A118C B40 Araç Kamerası İnceleme

AhmtOzdmr

vwTürk Üyesi
Ben de 1 yildir bu kamerayı kullanıyorum. Hatta arka içinde bir tane almayı planlıyorum :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Vay arkadaş gaza geldim bende istiyorum nasıl olacak, gümrük sınırı 30euro. Onu da geç ben beceremem montaj vs

Kayra67

vwTürk Üyesi
Elinize emeğinize sağlık Özlem Hanım, çok detaylı sıkmayan bir inceleme olmuş. Ben de uzun zamandır araç kamerası kullananlardanım. Marka model olarak shadow gt680w tercih ettim. Bir konu açıp anlatmaya çalışsam iki cümle kuramam :) maşallah diyorum size.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Güzel bir inceleme, ellerinize sağlık Özlem hanım. Üründe hız kaydedici mevcut mudur acaba?
Teşekkürler Sevra Hanım, bunun için ayriyeten GPS anteni alınması gerekmektedir. Yazımın için de bu antene dair detay bilgiyi görebilirsiniz.

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Elinize emeğinize sağlık Özlem Hanım, çok detaylı sıkmayan bir inceleme olmuş. Ben de uzun zamandır araç kamerası kullananlardanım. Marka model olarak shadow gt680w tercih ettim. Bir konu açıp anlatmaya çalışsam iki cümle kuramam :) maşallah diyorum size.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hüseyin Bey estagfurullah sizin paylaşımlarınız da gayet keyifli, teşekür ederim sözleriniz için. Sizin kamera çekimleri nasıl bu arada siz de paylaşabilirseniz detay seviniriz.

Servet 41

vwTürk Üyesi
Sen o arabanın içine oturmaz, otursan dahi kesin sabote edersin. Uzak dur

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Az çekil kenara ben geldim

Keşke o günü yanında olsa idi. Dehşetül vahşet montaj yapardık :)
Abi araç kameram olaydı Forklift yardımı ile denemek isterdim ama işler çok ani gelişti. Malum Çin kargosu bozuk, yakın ama kargo sıkıntılı gelmezdi

Üst Alt