1.8 Turbo Yağ Kaçırıyor

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Necdet Bey, Borg Warner K04-015 turbo için 1320 dolar fiyat var abd'de sizce nasıl? Nette çok araştırma yaptım ama fiyat bilgisine ulaşamadım, teşekkürler.
Zaten sıkıntı orda piyasada bulunmuyor reşat altın gibi mübarek 😀bulunamadığı içinde 1320 dolar fiyat uygun yada değil diyemiyorum.
Ancak ülkemiz şartlarına göre 1320 dolar çok iyi para. Diğer bir konu k04 tek başına kullanmanız yetmez zira turbo basıncı yükseleceğinden dolayı yazılım yaptırmanız gerekecek aksi taktirde mazallah motoru kırarsınız😉

Odfpe

vwTürk Üyesi
İsim
Bülent
Soyisim
Aydın
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Zaten sıkıntı orda piyasada bulunmuyor reşat altın gibi mübarek 😀bulunamadığı içinde 1320 dolar fiyat uygun yada değil diyemiyorum.
Ancak ülkemiz şartlarına göre 1320 dolar çok iyi para. Diğer bir konu k04 tek başına kullanmanız yetmez zira turbo basıncı yükseleceğinden dolayı yazılım yaptırmanız gerekecek aksi taktirde mazallah motoru kırarsınız😉
Teşekkürler Necdet Bey, yazılım da düşünüyoruz.

Odfpe

vwTürk Üyesi
İsim
Bülent
Soyisim
Aydın
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Cts turbo, 949 dolar diyor ve galiba black friday'de indirim de yapıyorlar. Takibe aldım.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Teşekkürler Necdet Bey, yazılım da düşünüyoruz.
Yazılım, motor çalışma düzeni açısından çok önemli bir işlem yazılım yaptıracağınız zaman mutlaka haberim olsun sıkıntı yaşamamanız için emin ellerde yapılması gerekir.

Odfpe

vwTürk Üyesi
İsim
Bülent
Soyisim
Aydın
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4
Mesleğiniz
Hekim
Geçen haftasonu bursa-izmir-çeşme-izmir-bursa yaptım, toplamda 900 km yaptım. Yarısını otobanda yapmışımdır. Yağ çubuğunda seviyede max 2 mm (1 mm'de olabilir) düşüş olmuş. 3500-5000 devir arasında gittim otobanda, allah ne verdi ise yürüdüm. Temizlik işe yaramış galiba?

Son düzenleme:
Üst Alt