
aslında bu kadar parlamıyoo.

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
şımartma canım sende :) parmağn kesilmesine babam derdi sanaat giriyo diye de, bende hep kızardım öyle sanaata diye :D demekki daha girecek sanaat varmış :D:D

kardeşim allah naazarlardan saklasın. çok güzel durdu hakketden. tekrar terar hayrlı olsun ultraspor A4UDİ ´n .
dedim ya sırf 2 tane kaportacının olmaz bu , nasıl olacak bu tampon yüksek , diğeri daha kısa oturmaz uğraşma demelerini ,oysaki elimizde dökümanda vardı. araba bitip sokağın ortasına çıkarıp gelin ulen buraya deyip suratlarının halini görmek beni daha da mutlu etti.
Ya ben anlamıyorum zaten böyle söyleyenleri. Bu arkadaşlar işin kolayında abi, ben onlara gitsem bu iş için bana 1500 TL'ya komple ultra sport tampon aldırırlardı. Sen dedin ya bir adamın arabasına servis 450 TL demiş ben 50 TL'ya hallettim diye. Aynen bu durum işte. Servis de olsa sanayici esnafı da olsa akıl yürütemiyorlar. Oysa ki düşünse işin içinden çıkacak ama kolaya alışmış. Olmuyor der çıkar işin içinden. :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
aslında bu kadar parlamıyoo.
Evet bu kadar parlak değil tabiki ama, akşam çekilmiş olması ve sadece kapı kollarının içinde ışık olması fotoğraf makinesi tarafından bu şekilde algılandı. Keşke içeri çekip foto çekseydik. Normalde çok şık ve sade gözüküyor. Beni bilirsin, olduysa oldu derim olmadıysa olmadı. Ama bu sefer bu işlemden tam puan aldın abi, sen artık ışık paketini de aştın. Bu resmen ışık paketi plus oldu. :)

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ya ben anlamıyorum zaten böyle söyleyenleri. Bu arkadaşlar işin kolayında abi, ben onlara gitsem bu iş için bana 1500 TL'ya komple ultra sport tampon aldırırlardı. Sen dedin ya bir adamın arabasına servis 450 TL demiş ben 50 TL'ya hallettim diye. Aynen bu durum işte. Servis de olsa sanayici esnafı da olsa akıl yürütemiyorlar. Oysa ki düşünse işin içinden çıkacak ama kolaya alışmış. Olmuyor der çıkar işin içinden. :)
ya onu burak o adam yan tarafta flim çektiriyordu. neşet ustaya, iyi ucuza kapadık demiş. neşet usta, adam dan az para almışın buralarda sevinip duruyordu dedi. o halde abs çalışmadan gezmiş adam ya. yazık beyin değiştireceklermiş neredeyse

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Evet bu kadar parlak değil tabiki ama, akşam çekilmiş olması ve sadece kapı kollarının içinde ışık olması fotoğraf makinesi tarafından bu şekilde algılandı. Keşke içeri çekip foto çekseydik. Normalde çok şık ve sade gözüküyor. Beni bilirsin, olduysa oldu derim olmadıysa olmadı. Ama bu sefer bu işlemden tam puan aldın abi, sen artık ışık paketini de aştın. Bu resmen ışık paketi plus oldu. :)
lütfen arkadaşımızın konusunu dağıtmayalım :D. karıştırma oraları..

Üst Alt