A4 B6 Ultra Sport S-line Upgrade (Before-After)

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
çok güzel olmuş gökhan güle güle kullan

akın84

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
çok yakışmış, 'tam yeme de içinde yat' olmuş

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Gerçekten çok güzel olmuş...
Çok teşekkür ederim.

Güzele ne yakışmaz Gökhan'ım valla süper olmuş gün geçtikçe Audiye olan ilgi ve alakam artıyor senin sayende.:sev2:
Allah razı olsun Ömer abim. Walla ne yalan söyleyeyim senin gibi bir cevheri Audiye katabilirsek kanat bile takarız bunlara evel Allah. :)

Çok güzel olmuş Gökhan. Güle güle gez.
Teşekkür ederim Önder abicim. :)

Tampon boyanmasa bile rengi farklı durur zaten. Sıfır araçlarda bile böyledir benim çok dikkatimi çekmişti sıfır araç bakarken. Çok hoş olmuş. Benzer bir spoyler bende de var fiberden yapılma boyatıp silikonla yapıştırmaya üşeniyorum valla :) Güle güle kullan.
Evet haklısın abi. Bu tampon altı ile karlığı boyayan arkadaş Ankara'da çok ünlü. Hep lüx araçları boyar. En son bir tane Corvette ve M5 vardı dükkanında. Kendisinde de sıfır C180 var. Bana gel bak dedi, hakkaten sıfır araçta bile tampon ile kaporta farklı renkte duruyor. Bir de bizim tamponlar iki parça olduğundan ışık kırılmasına maruz kalıyor.

olmuş mu olmuş :) Allah nazarlardan saklasın....
Çok teşekkür ederim. :)

Cok guzel olmus. Daha onceden hic gormedigim bir sline cizgisi. Gule gule kullanin.
Teşekkür ederim. Evet aslında konunun başında kısaca değinmiştim. B6 A4'lerde 2004 ve 2005'lerde S-line paket, Ultra Sport adını aldı ve fazldan ön arka difüzör, door blade ve bagaj üstü spoiler eklendi. Aslında S4'e çok benzer. Benim aracım zaten S-line ama 2003 model olduğu için bu ekler yoktu. Ben de ülkemizde ve dünyada sınırlı sayıda olan Ultra Sport'lar ailesine aracımı da sokmak istedim. :)

çok güzel olmuş gökhan güle güle kullan
Sağolasın nuri abim. :)

çok yakışmış, 'tam yeme de içinde yat' olmuş
Teşekkürler Tahsin abim. :)

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
gökhan kardeşim sen bu işi biliyorsun yaptığın herşey çok kaliteli tıpkı ömer abim gibi.bu arada bende de audi merakı başladı vallahi senin sayende. bizde kastamonuda görmüştük ömer abim ile o 1.6 idi ama ikimizde çok beğenmiştik

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
gökhan kardeşim sen bu işi biliyorsun yaptığın herşey çok kaliteli tıpkı ömer abim gibi.bu arada bende de audi merakı başladı vallahi senin sayende. bizde kastamonuda görmüştük ömer abim ile o 1.6 idi ama ikimizde çok beğenmiştik
Abi ne diyeyim bilmiyorum ki, sıfırı 150.000 TL olan bir araca biniyorsun, LPG'li olduğu için az yakacak, 1.8T olduğu için çok kaçacak, 6 aylık vergisi 312 TL olacak, üstüne üstlük yağ bakımı da Bora ile aynı olacak kaç tane araba var. Ha bak bir de quattro gibi bir özellik yabana atılamaz.
Sıfır Jetta 1.2 Trendline'a 42.500 TL vereceğine, A4'ün 1.8T Quattro S-line'ına o parayı verirsin krallar gibi gezersin abicim. Walla yakışır abbim size. Siz alın tüm teknik destek sınırsız Allah'ın izniyle. :)

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Abi ne diyeyim bilmiyorum ki, sıfırı 150.000 TL olan bir araca biniyorsun, LPG'li olduğu için az yakacak, 1.8T olduğu için çok kaçacak, 6 aylık vergisi 312 TL olacak, üstüne üstlük yağ bakımı da Bora ile aynı olacak kaç tane araba var. Ha bak bir de quattro gibi bir özellik yabana atılamaz.
Sıfır Jetta 1.2 Trendline'a 42.500 TL vereceğine, A4'ün 1.8T Quattro S-line'ına o parayı verirsin krallar gibi gezersin abicim. Walla yakışır abbim size. Siz alın tüm teknik destek sınırsız Allah'ın izniyle. :)
Teknik destek kısmı maddi desteği de kapsıyor ise hemen alalım.:D

SEDAT38

vwTürk Üyesi
Konuyu yeni gördüm gerçekten çok güzel olmuş Gökhan Allah kaza bela vermesin. :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Zaten biz hiç patlatmıyoz :D Sen dediğim olayı yaptın mı bakem :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Öyle desteğe can kurban ömür boyu duacısı olurum :D
Ayıp ettin Metin abi sana Yeşil Pacific'den kurtulma konusunda her türlü desteği veririm. Zaten memleket meselesi oldun artık. Forumda bir fon oluştursak sana birQ7 parası çıkar :D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

Aksel_TR

vwTürk Üyesi
Gökhan mükemmel olmuş.Resimlere baktıkça bakasım geliyor.Kazasız belasız :)

Üst Alt