• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

10.11.1938 09:05-10.11.2011 09:05

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
""BENİM NÂCİZ VÜCÛDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR. FAKAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR."

"BENİ GÖRMEK DEMEK MUTLAKA YÜZÜMÜ GÖRMEK DEMEK DEĞİLDİR. BENİM FİKİRLERİMİ, BENİM DUYGULARIMI ANLIYORSANIZ VE HİSSEDİYORSANIZ BU YETERLİDİR."

"BEN SİZE TAARRUZU DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM!"

"ÖĞRETMENLER, YENİ NESİL SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR."

Üzülmüyorum. Bilakis mutluyum. Böyle bir Ata' ya sahip olmaktan, böyle bir geçmişe sahip olmaktan. O' nu anlatmaktan, aktarmaktan. O olmasaydı hepimiz daha çok üzülecektik çünkü.

Duygularım ifade edilemeyecek kadar büyük, anlatılamayacak kadar yoğun, gün yüzüne çıkamayacak kadar derin, ulaşılamayacak kadar uzak... Ama duygularım her zaman yerinde.

Atamızı hüzün ile elem ile değil; sevgi ile, muhabbet ile anıyorum.

REC

vwTürk Üyesi
Kelimeler kifayetsiz...

kafo

VWTURK Gold Member
Rahat uyu ATA'm daha ölmedik!!!

FameNeS

VWTURK Gold Member
""BENİM NÂCİZ VÜCÛDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR. FAKAT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR."
"BENİ GÖRMEK DEMEK MUTLAKA YÜZÜMÜ GÖRMEK DEMEK DEĞİLDİR. BENİM FİKİRLERİMİ, BENİM DUYGULARIMI ANLIYORSANIZ VE HİSSEDİYORSANIZ BU YETERLİDİR."
"BEN SİZE TAARRUZU DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM!"
"ÖĞRETMENLER, YENİ NESİL SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR."

Üzülmüyorum. Bilakis mutluyum. Böyle bir Ata' ya sahip olmaktan, böyle bir geçmişe sahip olmaktan. O' nu anlatmaktan, aktarmaktan. O olmasaydı hepimiz daha çok üzülecektik çünkü.
Duygularım ifade edilemeyecek kadar büyük, anlatılamayacak kadar yoğun, gün yüzüne çıkamayacak kadar derin, ulaşılamayacak kadar uzak... Ama duygularım her zaman yerinde.Atamızı hüzün ile elem ile değil; sevgi ile, muhabbet ile anıyorum.
Mekanı cennet olsun
Kelimeler kifayetsiz...
Rahat uyu ATA'm daha ölmedik!!!
herpinize +1905

SEDAT38

vwTürk Üyesi
Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünya lideri, baş öğretmen kurucumuz seni rahmetle anıyoruz.

N

NECBEY

Guest
Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirahatgahında rahat uyu. En büyük eserim dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti.

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
Dünyaya 100yılda bir lider gelirmiş, son şanslı millet biziz Allaha şükür... Tşkler atam.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt