2.G.Antep Buluşması ve 4 tuşlu anahtar yapımı :)

mehmets

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
.
Merhaba arkadaşlar dün G.Antep teki 3 arkadaş buluşarak uzaktan kumandalı anahtarlarımızı 4 tuşlu yaptık.Bize yurtdışından anahtarı temin eden ve montajını yapan Ömer Bey'e teşekkür ediyoruz :)
Bu arada bagajın bağımsız açılması ve panik tuşunun aktif olması çok güzel özellikler.Herkese tavsiye ediyoruz :)
İşte araçlarımızın yeni 4 tuşlu anahtarları

Buda Hacı abinin boydan fotoğrafı,kendisine maşallah diyerek B6 Passat yada Audi A6 almasını tavsiye ediyorum :) Kendisi de bana işyerimizn kapısını değiştirmemi tavsiye ediyor.malum boyu kapıdan uzun

:D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ahh ah süper yaa :) Sırf bu buluşma etkinlikleri için ya Ankara ya da Antep te olmayı isterdim :)

Memedim bagajı komple açmayı ne zaman yapıyorsunuz :sinsi:

mehmets

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
.
Helal be Metinim ben daha konuyu açarken cevabın geliyor :D
Ama bu tarafa yolun düşerse mutlaka bekliyoruz.Bu arada Ömer Bey'in far projesi bitince bagajın komple açılmasıyla da ilgilenecez inşallah :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Ama bu tarafa yolun düşerse mutlaka bekliyoruz.Bu arada Ömer Bey'in far projesi bitince bagajın komple açılmasıyla da ilgilenecez inşallah :)
Vaaayyy Ömer bey çok hızlı gelişmeleri yakından takip edip uygulamaya geçiyor :) Kısmet dostum inşallah :) Bende beklerim bu tarafları.

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hacı
Soyisim
KOCAASLAN
Ahh ah süper yaa :) Sırf bu buluşma etkinlikleri için ya Ankara ya da Antep te olmayı isterdim :)

Memedim bagajı komple açmayı ne zaman yapıyorsunuz :sinsi:
amortisörleri alalım hemen yapacağız. Bir de benim bagajı kontrol ederken 12 voltluk prizin olduğunu gördüm Metin. Az kaldı bi de deri koltuk yaparsam araba exclusive olacak :D

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hacı
Soyisim
KOCAASLAN
Sen bilmiyorsun heral Mehmetcim, adam Psikolojik danışman ya, pisişik güçleri gelişmiş forumun gaibinden haber hemen geliyor Metine :D

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hacı
Soyisim
KOCAASLAN
.Bu arada Ömer Bey'in far projesi bitince bagajın komple açılmasıyla da ilgilenecez inşallah :)
hepimiz yapacağız mercek işini sürüden ayrılanı kurt kapar :) Üç tane alırsak ucuza getiririz.

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hacı
Soyisim
KOCAASLAN
Sevgili kardeşim mehmet iltifatın için teşekkür ediyorum. Boy güzel de sığacak araba bulamıyoruz işte. Bak o 130 luk beyaz Bora çok güzel ama dün gördün beni boranın içinde.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Eeee Hacı abi ben Metafizik e inanırım :)

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Ömer
Soyisim
Bülent
Vaaayyy Ömer bey çok hızlı gelişmeleri yakından takip edip uygulamaya geçiyor :) Kısmet dostum inşallah :) Bende beklerim bu tarafları.
Boş durmuyoruz Metin ,bi-xenon far işine başlıyorum....

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Merakla bekliyorum...

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Ömer
Soyisim
Bülent
Yapamazsan yollarsın canım hallederiz :) Ama ben sende o potansiyeli görüyorum :tebrik: Malzemeleri aldın mı?
Allah razı olsun düşümen yeter.Malzemeleri daha almadım ama Receple görüştüm inşallah ödemeyi yaparsam gönderecek.Bana bi güzellik yapacak elinde halkalardan 2-3 çeşit gönderecek hangisi yakışırsa onu takacam.

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Allah razı olsun düşümen yeter.Malzemeleri daha almadım ama Receple görüştüm inşallah ödemeyi yaparsam gönderecek.Bana bi güzellik yapacak elinde halkalardan 2-3 çeşit gönderecek hangisi yakışırsa onu takacam.
Yalnız ben havale yapmadan sanalpazar.com da ilan açtırdım. Onu belirteyim. Ona göre malzemeleri aldım ondan sonra ödemeye onay verdim. Ona para peşin gitti ben taksitle ödüyorum şu an bilgin olsun.

Halka konusuna gelince bence en güzeli benim kullandığım. Pörtlek göz gibi duruyor diğerleri. Bizim farlara en uygun halka Mercedes E seri kapaklardan çünkü far tasını tamamen dolduruyor. Dün farları tekrar söktüm camlarından ayırdım. Halkaların arkası siyahtı farlarda gölge varmış gibi oluyordu arka kısmında. Aluminyum folyo yapıştırıyorum yarın sanayide park lambası için cam bakacağım hoşuma gitmedi park lambasının yeri çok amatör duruyordu. Bu işi yapan birine hiç yakıştıramadım :dil: Bence senin araç açık renk olduğu için stop boyası ile transparan bir siyah düşünebilirsin ben düşünmedim araç koyu renk olduğu için :)

MKIV

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Ömer
Soyisim
Bülent
Yalnız ben havale yapmadan sanalpazar.com da ilan açtırdım. Onu belirteyim. Ona göre malzemeleri aldım ondan sonra ödemeye onay verdim. Ona para peşin gitti ben taksitle ödüyorum şu an bilgin olsun.

Halka konusuna gelince bence en güzeli benim kullandığım. Pörtlek göz gibi duruyor diğerleri. Bizim farlara en uygun halka Mercedes E seri kapaklardan çünkü far tasını tamamen dolduruyor. Dün farları tekrar söktüm camlarından ayırdım. Halkaların arkası siyahtı farlarda gölge varmış gibi oluyordu arka kısmında. Aluminyum folyo yapıştırıyorum yarın sanayide park lambası için cam bakacağım hoşuma gitmedi park lambasının yeri çok amatör duruyordu. Bu işi yapan birine hiç yakıştıramadım :dil: Bence senin araç açık renk olduğu için stop boyası ile transparan bir siyah düşünebilirsin ben düşünmedim araç koyu renk olduğu için :)
Parçalar gelsin de biran önce çalışmalara başlıyalım.Daha yapacak çok iş var....

Üst Alt