• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramımız forumda sadece ikimiz için kutlu olsun abi. İnsanlar çok yoğun galiba. Bu yıl sabırla takip ettim yazmadım sonuç yine üzücü. Her yıl unutmayıp konularını açtığınız dini ve milli bayramlarımız adına size çok teşekkür ederim.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Milli ve Dini değerlerimizi (VWTÜRK olarak) hatırlamak ve hatırlatmak adına elimizden geldiğince gayret göstermeye çalışıyoruz bu değerlere sahip çıkmaz isek Maazallah; geleceğimiz olan Çocuklarımızın durumunu düşünemiyorum bile oysaki; bu sayfaların mesajlarla dolup taşması tabiri caizse patlaması gerekirdi her seferinde böyle ümit ediyorum büyük bir sabırla ekliyorum :(

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Karınca ve su misali bizim ki abi. Ama olsun oda güzel... :) En azından bizim gibi düşünenlere huzur veriyor. Tekrar teşekkürler güzel insan

Üst Alt