• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

2019 Mercedes G SUV’un İç Görselleri Çıkış Heyecanını Artırdı!

Wvcars

vwTürk Üyesi
Katılım
16 May 2017
Mesajlar
87
Tepkime puanı
1
Mercedes, yılların eskitemediği yeni G Serisini göstermesine sayılı günler kaldı. İlk başta teknolojik kokpiti gösterildi. İşte detaylar...Mercedes 15 Ocak günü herkesin hazır olmasını istiyor. Çünkü 40 yıllık değişmeyen efsanesi G Serisinin aynı genetik yapıda 2019 modeli gösteriliyor. Kapılarını Ocak ortasında açacak olan Detroit Otomobil Fuarı, yemekte kralları ağırlayacak. Mercedes, son çıkartacağı modellerin ilk etapda iç mekan yapısıyla gösterime giriyor. Mercedes A Serisinin değişen kokpit yapısına karşılık yeni G Serisi’nde de duygusal değişimler söz konusu. Bildiğimiz gibi bu SUV’un en büyük özelliği DNA yapısının yıllar boyunca korunmuş olmasıdır.

Aslında her jenerasyonda sadece makyaj tazeleme işlemleri yapıldı. G’lerin AMG’nin de yardımıyla motor kısmında gözle görülür değişiklikleri oldu. Arka plan teması aynı kalarak, sağlam karakter sergilemesine izin verildi. 2019 yeni kasa yapısı da yine bozulmadan, kutu tasarımıyla devam edeceği söyleniyor.

Mercedes iç mekan konusunda tüm segmentlerinde biraz tatsız havada üretim yaptığını düşünüyordum.

[video]https://youtu.be/QtkhrTeh1Sg[/video]

Hacimce en büyük SUV modeli GLS‘nin bile ismine yakışmayan kokpit görüntüsü var. Yeni nesil Sprinter’ın dahi kokpiti sedanlarla yarışacak düzeyde. Ancak Mercedes yeni G’de sesimizi duydu ve daha iyi bir taşıma kısmıyla karşımıza geldi.

Kokpitin birleştirilen öğeleri ile teknolojik duruşu güzel hissiyatlar veriyor.Yeni kasasında yakışanı yapan Mercedes, büyük multi medya ve birleştirildiği hayalet gösterge paneliyle bence çok sevilecek.

Kontrol düğmeleri dahil bir çok unsur yer değiştirmiş.Yukarı kısımda yenilikçi çizigiler hakim olurken biraz daha alt kısımlarda güncel modeller eşliğinde gidildiğini gördük.

Aslında merak edilen kısım olarak iç mekanın gösterilmesi yeterliydi. Dış kısım nasıl olsa farklı Led aydınlatma grubu ve biraz daha değişikliğe uğraması muhtemel tampon yapısı olacaktır.


Kaynak: https://paratic.com/
 

mutkuysal

vwTürk Üyesi
Katılım
6 Şub 2018
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Gerçekten çok güzel olmuş ama gereksiz pahalı diye düşünüyorum.
 
Üst Alt