• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

2018 Ankara Buluşması

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
İsteyen ailesi ile katılabilir arkadaşlar..

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Pazar günü inşAllah oradayım abi tek geliyorum büyük ihtimal belki ufak canavar ile gelebilirim,

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Uyandık bi pazarımız var diye başlayayım şimdi :)

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Çok değerli arkadaşlar 2018'in ilk buluşmasını bugün Ankara'da güzel bir havada gerçekleştirdik çok geniş kapsamlı bir buluşma olsun isterdik ancak zaman kısıtlı olduğu için (bazı arkadaşlarımızın ısrarı üzerine) tabiri caizse mini bir buluşma oldu diyebiliriz aramıza katılan yeni arkadaşlarımız oldu bazı arkadaşlarımız aile ve çocuklarıyla katıldı hanımlar aralarında sohbet ettiler alan, geniş ve rahat olduğu için çocuklar oyun oynadı bizlerde malum Vag sohbeti, bazı arkadaşlarımızın araçlarından log aldık bazılarını test ettik teknik konularda fikir alış verişi derken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık birde baktık akşam olmuş gerçekten güzel bir gündü katılım sağlayan ve katılmak isteyipte katılmayan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz (bir hatamız olmuşsa affola) en kısa zamanda daha geniş kapsamlı bir buluşma olması dileğiyle hoşça kalın :)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Necdet abi resimlere baktım 2 tane vw varmış forum adını değiştirelim :) , güzel hoş sohbet oldu yaz geldi artık bir plan daha yaparsın abi gelenlerin ayaklarına sağlık.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Necdet abi resimlere baktım 2 tane vw varmış forum adını değiştirelim :) , güzel hoş sohbet oldu yaz geldi artık bir plan daha yaparsın abi gelenlerin ayaklarına sağlık.
VW yada Audi yada bir başkası ne fark eder Hasan'ım arabalar bahane önemli olan kalıcı dostluklar :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Başkan audi a6 kullanıyor olsa da yardımcısı her daim Vw üzerinden devam. Sen canını sıkma hasanım. En başa Ford transit( eren ergezer'in aracı) gölgesine en baba arabayı çektim.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=tH4HR228vUY[/video]

Buluşma gerçekten güzeldi. Benim ve Necdet abi gibi yaşını başını almış arkadaşlar yanısıra KAyhan gibi heyecan dolu arkadaşlar vardı.
Kayhan'ı yeni tanıdık ama arabasını yıllar öncesinden biliyoruz. KAyhanın elinde B5 kasa quattro gercekten yineden hayat bulmuş diye bilirim. İç kondisyon ve karoser olarak zaten on numara bir araçtı. Kayhanın küçük dokunuşlarıyla motor performansıda göz doldurur hale gelmiş. Kazasız belasız kullanmanı dilerim Kayhan kardeşim.
Kemal bey gibi benim arabanın iki katı motoruyla ( 2.7 T allroad) ile gelen arkadaşlarımızda oldu. Kafayı yazılıma takmış 250 Bg aracın gücü neye yetmiyor anlamadım. Bu arada bir anektodu aktarmadan geçemeyeceğim. Ben dikmende oturuyorum. Zaman zaman çetin emeç bulvarı kuzu inşat civarından 6-7km'lik bir yürüyüş güzergahım var. Orada Kemal beyin arabasını görürdüm. Bazen karşılaşsakda iki muhabbet etsek derdim. Ama orada hiç karşılaşmadık. Nasip Foırum buluşmasında imiş. Otomobil sevgisinin neleri mümkün kıldığına bir kez daha şahit oldum.
Bunun yanısıra Serhat ŞENYURT'un B6 audi A4 quattrosuna 45 bin teklif ettiğim için erkenden arkasına bakmadan kaçtığı için ona forum adına ceza yazacağım.
Benimle birlikte Vw grubunu temsil ettiği için Hasan'a ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.
Eren ergezer'e transit minibüsle gelmesine rağmen minübüsü yolda bulduğu vw sahiplerini doldurup getirmediği için kızdım.
Murat SAĞDAŞ zaten bizim ekipten biri yakında bir organizasyon bekliyorum kendisinden.
Forumuzun eski üyelirinden Ömer Türkşanlı'da 160 bg MK2 Mondeosu ile gelmişti. O arabayı zaten biliyoruz hiç denemedik bile ama sürekli ST Ön tampon sayıklayıp duruyor bir kaç yıldır. Hayırlısıyla onuda bulsa çok iyi olacak.
Tabiki AMERİKAN GUATRO'su ile katılan bizim her daim yanımızdaki arkadaşımız Vural ÇOKSÖYLER'de oradaydı. Gelmesiydi zaten ben elini kolunu bağlar getirirdim.
Yine bizimle birlikte olan Nazif'in aracıda deneme şansı bulmuştum. Gerçekten A3'ün hafiflik avantajıyla neler başardığını gördüm.
Salih OKTAR onun aracını da uzun zamandır biliyorum. KAportası ve iç kondisyonuyla çok diri bir araç, aynı zamanda benim sattığım 1.8T passatımın akranı, bende kalsaydı büyük ihtimalle km olarak da aynı olurdu. Zaten Salih ile ben aynı zamanda almışız araçları.
Ustamız Mehmet Memiş'i anmadan geçemem çünkü her gittiğimizde dükkanın kapılarını bize açıyor. Sağ olsun kendi işini bırakıp lifti bize teslim ediyor.
Forumumuz ablası HALİME ablamda bizi yanlız bırakmadı. Lezzet elçisi isimli kafeyi işlettiği dönemlerde orada yaptığımız mini ve büyük buluşmalarda bizim kahrımızı çok çekmişti. Oradan Forum buluşması ona alışkanlık yaptı. Buluşma olunca koşarak geldi. Sağol HALİME abla.
Ayrıca buluşmaya katılan eşim ve arkadaşların eşlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Teftiş için gelmiş olsalar bile gerçekten buluşmaya renk kattılar. Onların bizlerle birlikte olması arkadaşlar acısında zaman sınırlaması olmadan oturma imkanı bulmamızı sağladı.
Kısacası bol paylaşımlı eğlenceli bir gündü. Gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşları bir sonraki buluşmaya mutlaka bekliyorum. Bu sıcak ortamdan mahrum kalmayın.
Vwtürk her zaman bir ailedir. Bir SILA'dır. Burdan işi güç yok, ekmek yok diye gurbete gidenler olsa da; buranın havasını suyunu özlerler bir gün olup dönüp gelirler. Bizim kucağımız her zaman herkese açık. Bir sonraki buluşmaya kadar sağlıcakla kalın.

