• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

2 yıllık bir arayışın ardından sonunda A4 1.8T / B5 ..

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
Bora ilan metninin son cümlesinde belirtmiş zaten nedenini..

Hayırlı olsun, ne diyelim..?

btioyo_29

vwTürk Üyesi
metin abi selamlar. uzun zamandır siteye giremiyorum öyle yoğun bir koşturmacaya daldım ki. umarım hepiniz iyisinizdir.

ilanı gördünüz işte, o kadar zaman arayıp uğraşıp bulduğum arabamın ilanı :( olay kısaca şöyle; amerika miami de bir yakınımızın bir restaurantı var ve geçen hafta istanbula geldiğinde işletmenin başında duracak işten anlayan birileri olsun istiyorum dedi bana teklif etti vizeni alabilirsen hemen gel başla diyor. 15 gündür uğraşıyorum kesinleşmedi daha ama alıcam gibi. benim anne baba yaşlı birisi 65 birisi 69 yaşında, e kardeş te yok ben gidince bu arabayı napıcam diye düşündüm. dedim brandayı çekiyim bir garajla anlaşayım arabayı oraya koyayım ama güvenemiyorum nasıl kontrol edicem nasıl ara sıra çalıştırıcam marşa basıcam. sonra dedim komple motoru indirelim öyle muhafaza edelim ona da aklım ermedi. e ben şimdi gidersem 1-2 yıldan önce gelişim mümkün olmayacak bu araba da heba olacak burada.

velhasıl kelam ben arabayı bırakamıyorum o kadar seviyorum ki arabamı, babamın da ısrarıyla bir ilan verdim ama fiyatını da ohaaaa dedirtecek cinsten yazdım ki kimse alamasın bende satamadım baba bak gördün mü diyip arabayı garaja bırakayım. işin aslı bu abiler kardeşler. günde 10-15 kişi arıyor biraz indirim çok yazmışsın diyor kusura bakmayın indirim yapamıyorum diyorum. biliyorum bende fiyat yüksek ama adama nasıl diyim arabayı satmak istemediğim için ilan verdim diye :D vize başvurumun sonuçlanmasına 20 gün var. eğer bu süre sonunda alamazsam amerika vizesini arabamı satmak gibi gereksiz bir düşünceye de yer olmayacak. bende kurtulucam bizim peder de :)

sevgiler ..

emrhnu

vwTürk Üyesi
Dedemı ıkna edersem abi 26.000 Tl verırım bu arabaya.Ne dersin?
Saygılar

t&q

vwTürk Üyesi
Satabiliyorsan sat uce bese bakmadan Amerika'da ayni paraya s4,sti,m3 hatta evo fln alirsin:)

btioyo_29

vwTürk Üyesi
Satabiliyorsan sat uce bese bakmadan Amerika'da ayni paraya s4,sti,m3 hatta evo fln alirsin:)
2 kişi şuanda 25.500 TL veriyor, benden haber bekliyorlar pazartesi günü satın almak için. Napıcam bilmiyorum çok feci bir durumdayım, arabamı o kadar seviyorum ki .. Keşke 30.000 TL deseydim de arayan olmasaydı :(

Amerika' da alabilirim S4 evet Yusuf ama orada zaten gidersem 1 sene kalıcam sanırım. Sonra geri dönerken nasıl olsa getiremeyeceğim o S4 ü. Bizim memlekette de 2001 model B5 kasa S4 zaten yok gibi, olsa da 25-30 bin euro fiyatlar var nasıl olsa alamayacağım. dönüşüme kadar saklayabilirmiyim acaba aracı burada iyi bir şekilde onu bilmiyorum. oooof offffff

btioyo_29

vwTürk Üyesi
Dedemı ıkna edersem abi 26.000 Tl verırım bu arabaya.Ne dersin?
Saygılar
Ne mi derim ? Gelme alma git başka araba bak derim :) Yada dedenin telefonunu ver ben arıyım '' senin torun aklını kaçırmış 12 yaşındaki arabaya 26 bin lira verecekmiş, mukayyet ol çocuğa '' diyim :)

