• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

96 model audi a4 1.9 tdi motor takoz problemi

xer

vwTürk Üyesi
bu ay başında aracımın agır bakımını yaptırdım triger kasnak debryaj seti motor kulagı ne varsa orjinalleriyle degiştirdik garaja koydum arabayı ilk bindigimde aşırı bir vibrasyon var gibiydi bir iki kere daha kontrol amaçlı bindim fakat direksiyonda ve arabanın her yerinde rolantide titreme oluyordu 2000 devirleri çıkıncada vibrasyon u aracın heryerinde hissediyordum bugun ustaya götürdüm kontrol etti motor takozları çok sert dedi söktü aldıgımız yere götüp degiştirdik gene olmadı usta en son yan sanayi takalım düzelir dedi söküp yan sanayi taktı çalıştırdık titreşim ve vibrasyon yüzde 90 azaldı geri kalan yüzde 10 da yaşına bagladık biraz titiz olunca her parça nın orjinali olsun dedik ama oda yaramadı bazen yan sanayi daha iyi oluyor bazende ustayı dinlemekte fayda var

N

NECBEY

Guest
Güle, güle kullan Mersin merkezde Ekrem ustamız var tecrübeli, iyi bir vw ustasıdır çözemediğiniz problem olursa yönlendirebilirim...

xer

vwTürk Üyesi
Güle, güle kullan Mersin merkezde Ekrem ustamız var tecrübeli, iyi bir vw ustasıdır çözemediğiniz problem olursa yönlendirebilirim...
teşekkürler ekrem ustanın yeri neresidir acaba bir tanışıp çayını içmeye giderim tecrübeli görüşe ihtiyacım olacak

Üst Alt