2014 SUPER B 1.6 TDİ DSG SERVİS YAZILIM + ANAHTARSIZ GİRİŞ ÇIKIŞ

bozcurt

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar herkeze selamlar 2 gün önce bende bir superb sahibi oldum aracım prestige
ilk geldiği gün arabayı 2-3 dega kapıyı anahtarsız şekilde açıp kapatabılyıordum ama şunda açmıyor kumandayla açıyorum kapatmasını anahtarsız yapıyor kısaca bunun tam tersinide yapıyor tutarsız sebebi nedir acaba

2. sorum yağ bakımı için gitmiştik servisin makınasında sorun olduğu için yapamadı dsg yazılımı varmıs bu ne içindir

şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
Oncelikle hayirli ugurlu olsun, Allah kazasiz belasiz cezasiz keyifle kullanmayi nasip etsin. Aramiza hos geldiniz.

Ilk sorunuz için bir cevabim yok. Bilen arkadaşlar var ise yardimci olacaklardır. Ikinci sorunuzun cevabi soyle:

DSG sanziman bir takim sorunlari olan bir sanziman. Volkswagen bu sanzimani cikardiktan sonra bir takim sorunlari azaltmak ya da tumden onune gecebilmek icin iyilestirme calismalarini surduruyor. Sonucunda da sanziman yaziliminda bir takim iyilestirmelerde bulunuyor ve siz servise gittiğinizde ucretsiz olarak sanziman yazilimini guncelliyor. Sizin lehinize olan bir durumdur. Mutlaka yaptirmanizi tavsiye ederim.

Keyifli forumlar.

Üst Alt