Arguss

vwTürk Üyesi
O zaman 26.000 bir kuruş aşağı olmaz de belki cayarlar artık satılırsada hayırlısı olsun 1 senede işletirsiniz en azından parayı

emrhnu

vwTürk Üyesi
Yok abi satamıyorsun yine ben çok niyetlıydım ama olmadı.Eğer 1 yıl sonrasında olsaydık kesinlikle alırdım ama şuan malesef!!!.Bu arada abi bence satma çok temiz bir araba gerçekten 26.000 tl sadece temizliğine verilir arabanın.
Saygılar

t&q

vwTürk Üyesi
Bora gelecek hafta TR'deyim..Goruselim,tanisalim mutlaka....

Arguss

vwTürk Üyesi
Bence o fiyat oradaki diğer bazı cenazelere göre çok çok iyi biraz daha yüksek yazsaydınız keşke :)

btioyo_29

vwTürk Üyesi
bugun üsküdardan bir adam geldi arabaya bakmaya. baktı etti inceledi v.s. tamam dedi araba budur. dedi ki 25000 ver hemen yarın notere gidelim yok olmaz 26000 dedim. 25750 dedi yok olmaz dedim. adam '' sen ne tok satıcısın kardeşim pazarlık sünnettir bir kuruş ta düşmezmisin? '' dedi '' yok düşemem lütfen kusura bakmayın '' dedim çekti gitti :) yahu ben nasıl adamım ben nasıl satıcıyım, adamın yerine koydum kendimi de utandım valla, ben olsam bende iki kuruş pazarlık olsun da adet yerini bulsun derim. 10 gün daha tutup kaldırıcam ilanı. zaten 1 hafta sonda benim amerika işi yalan mı gerçek mi olacak belli oluyor. sevgiler ..

btioyo_29

vwTürk Üyesi
Bence o fiyat oradaki diğer bazı cenazelere göre çok çok iyi biraz daha yüksek yazsaydınız keşke :)
kardeşim biz satılmasın diye o fiyatı verdik bazı otomobillere inanılmaz fiyatlar istiyorlar. asıl benim ilan değil e onlarınki şaka sanki :)

Arguss

vwTürk Üyesi
O adam gelecek bence o arabayi bulupta 250 tl icin almazsa gece uyuyamaz sonucta niyeti varsa meraklisidir alternatifide yok en iyisi kaldirmak ilani temelli gitmiyorsan ben bile uzulurum o aracin satilmasina

btioyo_29

vwTürk Üyesi
O adam gelecek bence o arabayi bulupta 250 tl icin almazsa gece uyuyamaz sonucta niyeti varsa meraklisidir alternatifide yok en iyisi kaldirmak ilani temelli gitmiyorsan ben bile uzulurum o aracin satilmasina
1 hafta daha bekliycem sonra dediğin gibi yapmayı düşünüyorum zaten.

Altug

1
VWTURK Gold Member
Neler oluyor dedim ki açıklamayı gördüm..

Patron hayırlısı olsun, eğer Amerika işin kesinleşirse, umarım kıymetini bilecek birine gider; ama burada kalacaksan ve maddi açıdan satmak zorunlu değilse satama inşallah :p

Şaka bir yana, hayırlısı ne ise o olsun..

Anıl Karakaya

1
vwTürk Üyesi
Araba heba olmasın. Forum olarak aramızda para toplayıp alalım :)..

Bora dönene kadar saklarız bir garajda.. Gelince geri alır Bizden..
Ama bende dursun Metin abi :dil: Tayfun Abi ile değişik projeler yaratabiliriz , hem sana ve Muzaffer Abi'ye de yakınız :dil: Her haftasonu Denizli-İzmir aktivitesi yapılır işte :D

Arguss

vwTürk Üyesi
Biz toplaşır arabaya bakarız abi her hafta biri bakar nöbetleşe :)

Üst Alt