kahtalı_mıçı

vwTürk Üyesi
İsim
Eren
Soyisim
Ergezer
Marka:
Meslek:
Her türlü düğün, nişan, sünnet, cenaze, gezi, piknik işlerine gidilir. 22 kişilik ve 19 kişilik araçlarım var.

Aracı tur’a vereceğim için aranızda fazla kalamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Allah izin verirse Ramazan ayında bir gün iftar organizasyonu için hep birlikte toplanacağız...

Katılan arkadaşların çoğunu ben tanıyordum. Bu buluşma vesilesi ile herkes bir arada olmuş oldu.
Zekeriya abi ağzına sağlık iyi özetlemişsin :D

audi_nazif

vwTürk Üyesi
İsim
Nazif
Soyisim
Kara
Marka:
Meslek:
Murat başkan adamsın ��

audi_nazif

vwTürk Üyesi
İsim
Nazif
Soyisim
Kara
Marka:
Meslek:
Zekeriya abim cansın güzel insan. 😍
Engin bilgisi ve tecrübesiyle bize ışık tutan zekeriya abim ve nejdet abime çook teşekkür ediyorum.
Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir alman vag grubu araç kullanıcısı olarak neden sizleri daha öncesinde tanımadığım için üzüntülerimi dile getiriyorum.
Ailede yeniyim fakat eski bir abi kardeş dost ilişki yaşantısı olduğunu farkettim bu beni çok mutlu etti.
Zekeriya abimin yazısı dostları tam tariff etmiş.
Her kezin ismini ayrı ayrı yazmak isterim üstatlar hepinize çok teşekkür ederim.
İnşallah yakın zamanda tekrar buluşuruz.
Saygılar.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Buluşma için ısrar eden arkadaşlar duyuru yapmamıza rağmen kendilerini aramızda görmedik doğrusu merak ettim:)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
İftar için bekliyoruz organizasyon bekliyoruz Necdet abi ben Ramazan başlarken söyleyim : ) Herkese hayırlı ramazanlar

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Marka:
Meslek:
Konuyu aradım da bulamadım dedim herhalde kimse gelmedi buluşma iptal oldu ondan yazmadilar.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Konuyu aradım da bulamadım dedim herhalde kimse gelmedi buluşma iptal oldu ondan yazmadilar.
Konuyu Ankara bölümüne taşıyınca mesajlar mod. onayına düşmüş bu nedenle mesajlar gözükmüyordu tekrar sohbet bölümüne taşıyınca normale döndü :) Buluşma ve muhabbet gayet güzeldi ayrıca aramıza yeni katılan arkadaşlarımız vardı herşey güzeldi darısı diğer şehirlerdeki buluşmalara inşallah :)

Üst Alt