A4 Avant 2.0 TDI Multitronik (B7) ( Nam-ı Diğer HULK )

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Yıpranmış cam switchlerinin tamamını yeniledim. Kapı döşemelerini sırf Bose kapaklarını elde etmek için Amerikan Tip B6 kasadan çıkma olanlar ile değiştirmiştim. Amerikan tip ve 2003 öncesi olduğu için piyasada bol olan 2003 üzeri genel tip switchler uymuyordu. Orijinal soketler tedarik edildi ve tuşlar ile beraber komple değiştirdim. Sol kapı tutma yerindeki mikron çiziklerden zımpara ve boya sayesinde kurtulduk. Pandizotlarıda kapatmadan bir kat daha izolasyon yaptım. Hem dış sac tarafına hemde mevcut izolasyonun üstüne kapladım. Şuan kapılar han kapısı gibi oldu. Müzik kalitesi ve izolasyonda arttı. Ayna ve dörtlü cam swtichleride artık krom tip oldu.

Son düzenleme:

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Araç kamerası aldım.
(Xiaomi 70mai Pro)
Çok beğendim ve inceleme yaptım. Wireless ile android uygulamaya bağlanma, Sesli komut, darbe sensörü, Adas yani sürücü yardımcı özelliği vs var. Çekim kaliteside gayet iyi.Tavsiye ederim iyi seyirler :) Kayıpsız netlik video linkleri aşağıdadır...

- Ön İnceleme

- Darbe Sensör Test

- Emergency Video Test

- Sesli Komut Test

- Gece Çekim Video

- Gündüz Çekim Video
Daha önce almış olduğum Xiaomi 70mai Pro kameranın ADAS özelliğini kazandıran aparatıda geldi.

* Işıklarda öndeki araç hareket edince uyarma özelliği
* Çarpışma önleyici özelliği
* Şerit takip özelliği geldi.

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Daha önce almış olduğum Xiaomi 70mai Pro kameranın ADAS özelliğini kazandıran aparatıda geldi.

* Işıklarda öndeki araç hareket edince uyarma özelliği
* Çarpışma önleyici özelliği
* Şerit takip özelliği geldi.

Daha önce almıştın sanki abi,değiştin mi?

mstcn

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
yok
Aracınızın Modeli
yok
Mesleğiniz
İdari İşler
Selamlar.
Bir kaç aylık Avant arayışım sonrasında sonuca ulaşamayıp farklı markalara yönelmeye başlamışken, aracınız ve yaptıklarınız bende tekrar umut ışığı doğurdu.
Aracınıza yaptıklarınız bir referans noktası niteliğinde, emeklerinize sağlık.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Selamlar.
Bir kaç aylık Avant arayışım sonrasında sonuca ulaşamayıp farklı markalara yönelmeye başlamışken, aracınız ve yaptıklarınız bende tekrar umut ışığı doğurdu.
Aracınıza yaptıklarınız bir referans noktası niteliğinde, emeklerinize sağlık.
Evet yapılanlar tam bir referans niteliğindedir. Bu sizin için şansmıdır bilmiyorum bende tam bugün aracımı ilana koymayı düşünüyordum. Eski paylaşımlarından bir kaç fotoğraf almak için foruma girdim mesajınızı gördüm

mstcn

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
yok
Aracınızın Modeli
yok
Mesleğiniz
İdari İşler
Bu kadar mı olur ? Bunlar hep bir işaret sanırım :) Biraz önce oto yıkama işi yapan arkadaşım bir müşterisinin satma niyetinde olduğunu, dilersem aracı yarın görebileceğimi söyledi. Tam ben a4 konusunu kapatmışken akıyor mübarek. 😂
Aracınız için maşallah dışında söyleyebilecek bir şeyim yok. Sizin aracınıza yaptıklarınızı görüp foruma dün üye oldum, şimdi bu duruma ne denir ? :)
Sizin için hayırlı olmasını dilerim. İnşallah çok daha iyilerini yerine koyarsınız. İlan detaylarını benimle de paylaşırsanız sevinirim. Her şey nasip kısmet diyelim. aracınızın forumda kalması dileklerimle. :)

Matchmaker

Forum Sorumlusu
Bu kadar mı olur ? Bunlar hep bir işaret sanırım :) Biraz önce oto yıkama işi yapan arkadaşım bir müşterisinin satma niyetinde olduğunu, dilersem aracı yarın görebileceğimi söyledi. Tam ben a4 konusunu kapatmışken akıyor mübarek.
Aracınız için maşallah dışında söyleyebilecek bir şeyim yok. Sizin aracınıza yaptıklarınızı görüp foruma dün üye oldum, şimdi bu duruma ne denir ? :)
Sizin için hayırlı olmasını dilerim. İnşallah çok daha iyilerini yerine koyarsınız. İlan detaylarını benimle de paylaşırsanız sevinirim. Her şey nasip kısmet diyelim. aracınızın forumda kalması dileklerimle. :)
Aracımın ilanı :) Bugün ilana koydum.

mstcn

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
yok
Aracınızın Modeli
yok
Mesleğiniz
İdari İşler
Hayırlı satışlar dilerim. Umarım hakkını veren ve bilen birine gider. Emeğinize sağlık. Biraz daha bakınacağım anlaşılan. :)

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Hulki gitti desene Murat neyse alana hayırlı olsun güzel arabaydı vesselam.
Ama yeni Hulki daha güzel🤔🤔🤔

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Abim emek verdik insan ister istemez duygusal bağ kuruyor. Alan kişide hak edecek birisi olunca içim rahat teslim ettim. Yeni araç için hayırlısı bakalım.
Opsiyonlandi yazıyordu demek satıldı , hayırlı olsun.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Hayırlısı olsun kardeşim yenisini bekliyoruz :)

Üst Alt