0x0000007E bilgisayar hatası!!!

trgtovc44

vwTürk Üyesi
arkadaşlar bilgisayarım dün itibarı ile güncelleştirmeler vardı yüklerken birden kendi kendine yeniden başlattı ve windows ekranı gelince (yani tam şifre ekranı açılınca) aşağıdaki fotodaki ekran geliyor bir kaç yerde okudum o ayarları da yaptım çok şükür ki bilgilerimi kurtarabildim dünden beri 3 defa format attım ve hala windows 7 yükleyemiyor :( yardımcı olursanız çok sevinirim hatta okuduğum yazıda http://support.microsoft.com/kb/330182/tr budur....

yardımcı olursanız sevinirim yoksa kafayı yemek üzereyim :sinirli: :3_8_13[1]:

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Uğurun taktiği denemeni tavsiye ediyorum... :D

Geçmiş olsun...Bir bilgim yok yoksa biliyorsun yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız...

LazOğli

vwTürk Üyesi
Canım arkadaşım senin format cd si bozulmuş sen bende de aynı sorun olmuştu cd yi değiştirdim sorun ortadan kalktı :)

trgtovc44

vwTürk Üyesi
Uğurun taktiği denemeni tavsiye ediyorum... :D

Geçmiş olsun...Bir bilgim yok yoksa biliyorsun yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız...
:D:D şimdilik vistada sorun yok fakat şimdiden bi şey yüklemediğim halde bilgisayarım öksürmeye başlıyo :D istiyorum ki w7 olsun bilgisayar kasmasın kendini şimdi tekrar 7 yüklücem bakalım ne olacak zaten dün akşamdan beri uğraşıyom bios a da girdim akalım ne olacak :)

trgtovc44

vwTürk Üyesi
Canım arkadaşım senin format cd si bozulmuş sen bende de aynı sorun olmuştu cd yi değiştirdim sorun ortadan kalktı :)
format cd derken zaten bilgisayarın receovery çalışıyo oradan format atıyom sonra 7 yi başka cd de de yükledim olmuyo sorun cd de de değil sanırım ilk başta güncelleştirme yaptığımda öyle oldu :(

LazOğli

vwTürk Üyesi
format cd derken zaten bilgisayarın receovery çalışıyo oradan format atıyom sonra 7 yi başka cd de de yükledim olmuyo sorun cd de de değil sanırım ilk başta güncelleştirme yaptığımda öyle oldu :(
güncelleştirme yaparken yarıda falan kesilince de olabiliyor bu sorun sen tekrar format at Cyi komple sil tekrardan oluştur C sürücüsünü

düzelmezse :3_8_13[1]::3_8_13[1]::3_8_13[1]::3_8_13[1]::3_8_13[1]::3_8_13[1]:

trgtovc44

vwTürk Üyesi
:(:(:( atarmıyım en kötü ihtimalle vista kullanırım veya ubuntuya geçiş yaparım :)

hoppala26

VWTURK Gold Member
[video=youtube;pl7xFEayPuk]http://www.youtube.com/watch?v=pl7xFEayPuk[/video]

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Yaaaa bizim mallarımız da sıkıntı çıkınca at sat demesini biliodun şimdi sıra sana geldi zoruna gidiyor acaipnicklibilgisayarıbozukvistaliinsan :D

Üst Alt