6R yan sanayi sis farları

34mtn83

vwTürk Üyesi
İsim
metin
Soyisim
şahin
bu ürün orjinali ile aynı değil görsel olarak

gto

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet Onur
Soyisim
Yurtsal
efsane kasa toyota corollaların sis farlarını kullanmışlar. ancak uygun fiyatlı :)

natbolad

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
uzunoğlu
170'e birebir aynı taiwan malı var bunu alacağıma onu alırım çok kötü ya bu

metinmb407

1
İl Temsilcilisi
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Bu sis farları Toyota tip hepsiburadada 15-20 liraya bulabilirsiniz. Plastiği ile satılıyorsa bile fiyat pahalı.

sedd

vwTürk Üyesi
İsim
sedat
Soyisim
turan
gerçeğinin yanından bile geçemez,ne alaka biri anya biri konya

dct mhmt

vwTürk Üyesi
İsim
mehmet
Soyisim
güngör
buna 140 tl vereceğime sis kapaklarına led taktırırım daha güzel durur :D

gto

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet Onur
Soyisim
Yurtsal
gplast markası genelde yuvarlak sis farlı olarak üretiyor. ben de yuvarlak bir tasarımlı bekliyordum açıkçası.

BurakD.

vwTürk Üyesi
İsim
Burak
Soyisim
Demircan
bunu takacağınıza bırakın sis farsız kalsın, en azından aracın çene kısmındaki ahenk bozulmamış olur,

ozan500400

vwTürk Üyesi
İsim
özgür
Soyisim
ilanbey
Bugün serviste baktım işçilik dahil 644 lira

mikail25

vwTürk Üyesi
İsim
mikail
Soyisim
çakmak
708'den indirmişler biraz daha, hayret...

eleyen

vwTürk Üyesi
İsim
mustafa
Soyisim
köse
arkadaşlar vw.com.tr den kendi polonu yaratta sis farı eklediğinizde kdv+ötv 452 TL gözüküyor,fiyatlar düşmüş yan sanayi almaya gerek yok!

ozan500400

vwTürk Üyesi
İsim
özgür
Soyisim
ilanbey
Önceden 708 artı işçilikti..işçilikte en az 150 lira ...şimdi bayağı bir ucuzlamış..Ankara Etimesgut VW servis.....önce doğuş oto servisine debriyaj sorunu için gittim usta ilgilenmeye çalıştı ama hayretler içinde kaldım ki doğuşun ustası şu basit olayı anlayamadı..ustaya debriyajımdan çalışır vaziyetteyken ses geldiğini söyledim önce normal dedi hatta dinledi benim ısrarım sonucu başka poloya baktı denedi ve sonra geliyor dedi buraya kadar sorun yok ancak ustaya çalışmazken gelmiyor dememe rağmen biryerleri takılıyor diye askıya aldı sonuç olarak da takılma yokmuş sorun şanzumanda dedi...ben kendisine takılma olsa çalışmazken de gelir dediğimi bir kez daha hatırlatınca hafiften bozuldu sonra uygun bir zamanda bakarız dedi yolda bırakır mı dedim mümkün değil dedi :) 15000 bakımında hallederiz dedi...tamam usta efendi biriydi ama kardeşim bunlar toros değil ki bi dünya para verilmiş arabalar...Sonra Etimesguta gittim...Ankaradakiler için söyleyeyim Etimesgut servis bayağı bir ilgiliydi hoş geldin ettiler, çay ısmarladılar,işimi mümkün mertebe düzgün yapmaya çalıştılar ,10 dk denediler sorun var mı diye,giderken de aracımın kapısına kadar gelip her zaman beklediklerini ve işlerinin bizlere yardımcı olmak olduğunu söyleyerek ardımdan el salladılar...bunları başkası dese inanmazdım valla..

gurkangunc

vwTürk Üyesi
İsim
Gürkan
Soyisim
Günç
orjinal sis farını benim blogta gorebilirsiniz. ki her birinde hem sis farı hem de gündüz farı mevcut. farlar kapalı iken gündüz farları olarak calisiyor. park ya da kısa farları acarsanız kapanıyor. sisleri acarsanız o zaman da deymeyin keyfine.
Bluemotion'da standart donanım.

Umit-G

vwTürk Üyesi
İsim
Ümit
Soyisim
Güzelci
Bugün serviste baktım işçilik dahil 644 lira
"Merhaba ,

2010 Model polo için eğer araçta hiç sis farı yok ise Parça 710 işçilik 200 TL Toplam 910,00 TL dir.
Parça sipariş üzerine tedarik edilmektedir.
İşlem Süresi 3 saat dır."

Rekordan gelen cevaptır :(

ozan500400

vwTürk Üyesi
İsim
özgür
Soyisim
ilanbey
Kardeş geçen cuma kendim Ankara Etimesgut vw servisindeki listeden işçilik dahil fiyatlarını okudum ve de onaylattım isterseniz telefon açıp görüşebilirsiniz.

eleyen

vwTürk Üyesi
İsim
mustafa
Soyisim
köse
"Merhaba ,

2010 Model polo için eğer araçta hiç sis farı yok ise Parça 710 işçilik 200 TL Toplam 910,00 TL dir.
Parça sipariş üzerine tedarik edilmektedir.
İşlem Süresi 3 saat dır."
Rekordan gelen cevaptır :(
ucuzlamış arkadaşım, her servis aynı diye bir şey yok...

Üst Alt