2007 caddy pek bilinmeyen ince özellikleri

Samettnr20

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Wolksvagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Tamirci
Abilerim selamın aleyküm 2007 caddy nin az bilinen özellikleri var mı mesela ben kumandasında basılı tutunca camın açılmasını keşif ettim inşallah daha çok boyle özelliği vardir

senertat

vwTürk Üyesi
Kapılar açıkken kumandadan kilitleme tuşuna basarsan bir kere, kapı kapandıktan sonrada tekrar basmana gerek kalmadan kapılar kilitlenir

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Kapılar açıkken kumandadan kilitleme tuşuna basarsan bir kere, kapı kapandıktan sonrada tekrar basmana gerek kalmadan kapılar kilitlenir
Her zaman işe yaramıyor. Bazen ben kapıları kilitlediğimde hanım arka kapıdan birşeyler alıyor ve kapanmamış oluyor ve kontrol ettiğimde bazen kilitlenmediğini farkediyorum. Her zaman olmuyor ama buna güvenmemek lazım her zaman.

Biildiğim;
Silecekleri değiştirmek için kol kombinasoynlarında kullanılan bir durum vardı. Öyle yapınca değiştirebilmen için silecekler yarım pozionda kalıyor. Kombinasyonu hatırlamıyorum.
Diğer durumda vagcom ile yapılan şeyler.. Her özellik her arabada açılamıyor ama bir sürü şeyi ekleyip açabilirsin. Örneğin, yoksa araç 20 km ulaşınca otomatik kapılar kitlensin anahtarı çıkardığında açılsın gibi. yada sola yada sağa dönüşlerde sis farı dönüne yöndeki yansın sönsün gibi. Bu ince işlerin adresi Vagcom

senertat

vwTürk Üyesi
Silecekler şöyle yapılıyor. Motoru durdurduktan sonra silecek koluna bir kere hafif basıyorsun. Silecekler yukarı çıkıp orada kalıyor.

yakuperdgdu

vwTürk Üyesi
Aracınızın Modeli
caddy
Bir hatırlatma; sürücü kapısı açıkken olmaz, ayrıca diğer kapılar açıkken bunu yaptınız yada bilmeden siz yada çocuğunuz basarsa anahtarıda içerde unutursanız eyvah kapılar kilitlendi

Üst Alt