• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Arama sonuçlarınız

1. NECBEY

Bir Garip Problem

Hortumu sabahtan çıkarıp deneyebilirsin sıcak soğuk fark etmez yada şunu yapabilirsin yakıt deposu kapağını açıp basınçlı hava çıkacakmı kontrol edermisin...
  2. NECBEY

Bir Garip Problem

O hortumdan sadece yakıt buharı gelir hiç bir şekilde sıkıntı olmaz tecrübe ile sabit rahat ol...
  3. NECBEY

Bir Garip Problem

Sinancığım Salih hocamın bahsettiği valfin sağlam olup olmadığını bilgisayara bağlayıp kontrol etmelisin ayrıca küçük bir test yapabilirsin yakıt deposundan valfe bağlanan hortumu çıkarıp aracı bu şekilde çalıştırmayı deneyebilirsin...
  4. NECBEY

Bir Garip Problem

Forumda; tavsiye ve referans önemli devamlı olmadığı sürece sıkıntı yok Salih hocam...
  5. NECBEY

Passat b5 DWA onay sesinin VAG-com ile açılması

Kablonun çalıştığına sevindim güle, güle kullanın umarım işinizi görür...
  6. NECBEY

Bir Garip Problem

Aklıma gelen iki şey var birincisi lpg diyaframı kaçırıyor olabilir ikincisi ise hararet müşürü...
  7. NECBEY

Bende 12 var malesef olmaz...
  8. NECBEY

Passat B7 Exclusive Koltuk Isıtma

Öncelikle bilgisayara bağlananıp autoscan yapmak gerekir arkadaşımızın bahsettiği üzere ısı algılayıcı sensör arızalanmış olabilir vag com kablonuz yoksa Forumun ustaya sor bölümünde konu sahibi Mehmet ustanın ivedikte özel servisi var aracı ona götürün bilgisayara bağlayıp bir baksın bakalım...
  9. NECBEY

Şanzıman değişiminde rot ayarı yapılmalı mı?

Rot kolları sökülmediyse ayar gerekmez.
  10. NECBEY

Güzel, inşallah işinizi görür kullanırken İnternet'i kapatmayı unutmayın yada kablonun güncelleme bölümünü kapatın...
  11. NECBEY

İzzet hocam bu kablolara zaten güncelleme alamazsınız güncellediğiniz anda kablo çöp olur çünkü bunlar malum hepsi klon 11.11 tabiki işinizi görür sağlamsa almanızı öneririm ancak 2012 sonrası araçlarda kullanamazsınız. 12.12 software 11.11'e olurmu ondan emin değilim karar sizin...
  12. NECBEY

Ben 12-12 yi yıllardır kullanıyorum 12-12 ile kapıları otomatik kilitleme, alarm açma kapama vs işleri rahat yapabilirsiniz...
  13. NECBEY

Maalesef İzzet hocam bu kabloyla sadece arıza okuyup silebilir, arıza lambasını söndürebilir ve bazı verileri okuyabilirsiniz onun dışında kodlama vs yapamazsınız çünkü bu kablo Ross Tech firmasının ilk çıkardığı kablolardan olduğu için üzerinden çok seneler geçti ve yeni teknolojiye uygun yeni...
  14. NECBEY

yokuş yukarı istop etme problemi

En yüksek viteste en düşük devirden başlayarak en üst devire çıkana kadar aracı test edermisiniz tekleme vs olacakmı?
  15. NECBEY

ARACIMI BIRAZ YERE BASMAK ISTIYORUM

Spor yay yada coilover uygulaması yapmanız gerekecek...
  16. NECBEY

Motora yük binince silkeliyor

Tahmin ettiğim gibi geçmiş olsun...
  17. NECBEY

Golf 4 Ön Taraftan ve Direksiyondan Gelen Sesler?

Gıcırtı daha çok ön takım kollarından ve amortisör başlarından gelir naçizane tavsiyem iyi bir tamirciye yada başka bir Rotçuya gitmenizdir...
  18. NECBEY

Golf 4 Sola Dönüşlerde Gelen Uğultu

Aklıma gelen iki şey var birincisi akis körüklerini kontrol edin yırtılmışsa bu sebeple yağsız kalmış olabilir ve ses yapar ayrıca Porya bilyeleri bozulduğunda uğultu yapar ancak; sadece dönüşlerde değil her zaman ses yapar geçmiş olsun...
  19. NECBEY

BORA ya her bindiğimde yaniden aşık oluyorum

Keyifle kazasıs günlerde kullanın(y)
  20. NECBEY

1.9 TDI Akü Tavsiyesi

Denemeden tahmin yürütmek zor...
Üst Alt